Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

Bu arada benim gögsüm nicol kidmanın gögsünden biraz büyük 0 minicik haliyle 80 takıyorsa benimkilerin 90 lık olması gerekirdi.O arkadaşa güldüm gercekten komikti cünkü...

:roflol::lepi::sm_cool:

Maskaraa, demekki sadece benim gözler küçük görmemiş nicole kidamnın göğüslerini. arkadaş ısrarla 80 dedikçe ben kendimde bir gariplik var diye düşünmeye başlamıştım. .

ben de size çok gülüyorum vallahi delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden hadi koyun madem bi 75 yada 80 beden göğüs resmi görelim bakalım ne kadar oluyomuş ama gene koyamazsanız hiç 75 yada 80 beden görmediğiniz ortaya çıkacak delikafaduldendelikafadulden

siz heralde göğüs çapını farketmediniz ve resmin önden çekilmesine aldanıp dümdüz zannettiniz ama nicol kidmanın göğüsleri yandan bakınca bu kadar

sizin zannettiğinizz gibi bu kadar değil

ayrıca ben oraya charlize theronun en küçük göğüslü bi resmini koydum o kadar göğsüm olsa ne isterim dediniz yandan bakınca o kadarcık bi çıkıntınız yoksa demekki hiçbirinizin göğüsleri şu ikinci resimden daha büyük değil

Ah arkadasım ahhhh.
Nicole kıdman'ı benim kadar iyi bilemezsin sebebine gelince kendisi en begendigim kadındır şu dünyada...
O gösterdigin resimlerde, o giysilerin altına gögüsler büyük gözüksün diye nasıl destek koyduklarını gayet iyi biliyoruz kaldı ki gögsüm küçük oldugu için böyle desteklerle büyük göstermeye calışıyoruz hepimiz.Hal böyle olunca büyük gözüküyor bunu idrak dahi edemiyorsun.Benimkilerde destekli ondan daha büyük gözüküyorlar.
Sen bana gülme cünkü ben gercekleri söylüyorum sana nicole kıdmanın neredeyse kıyafetsiz sıfır desteksiz resimlerini kara üzüm çekirdegi topigine koyup ekledim.
O resimleri fotoshop kullanarak yapmadım heralde dimi.
Atletli resmine bak gögüs çapı neymiş sen gör bence.sırnaşık şey
Sen anla o zaman o 75 beden degilken 80 B beden nasıl olabiliyor.
Bu sebeple bence sen araştır bak 80 beden gögüs nasıl durur çapı ne kadar olur diye...
Hala komiksin...

maskara nasıl hala 75 beden bile değil diyorsun anlamıyorum hadi lütfen bi resim koy senin hayalindeki 75 beden ne kadarmış çok merak ediyorum

:roflol::roflol:
cadalozza sen varya tam cadalozsun ne diyeyim cok güldürdün beni gevşedim valla feci karnım agrıyor şu anda sana cevap yetiştirmeye çalışıyorum cadı mısın nesin?
Kimsin kimlerdensin? sırnaşık şeysırnaşık şey
Benim 75 beden anlayışım nasıl mı 90 olabilir kafamçokkarıştı

günaydın arkadaşlar..görüyorsunuz sabah sabah burdayım =)
az önce baktım netten Nıcole kıdman resimlerine ve işte benimki tamda o kadar hatta birisi çok azıcık daha büyük 75 takıyorum bazen 80 de taktığım oluyor ama içindeki dolgu harici büyük göstermek için satılan pedler var ya hani bikini içine filan koyuyorlar işte bide ondan koyoyurum o zaman 80 takabiliyorum hatta askıları kısaltıp göğüsleri iyice sıkıştırırsam gerçekten 80 lik 85 lik göğüs gibi dekolte verebiliyorum ...
ah şu insanı yanıltan çözüm yolları..benim eşimde eminim evlenmeden önce beni 80 lik hatta 85 lik göğüslere sahip bi hatun zannediyodu ama evlenip soyununca 75 i bile dolgulu takıp anca düzgün durduğunu gördü sırnaşık şey

ay çok qüldürdün beni allah iyiliğini versin emi canımm sırnaşık şeysırnaşık şey
üzülme yaa sonuçta yaşlanınca pörsüyecekler zaten :1hug:

ya cılegı konusuoduk enson sız bedenlere takılmısınız
çılekten fayda goren warmı?

