Lekeler, Çiller Cilt lekelerine kesin çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
oww mevsimi falan bilmiyordum ben bıraktım şu andan itibaren gerçekten en iyisi doktora başvurmak teşekkür ederim. :)
canım evet dr.a başvurunuz ama asla cildinize lazer cosmelan vs.soydurma işlemi yapmayınız.bana dua edersiniz inanın.etrafta yapanlar varsa aman dikkat diye uyarınız.yaptırmadım ama yapanlar var sitede.bu işler dikkat ister.ben herkese uyarımı yapayım da isteyen istediğini yaptırsın.ama yaptırmadan evvel herkes ne işlem olursa olsun çok ama çok araştırsın.ben geceler boyu aylarca okudum her yeri .kimse mağdur olmasın istiyorum.bu arada güneş korumayı da sakın unutmayın.(4 mevsim ve evde dahil)tekrar geçmiş olsun şifalar olsun.(sormak istediğiniz olursa yazabilirsiniz)

arkadaşlar merhaba,
bende cilt lekelerinden oldukça hasar görmüş biriyim,
kullanmadığım denemediğim krem, ilaç vs kalmadı
en son ben bunlarla yaşamaya alışmak zorundayım derken bir ürünle karşılaştım,
doğru kullanım sonucu etkisini 15. gün sizlerle paylaşmaya karar verdim.
öncelikle belirteyim ki ben bu işin ticaretini yapmıyorum sadece yardımcı olmak istiyorum,
çünkü bu leke sıkıntısının insanın üzerinde hiç hafife alınmayacak bir çöküntü yarattığını bizzat yaşayarak deneyimledim.
ayrıntılı bilgi almak isterseniz yardımcı olmak isterim

Merhaba canım çok sevindim sizin adınıza.ben bilgi almak isterim herkes adına...

Merhaba canım çok sevindim sizin adınıza.ben bilgi almak isterim herkes adına...

buradan marka ismi söylemem doğrumu bilmiyorum ama çok övgüyle bahsedilen bir markanın ürünlerine bir kucak dolusu para verdim üzerine hayaller hayaller tabi... sonra fark ettim ki cildimdeki lekelri çoğaltıyor aldığım eczaneye sorduğumda bana alt tabakadaki lekeleri önce gün yüzüne çıkaracak sonra tedavi edecek dedi yani yaptığım masraf x 3 katı gibi tamamen ticari yani.. sonra ilaçlar falan hiçbir değişiklik olmadı artması dışında ve benim sosyal hayatımın linç edilmesi haricinde...

sonra bu lekelerden dertli bir ablamla karşılaştım nasıl yani diye sordum bir ürün söyledi işte yıkama jeli, toniği, leke serumu ve nemlendiricisi dedim hepsini almam ben serum ve nemlendirici ile başlayayım sonra dedim işe yararsa alırım öyle böyle paralar gitmiyor nihayetinde asgari ücretle çalışan biriyim ve artık aileme külfet vermek istemiyorum dedim...
çok samimiyim 15. günümde katmanlaşmış koyudan daha beter olan lekelerimden yanak ve bıyık bölgemde olanlar tamamen geçti, alnımdaki lekem %80 oranında geçti acı yok ağrı yok, günlük hayatın dışında beni yapmaya mecbur tutan vaktimi yiyen hiçbirşey yok... vallahi billahi geçti benim gibi para akıtmaktan ve daha önemlisi hayal kırıklığına uğramaktan yorulmuş arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına açtım bu üyeliği
hepimize güneş ışınlarına inat lekesiz günler dilerim

Canım tekrar geçmiş olsun.öncelikle marka ismini veriyoruz ki madem size uymadı boşa para vermeyelim diye.yazın çok iyi olur.Lekeleriniz kaç yıllıktı.öncesi sonrası resminizi de isteyelim fikir olsun bize.15 günde açılması da güzel.kullandığınız ürünleri de bize yazarsanız memnun oluruz.tahmin ettiğim bir şey var acaba onlar mı diyorum.kullandıklarınızı yazın .bakalım neymiş. zaten önemli olan ilk aşamada açılması değil.kalıcılığı.Bize de kullandıkça gelişmeleri de yazın...

