' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Ya kizlar ben bugün regl oldummm
Erken oldum bikac gun..hicte aklimda degildi var daha saniyordum ama oldum iste
Ins yarin tartida etki yapmazzzzzzz offhhhhh

Hepsini sen nasil yapicaksin bbgm yaaaa
İyi gusel deee, yorulmazmisin...

Nerdesinizz ulennnn

Keww bbgmmmm,oglanla ilgilenmekten vakit bulamadm ki...

Zehraaam haklisin da cok yersem kilo aliorm ben.
Sabah tartida pek umudum yook wallaa..
Bugu tatli yedimm.. mideeem şiş...
O olay olduktan sonra iradede gitti bende.

Oglani 8de uyuttumm sonraa bende sizmisim.. kocis 10bckda uyandirdi. Oglana dewam sutunu verrdim, buraya bakim dedim. Uyucam geri. Ee napim oglis sabahn 6si demeden uyaniyor. Gun icersinde hic dinlenemiyorum.

Biliyorum yorulursam am bi şekilde yaparım tiramisu makarna salatası , sarmal çörekleri ve pogaça hamurunu bi gün önceden yapıcam yalnış biliyorsam uyarın makarna salatası bi gün beklerse daha güzel olur dimi ni şekilde yaparım erken kalkarım napim kızım için deger elim hızlıdır 2 de gelseler 7 de kalksam yetiştiririm

Evet kokuyor ama ben karanfil attim bir tane ve cubuk tarcin kullandim az fazla tutunca agir geliYor
Karanfil biraz bastirdi ama gevsedim yumusacik oldum
Kim ne sorsa evet derim tamam derim

Oglisde kocisde uyuyorr.
Sabahin 5bucugnda uyandi sipam. O yuzden benim cok uykum var.
Yerine yatirsam hemen uyanir. Tw8 de gülhanin galaksi rehberi var.
Her sabah bu saatlerde basliyor. Bugun letonya riga da .. kadinin hem anlatimi guzel hemde guzel ulkelere gidiyor.
Keyifle izliyorum
Gül makarna bir gun onceden yapma da onlar gelmeden 4 5 saat onceden yap. Bir gun onceden yaparsan makarna cok siser.
Zehra, o saatte o cay iyi guzel de seni uyuttu mu..

Günaydin kuzummmm
Bende cok erken kalkdim(( ah kizim ahhhhh
Uyutmazmi canim misler gibi hemde siyah cay degil ya , dün erken olsaydim cagirmazdim yemege ama cagirdim herkesi sonra olunca tabi bel karin birde basim cok agriyordu,,onada iyi geldi

Gülahani bende izlerdim önceden eglenceli bi tip dimi cok seker

Günaydınnn kızçelerrrr çokkk erkencisinizzzz beaa
Benimde başım çok ağrıyorr bu sbah, hasta olcam gibi sanki vücudumda kırıklık warr :2:

denemk gereek
Neler yaptin yemekteeee
Aynen cok seker. 35 yasindayms hc gostermiyor yaa

GunAydinnn canlar bu gun anamlarda kuran var birazdan islere baslicaz
Hikmettt cabuk kilo bildirimini yap:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…