Cinsel Birleşme ile İlgili Merak Ettiğim

Haklısınız ama sevgi,saygı,sadakat ve güvenin olduğu bir ilişki var ortada kendisi beni sever,ilgi gösterir,önem verir bana.Yalan söylemez hatta çoğu çocuksu hareketime bile kolay kolay trip atmaz gerçekten sevmesem bende bu kadar önemsemezdim ama bir tarafım bırakmamam gerektiğini söylüyor.Özgüven sorununu aşmasınds yardımcı olsam.Sizce yeterli midir yoksa bu boyla imkanı yok mudur?
Bilemiyorum, siz taniyorsunuz ama bir iliskide cinsellik dusundugunuzden daha onemli

boy kalinlik islev bosalma suresi hepsi bi etken denemeden bilemezsin😁

Ben şeyi merak ettim. Aranızda böyle bir diyalog geçmeden önce ne içmiştiniz? Bu kafaya ulaşmak için ne yapmak gerekiyor tam olarak çok mu karıştırdınız naptınız?
Güzel güzel konuşuyorduk.Öpüştük filan hafif alkolde vardı.İlişkimizin ciddi olduğunu ve bazı şeyleri net konuşmak istediğini söyledi.Eğer mutsuz olcaksam ilerletmenin gereği olmadığını söyledi.Bende şaşırdım birden söylemesine.Söylemese buna dikkat etmezdim ileride.Benimde içime kurt düştü.

Ben cetvelle olcup attigini okuyana kadar son derece ciddiydim ama sonrasinda adamin ne kafayla bunu yaptigini, ustune de capini da bildirdigini dusunup koptum 😂😂😂

Konu sahibi adam bence yetersiz. Olmasa bile adam oyle dusundugunden foto cekip durduk yere size bilgi veriyor, adamda asagilik kompleksi var yani o yuzden yetersiz
Tamam kabul ediyorum fiziğim falan sıfırdır da yani pipinin çapı ölçülebilir mi ya? Nasıl oluyor ki förmülü mü var mesela :KK70: :KK70: pipi boyu× pipi etrafı÷pipi başı lannn haykırıyorum :KK70:

Tamam kabul ediyorum fiziğim falan sıfırdır da yani pipinin çapı ölçülebilir mi ya? Nasıl oluyor ki förmülü mü var mesela :KK70: :KK70: pipi boyu× pipi etrafı÷pipi başı lannn haykırıyorum :KK70:
Cevaplarda yanlış anlaşılmış.Çevresi yazmışım yazıda.Nasıl ölçtüğünü bende bilmiyorum ama tahminimce etrafını ölçtü.

Teşekkür ederim yorumunuz için.Aslında özgüveni yüksek etrafında sevilen biridir.İnsanlar uzunluk olarak sorun olmıyacağını söylemişler.Bu yüzden bırakmak istemem kendisini.Onun özgüvenini yerine getirecek normal ve yeterli olduğuna ikna etmenin bir yolu var mıdır?
Ya anlıyorum ergenlikte falan olur bu tarz şeyler de adam gelmiş kaç yaşına hala elinde çetvel çap map peşinde deli midir nedir :KK70: var bi çapsızlık ellam

Ya anlıyorum ergenlikte falan olur bu tarz şeyler de adam gelmiş kaç yaşına hala elinde çetvel çap map peşinde deli midir nedir :KK70: var bi çapsızlık ellam
Dediğiniz doğru bende şaşırdım.Hiç gerek yoktu söylemesine ama soruma hâlâ net bir cevap bulamadım.Yarın kendisinin yanına gittiğimde de konuyu açmamayı düşünüyorum ama bu seferde açmamdan dolayı yanlış anlamasından da çekiniyorum.Söylemese daha iyi gibiydi.

X