Ben hergün yapıyorum we daha ölçmedim daha erken ama büyüyeceklerini düşünüyorum biraz daha bekleyelim ki sonuç güzel olsun kaydirigubbakcemile5

ay çok qüldürdün beni allah iyiliğini versin emi canımm sırnaşık şeysırnaşık şey
üzülme yaa sonuçta yaşlanınca pörsüyecekler zaten :1hug:

canım benim sen hep gül emi kaydirigubbakcemile3
valla çok takmıyorum desem yalan olur taktığım için burdayım ama aynı zmanda inanıyorum da büyüyeceklerine.. sadece eşim için tabii garibimin hiç sesi çıkmıyor ama ben erkek olsam memnun olmazdım o yüzden onunda memnun olmadığını düşünüyorum
neyse çilekle küçle ve çemenle büyüyecekler biliyorum benim güzel memişlerim sırnaşık şey sırnaşık şey

ya cılegı konusuoduk enson sız bedenlere takılmısınız
çılekten fayda goren warmı?

canım benim çilek uyguluyorum şu an bende ayrıca çemen+zeytinyağı+karabiber macunu uyguluyorum bide küç yiyiyorum çileğin bazen kendisi bazenda yağıyla masaj yapıyorum evde çilek varsa öncelik çileğin kendisinde tabiii ama şu an çok yeni sonuç için çok erken ben 1 ay sonra sonucu şu anki ölçüm ve ozmanki ölçümle karşılaştırarak sizlerle paylaşıcam bu bi ay sürecinde de gelişmeleri yazarım kaydirigubbakcemile3

inşallah sonuç verirde bende başlarım .çbenimde biri büyük biri küçücük barizbelli. sinir oluyorum büyüğüne göre taksam sütyeni küçük içinde dönüyo küçüğüne göre taksam büyük sığmıyo he büyük derken aklınıza büyük gelmesin ))küçüğü aynada düz görünür diyimde anlayın büğüyle teselli oluyorum. sonuçları bende merakla bekleyeceğim

inşaallah büyürde hepşinize müjdeli haberi veririm canım hatta eski sutyenleri attım hiç biri olmuyo hepsinden taşıyo derim dua edin bundan sonra hayatımızda böle bi sorun kalmasın tabii Allah daha büyük dertlerden de korusun hepimizi..

Amin cnm tek derdimiz bu olsun.
Bunun da kesin kalıcı çaresi var cok şükür ama biz onlardan istemiyoruz.

in cnm inş büyürler bnmkiler 70 ti 75e çıktı breast gainle çilek ve küçlede 80 olur inş sırnaşık şey sloganımız :enbuyukkk: kaydirigubbakcemile3

ay tatlım valla çok sewindim senin adına darısı başımıza :lepi::enbuyukkk:

Amin cnm darısı hepimize ben şoktayım hala inanamıyorum.Üstelik sadece gögüs bedenim büyümüş kalçalar aynı.Aynı jeanları hala giyebiliyorum.Abla olmuşum valla:sm_cool: Dün gece de masajımı yapıp yattım nasıl huzurluyum anlatamam.
Bakmayın başımda ir dünya dert var bununla meşgul oluyorum bir de işe yaradıgını görünce cok mutlu oluyorum.
Bu arada birşey daha diyeyim gögüs estetigi topigini de aksatmadan okuyorum hergün diyebilirim.Param olursa hangisine giderim diye şimdiden düşünüyorum.Yaptıranlarda cok memnun olunca devamlı okuyorum gelişmleri neyse o kadar cok okudum ki dün gece rüyama girdi.Gögüs ameliyatı olmusum gögsüm feci agrıyor ama olsun gecicek sonra cok güzel olacak diye seviniyordum sırnaşık şey:roflol:

insan nası sewiniyo cnm dimi yaa ben göğüs hapı kullanırken abartısız sabah akşam açıp yoklama yapıodum ayna karşısında sırnaşık şeysırnaşık şey bizimkiside heves işte yaa :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…