Cinsel Birleşme ile İlgili Merak Ettiğim

konu, yorumlar şaka gibi gerçekten

Normalde kaç olması lazım ki hiç anlamadım
Bende konuyu dün yazarken bunu bilmiyordum onun için yazdım.Bugün ilk birlikteliğimi yaşadım.Gayet yeterli geldi ve orgazm etti.Vajinismus gibi bir sorunda yaşamadım bu da keyfimi yerine getirdi.

Konuda gayet net yazıyor ama siz öyle diyorsanız öyle olsun

Bir şeklin veya nesnenin kenar uzunluklarının toplamına çevre uzunluğu denir. Şimdi bunlara bir örnek olarak kare ve dikdörtgen geometrik şekillerini ele alalım. Bildiğimiz üzere kare her kenarı eşit olan bir cisimdir. Bu karenin bir kenarı 5 cm olsun. O zaman karenin çevre uzunluğu ne kadar olur? Bunun için karenin tüm kenarlarını toplamamız gerekir.

5 + 5 + 5 + 5 = 20 cm

Yanlış yazmışım cevap için teşekkür ederim ama ben burda çevre yerine ne kullanabilirm ki?

Size neresi garip geldi.Herkes biryere takılmış anlamadım neden bu kadar takıldıklarını
merak edip sormanizi anlıyorum ama cevap olarak cetvel yanında penis resmi gönderilmesi absürt değil mi?

cevaplar daha komik. çevre önemli değil, önemli olan çap???? zaten çapin üç katı çevreyi veriyor. çevresi 12 cm olan kavanoz kapağı??? bunu düşünebilmeyi penis uzmanı addetmek???

penisin shaftini bir silindire benzetirsek, yatay kesit bize bir daire verir. bu dairenin çevresini kenarlarını toplayarak bulamayız zira daire böyle bir yapıda değil. bunun için de harika bir formül var. çap ve pi'yi carpiyoruz. burada çevre 14 ise, çapı da 4ten biraz büyük oluyor.

Matematik veya fizik öğretmeni misiniz?Beklediğim cevap buydu benide yanlış biliyorum düşüncesine getirdiler halbuki matematiğim iyidir

bi de erekte olup mu atmış nasıl olmuş o sırada ne düşünmüş? bence önemli bunlar bi de çevresi noluyor onu anlamdım
O an nasıl azim ettiyseCidden bunları yaşamış olmam garip ama o an hiç garip olduğu aklıma gelmedi

Oh maşallah daha ne olsun.

Tamam işte böyle biliyorum , çevre 14 deyince oha oldum bi. Bu şekilde 14 çıkmaz ki.
ya ahahaha şimdi insan penisi şöyle bi gözünün önüne getiriyor, mezurayi etrafına sarsam gelse gelse 6 cm gelir diye düşünüyor ama aslında çok daha fazlası..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…