darphin ürünlerini kullandım ama memnun kalmadım,
düzenli kullanmama rağmen hatta kil ve nem maskesine bile dünyaları bayılıp tüm setini edinmeme rağmen cildimdeki lekeleri geçirmek bir yana cilt rengimi kararttı..
bunu eczacı beye sorduğumda bana önce cilt altını temizleyecek dedi tam 1.500,00 tl kadar ödedim o sete sonra ikinciye aldım tedavi ya güya yarım kalmasın diye baktım gerçekten lekelri geçirmek bir yana cildimi tuhaf yaptı böyle kara sarı gibi birşey oldu şimdi kullandığım ürün soskin leke serumu ve nemlendiricisi
ben diğer yıkama jeli yok efenim toniği falan almadım
inanmadığım için fakat gerçekten çok samimi söylüyorum ki bıyık bölgem yanaklarım tertemiz miss gibi oldu alnımda %80 açılma oldu devam ediyorum
bakın doğru kullanım çok önemli bunu öğrendim biz serumları böyle krem gibi sürüp geçiyoruz ama masajla iyice yedirmek lazımmış en azından bu serum öyle cevap verdi tedavime
ben akşamları nivea köpük ile yüzümü yıkıyorum,
nivea tonik ile temizliyorum serumumu masajla yedirip nemlendiricimi sürüyorum
sabahları aynı işlemi yapıyorum ve üzerine solenta pigmenta sürüyorum
günde makyaj altı olarak bir kere sürüyorum hemde öyle 2 saatte bir falanda değil cildim tertemiz bırakın çoğalmayı bitti
geçen gün sephoraya gittim magazada çalışan kıza benim cilt lekem var dedim neredeniz de diye sordu
bir soru beni ne kadar mutlu etti anlatamam...
yalnız dikkat edilmesi gereken tek şey bu soskin ürünleri internet satışı yokmuş
sahte ürün almayalım iyileşeceğiz diye zarar vermeyelim yazık bizede ya

Canım gerçekten de sağ olunuz.
itiraf edeyim ben başka ürün diyeceksiniz zannettim :)
Ancak geçen gün de burada bu ürünleri kullanıp hiç memnun olmayan birini okumuştum.Kaç sene önce yazmış.çok ta merak ediyordum.Ama üstünde durmadım.çok kötü yorumlar vardı.Araştıralım bakalım neymiş.Kullanım hakkın da da çok doğru söylüyorsunuz.O en önemlisi.Şimdi ürün alınıyor ama sadece sür tamam .öyle olmuyor.Aşama aşama kullanılmalı.temizleme en güzel uygun şekilde olmalı.sonra vs vs.Siz koruyucu solenra dediniz ama sizin dediğiniz ürünün de güneş koruması var.neden almadınız?

bende solenta pigmenta vardı hatta evde güneş koruyucu krem koleksiyonum var desem yeri, ancak ben parlama yapmayan bir krem arayışlarımın sonucunda bunu buldum kullandım ve memnun da kaldığım için almadım.
ben soskinin yüz yıkama jelini toniğinide kullanmıyorum... artık bütçemin çok zerine çıkmak istemiyorum
zaten bu ürünleride kullanan yakın bir ablamın yüz lekelrini biliyordum daha koyu ve uzun yıllıktı
geçmiş halini görünce bir heves bir nefes bunlar son diyerek aldım.
doğru kullanım ile sonuçlarınıde aldım
gerçekten tavsiye ederim...
darphin hem cebime hem cildime zarar verdi,
darphinin ben nelerini nelerini aldım, solgar kullandım,
cosmed kullandım,
amway artistry kullandım
lr setini aldım kullandım
yani bu dört seneye neler neler sığdırdım
bu ürünle nefes aldım gerçekten...
kullanan ve memnun kalmayan arkadaşı bilmiyorum ama ben gerçekten çok çok memnunum hem iki ayda bir vereceğim para beni sekteye uğratmayacak, hemde günlük yaşantımı zorlaştırmayacak olması ile tavsiye ederim. öpücükler

