Cinsiyet Konusu

duyci

Guru
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
777
678
Merhabalar herkese cinsiyet konusunda genelde erkek diyip sonra kız çıkan, kız diyip erkek çıkan bir sürü durum var. Bizim 18+5 de doktor yüzde 90 erkek dedi ve şöyle bir görüntü gösterdi.

Görüntüde net erkek gibi görünüyor ama yanılma payı olur mu? Kıyafetlerini eşyalarını hep ona göre almayı planlıyoruz

Detaylı ultrasonda daha net belli olur, şimdilik cinsiyetsiz şeyler alın bence.

Merhaba ben pipiyi gördüm sağlıcakla alın kucağınıza inşallah, hamilelikte neler canınız çektin ne gibi belirtiniz vardı kız mı erkek mi ☺

Merhaba ben pipiyi gördüm sağlıcakla alın kucağınıza inşallah, hamilelikte neler canınız çektin ne gibi belirtiniz vardı kız mı erkek mi ☺
Doktor da %90 erkek dedi. Zaten 18. hafta bende kesindir diye düşünüyorum.
Valla ben daha hiç aşermedim. Mide bulantılarım oldu ama böyle çıkarma seviyesine hiç gelmedi. Sadece burnumun içinde bir sızı varmış gibi hissettim ve tiksindim. Baş dönmesi ve tansiyon düşmesi çok oldu hala da oluyor. Zaten 15. haftada bu bulantı durumu da geçti. Bacak ağrılarım çok oldu. Karnım çok yuvarlak büyüdü midemden başlayarak büyüdü sadece alt kısmı değil. Bir tek bunlar vardı bariz olarak.

Tebrikler bariz oğlan geliyor

Canım babada kesin erkek dendi şimdi de vajinal muayenede bacakları kapalı göremedim kesin değil deniyor ben de alışmıştım yani bu da benim ultrason

Eklentiler

• BEB1B4D4-585C-4CED-8F12-DAFE30AA2413.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 29
Sağlıcakla alın inşallah kucağınıza ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…