Cinsel Birleşme ile İlgili Merak Ettiğim

20 cm bile olsa önemli olan ten uyumu ve ilişki anındaki performansı. Çapla cmle olacak iş değil. Adam durduk yere böyle bir konuyu neden açtı orası da normal gelmedi bana sanki kendi kendine bir şeyleri ispat etme çabasında.

20 cm bile olsa önemli olan ten uyumu ve ilişki anındaki performansı. Çapla cmle olacak iş değil. Adam durduk yere böyle bir konuyu neden açtı orası da normal gelmedi bana sanki kendi kendine bir şeyleri ispat etme çabasında.
Bu konuda ya şüphesi vardı ya da daha önce birşey yaşamış olabilir ama pek üstünde durmadım bugün gittim yanına hâlâ da yanındayım.İlk cinsel ilişkimizi yaşadık ve dediğiniz gibi boyda sorun olmadı,orgazm oldum ve memnundum.Gayet rahattı ve ilk seferim olmasına rağmen vajinusmus veya bir zorlanma olmadı.Şuanlık bir sorun yok zamanla konuyu güncelleyeceğim.

Bu konuda ya şüphesi vardı ya da daha önce birşey yaşamış olabilir ama pek üstünde durmadım bugün gittim yanına hâlâ da yanındayım.İlk cinsel ilişkimizi yaşadık ve dediğiniz gibi boyda sorun olmadı,orgazm oldum ve memnundum.Gayet rahattı ve ilk seferim olmasına rağmen vajinusmus veya bir zorlanma olmadı.Şuanlık bir sorun yok zamanla konuyu güncelleyeceğim.
Hadi geçmiş olsun :) sevindim adına

Öncelikle hepinize selamlar.Siteyi 3-4aydır okuyan biri olarak yeni üyelik açtım.Bugün başımdan geçen olayın ardından şimdi açacağım konu ile ilgili birkaç konuyuda okudum ama kesin bir fikrim yok.(Biliyorum diğer konulardaki gibi burada da benim için ilk konumun bu tarz olmasından şikayetçi olanlar olacaktır şimdiden özür dilerim bu durum için)(Not:Anlatacağım olayda ölçü ve cinsellik var okumak istemeyenler geçebilir)
Başımdan geçen olay şu:
Ben 21 yaşındayım ve 2 senelik bir ilişkim var.Birbirimizi çok seviyoruz.Sevgilim 23 yaşında ve ilişkimiz ciddi ilerliyor.Yakın zamanlarda sorduğu yakın sorulardan onunda bu ilişkiyi evliliğe götürmek istediğini hissediyorum.Asıl sorum şu ben daha önce cinsellik yaşamadım.Sevgilimde yaşamamış.En azından o öyle söylüyor.Bugün bana kendisinin cinsel organının 12cm olduğunu ve çevresinin 14cm olduğunu söyledi(Diğer konularda erkeklerin doğru söylemediği belirtilmişti ama fotoğrafı yanında cetvel ile atmış o yüzden doğru söylediğine eminim).Ona bunun sorun olmadığını onu çok sevdiğimi ve bunun ilişkimizde herhangi bir soruna sebep olmayacağını söyledim ama kendisi emin misin? dedi.Bende ondan müsait olduğunda fotoğraf atmasını istedim ama bunu söylerken bile özgüvenini zedelememek için sorun olmadığını belirttim.Eve gittikten sonra fotoğraf attı.Bence bir sorun gözükmüyor ama daha önce bir tecrübem olmadığı için kesin birşey söyleyemiyorum.İnternette araştırma yaptım yeterli olduğu söyleniyor ama memnun olmayan birsürü kadın gördüm.Buradaki diğer konuları okudum ama bazılarında fikir karmaşası vardı.Cinselliğin bir ilişkide önemli olduğunu söyleyenler çok olmuş.Arada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum.Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.(neden bu konuda konuştuğunu sorduğumda bana ilişkimizi şeffaf bir şekilde ve sağlam temeller üzerine kurmak istediğini söyledi)
Ne 21 yaşında ne de 23 yaşında evlenilmemeli.

Bence adamın cinsel organının kısa olması ile ilgili aşağılık kompleksi var
Belki seni tatmin eder etmez orasını bilemem ama
böyle kafasında yetersizim diye düşünen erkekler " hastalıklı derecede kıskanç" oluyor

söyliyim

X