Canım.İnanın çok ama çok memnun oldum.yazdıklarınız çok samimi ve içtendi.önce korktum yeni üye reklam mı.diye ama iyi ki de bakmış okumuşum.Ben sizin gibi dürüstçe yazanları çok seviyorum.Herkes adına tekrar teşekkürler ama kaybolmayınız ...

bnm de lekeler var önceden ideal diye bi krem vardı.sivilceler için birebirdi.fakat kullanmayı bıraktıktan sonra yüzümde ciddi güneş lekeleri çıkmaya başladı.beyaz tenliyim.kapalıyım.yüzüme bakarak herkes beni esmer olarak biliyor.ve bu beni çok sinir ediyor.ekspigmenti kullandım çok az etki yaptı.yok denilecek kadar.diğerlerini de kullanacm artık senin tavsiyen üzerine.inş sonuç alırım cnm çoook tşkk

Merhaba
Sizin adınıza sevindim
Soskin in hangi ürünlerini kullandiniz acaba tam olarak yazarim sinüzit
Güvenilir nerden alabiliRize
Resim atma şansınız varmı
Birde fiyat yazabilirmisiniz

Acnelys kremi doktor tavsiyesi ile bende kullandim evet yuz surekli soyuluyor diri parlak bir gorunume kavusuyor ama lekeler gitmiyor.. Daha sonra ozel bir klinige gittim ve doktor cok zararli bir krem oldugunu yuzun nem hucrelerini oldurdugunu ve cildi asiri incelttigini ogrendim ki hakliydi.. Ben tavsiye etmiyorum dikkatli kullanin

Geçmiş olsun.Çok doğru bilgi verdiniz.Size açtığınız konuya yazdım :)

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşlar. Ben de cildiye doktoru tarafından verilen krem ve sıvı karışımı kullanıyorum 1 aydır. benim alnımda 7 yıllık lekem vardı, doğum yapmadan önce oluşmuştu, 2 doğum yaptım, hamilelik süreçlerinde iyice büyüdü ve koyulaşmıştı. kullandığım ilaçlar lekeyi geçirdi ama ben sadece lekeli bölüme kullandığım için kremi sürdüğüm yerlerde (yani kremin bittiği noktada) iz gibi bişey oldu, şimdi alnıma değil de yüzümün diğer kısımlarına kullanıyorum leke gitsin, cilt eşitlensin diye. Ben şimdilik memnunum, ileride tekrarlar mı bilemem tabi. Seneye yaza anlarız ancak, tatile gidip yoğun güneşe maruz kalınca. Çünkü bazı arkadaşlar güneş koruyucusu kullansak bile tekrar etti diye yazmışlar.

Ben ilaçlarımın içeriğini yazayım, karar size kalmış.

Sıvı olan karışım: Acide Salisilique 2 gr, Rezorcin 1 gr, Alcohol (70derece) 100 gr, Eau De Rose 100 gr (sonuncusu gül suyu, eczacı kötü kokuyu alsın diye ekledim demişti, zaten gül suyu cilde iyi geliyor bilirsiniz.)

Bu sıvıyı pamuğa döküp sabah ve akşam siliyorsunuz. En az 15 dakika kalıyor yüzünüzde. Krem falan sürmeden önce.

Krem karışım: Acnelyse, Expigment %4 , Fucicort, Skinoren

Kremi de sadece gece sürüyorsunuz. Ben sıvı karışımla silip bekletiyordum yatmadan da kremi kullanıyordum.

15 gün kadar kullanınca kızarıklık oluştu, onun için de Hipokort kullandım kızaran yerlere. Şu anda kızarıklık falan kalmadı.

Umarım hepimiz rahatsız olduğumuz lekelerden ömür boyu kurtuluruz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…