Cinsel Birleşme ile İlgili Merak Ettiğim

Korkma yeter sana

Eğer kalınlığı iyiyse boyu o kadar sorun olmaz.
Hem boyu kısa olup birde inceyse tatmin olmanız zor.
Tabiki sevişme partnerin davranışları vs vs bunlarda çok önemli.
Sadece cinsel organı için bırakmak elbette doğru olmaz.

Bak bi aklıma bişey geldi. Yoksa sen misin 12cmlik pipisi olan zatımuterem

Değilim.Birçoğu insanında burda bunu neden bu kadar kurcaladığınıda anlamış değilim.
Yani partneriniz kac yasında bilmiyorum amma elinde cetvel boy çevre hesaplamalar falan komik yaw valla komik. Normal insan işi degil hatta sizin cetvelle foto istemeniz daha da garip. Fotograf isteyip bakcagnıza öpüşürken elle olsun gözle olsun kontrol edersiniz olur biter devlet meselesi değil ya yahu

Kimse bu üyenin erkek ve kadınlara penis boyu hakkında kamuoyu yoklaması çektiğini yazmamış..Haydi bakalım ilk fitili ben ateşledim

Yorumları hiç okumadan olaya dalıyorum. 12cm standartlar için biraz düşük (kesinlikle yetersiz değil ama çevre 14 cm dediğinizde hayal edemedim keser sapı desen değil, kavanoz falan gibi her halde öncelikle erken boşalma ve ereksiyon sorunu yoksa birliktelikte olumsuz etkisi olacağını sanmıyorum. onun için huzursuzluk kaynağıysa ürologların yaptığı bir operasyonla içeride gömülü olan 2 3 cmlik kısım ortaya çıkarılarak standart ölçülere ulaştırılabilir. Dünyanın sonu değil yani

Berkecan da olsan yazım şeklinle mantıklı bir cevabı hakettin.

Evlilik tek etkenli bir müessese değil, burada eşi çok iyi bir insan olduğu halde cinsel doyum yaşayamadığından boşanmayı düşünen pek çok kadının konusu var. Evlilik sevgi saygıyla sınırlanamayacak bir kurum. Yemeğim var ömrümü susuz da geçiririm diyemediğinize göre bu da olmak zorunda. Ama bence sevgilinizin abartılacak bir sorunu yok, tabi erken boşalmıyorsa.

Teşekkür ederim yorumunuz için bende herhangi bir sorun olmadığına karar verdim.Çevre derken herkes kalınlık algılamış bende bilmiyorum neyi kastettiğini ama kalınlık değildir heralde birkaç kişinin bu konuda yorumuna denk geldim benle aynı durumda olup mutlu olanlar memnun olanlar var.Sevgilim beni önemseyen biri mutlu olmama önem verecektir diye düşünüyorum.Biraz araştırma yapmıştım Türkiye ortalamasında 1cm aşağıdaymış.Pek bir etken olduğunu zannetmiyorum.

Orgazm tamamen beyin işidir diyenlere inanma. 12 cm küçük yani, yapacak bi sey yok. Beyin kadar alet edevat da önemli. Ha bir de , cinsel sorun varsa şimdi sözünüz geçiyorken çözmeye bakın. Evlenince zor oluyor. Salıyorlar çünkü, nasılsa elimde diye çok kasmıyorlar. Uğraş dur sonra.

14 cm çap olur mu ya.yanlis mi anladım çevresi yazmisnerenin ölçüsü bu 14
Bugün ilkini yaşadım.Gayet iyiydi beni orgazm etti ve oral olsun ön sevişme olsun burdaki öneriler gibi oldu.Tabi zaman gösterecek orada ki 14 çap olsa yapamazdım çevresi o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…