Cinsel Birleşme ile İlgili Merak Ettiğim

Yani siz 20 cm falan mı bekliyorsunuz ülkenin ortalaması belli zaten

Şimdi biz aaa minnakmış be desek adamdan ayrılacak mısınız?
Adam: neden?
Kadın: kk daki kadınlar seninkini küçük buldu
Adam: nereye?
Kadın: büyyük bulmağaaa
Bende ayrılmak istemiyorum ama önemli olduğunu belirtiyor herkes cinselliğin.Kendiside eğer mutlu olmayacaksak bu konuda devam ettirmenin bir mantığı yok diyor.

Bende ayrılmak istemiyorum ama önemli olduğunu belirtiyor herkes cinselliğin.Kendiside eğer mutlu olmayacaksak bu konuda devam ettirmenin bir mantığı yok diyor.
bi deneme surusu yap istersen

Yani siz 20 cm falan mı bekliyorsunuz ülkenin ortalaması belli zaten
Bu konuda bir fikrim bile yoktu sevgilum söyleyene kadar.Sonrasında araştırdım bilimsel olarak yeterli diyorlar ama aynı durumu yaşayan kadınlara baktığımda memnun olmayan ve yetersiz olduğunu düşünen çok vardı.

Onların ateşi geç sönüyor demekki

Ya mantık yok yada kafa buluyorsunuz
Mutluluk penis boyuna mı bağlı size göre
İyi o zaman ayrıl bul bir zenci çooook mutlu olursun, karakter filan mühim değil nasıl olsa
Hadi seni zenci mutlu etti penis boyuyla peki sana küçük gelen bir başka kadına küçük gelmeyecek mi, adam sonsuza dek yalnız yaşamaya mahkum desene
Ayakkabı mı bu arkadaş bana küçük geldi mutlu olamam…..
Siz sadece yiyişmek için mi birliktesiniz ben anlamadım ki

Haklısınız.O kadar haklısınızki konuyu açtığıma utandım.Sorun edilmeyecek şeyleri sorun ediyorum sanırım.Teşekkür ederim yorumunuz için.Çok iyi bir ilişkimiz var sevgi,saygı,sadakat,güven olan ve beni önemseyen bir sevgilim var.Çok yanlış düşündüm.Yarın yanına gidince herhangi bir sorun olmadığını onla birlikte olmanın beni mutlu ettiğini söyleyeceğim.

Penis çevresi ideal sorun yok.
Ama sen kalınlığını öğren asıl yani çapını.
Boyu normal midir peki?Daha fazla soru sorup onunda özgüvenini kırmak istemem kalınlığını da öğrenmiyeyim.Çoğu kişi kalınlık önemli demiş yani bir sorun yok ve bana bu kadar iyi davranan ve bu kadar seven bir adamı hayatımdan çıkarsam aklımdan çıkaramam o yüzden şuandan itibaren ne olsa umrumda değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…