Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

Bende yapıyorum odaya aniden biri gelse sapık zannedicek beni.
Mutlu etmez mi insanı bu kadar zamnadır sıkıntı yapmışken kendimize...
Sagolsun cevremizdekilerde bunu bile bile bizi daha cok bu sıkıntının içine düşürmüşlerse hele...
Şimdi onlara inat hevesle yapıyorum.
Görmemişin memesi olmuş işte benimki o hesap.
Estetik olanların da yorumlarını okuyorum aynı bizim cektiklerimiz cekmişler hep aynı sıkıntı.
Neyse ki yazan kişi estetik yaptırmış.
O hevesle yazın güzel bikiniler almış gitmiş sahile ;
Diyor ki üstümü cıkartıp bikiniyle kalınca herkes bana bakıcak sandım ama hiç öyle olmadı diyor megersem herkeste gögüs varmış ben bir bende oldugunu sanmışım diyordu cok güldüm.
Ya cogu estetik olmuş ama en yakınları bile anlamıyormuş asırı büyük yaptırmadıklarından cok iyi bu...

Bende yapıyorum odaya aniden biri gelse sapık zannedicek beni.
Mutlu etmez mi insanı bu kadar zamnadır sıkıntı yapmışken kendimize...
Sagolsun cevremizdekilerde bunu bile bile bizi daha cok bu sıkıntının içine düşürmüşlerse hele...
Şimdi onlara inat hevesle yapıyorum.
Görmemişin memesi olmuş işte benimki o hesap.
Estetik olanların da yorumlarını okuyorum aynı bizim cektiklerimiz cekmişler hep aynı sıkıntı.
Neyse ki yazan kişi estetik yaptırmış.
O hevesle yazın güzel bikiniler almış gitmiş sahile ;
Diyor ki üstümü cıkartıp bikiniyle kalınca herkes bana bakıcak sandım ama hiç öyle olmadı diyor megersem herkeste gögüs varmış ben bir bende oldugunu sanmışım diyordu cok güldüm.
Ya cogu estetik olmuş ama en yakınları bile anlamıyormuş asırı büyük yaptırmadıklarından cok iyi bu...

evet doğal olduğu sürece sorun yokta işim zor tarafı ameliyat işte cnm bende hemşireyim bu işlerin içindeyimpis işler bunlar bi rüsü komplikasyonu var allah korusun:teselli: en iyisi yine bitkisel yöntemler masajlar vs

Maskaraa, demekki sadece benim gözler küçük görmemiş nicole kidamnın göğüslerini. arkadaş ısrarla 80 dedikçe ben kendimde bir gariplik var diye düşünmeye başlamıştım. bu arada küç konusunda doğru olanı yapmışsın bence. çünkü kalsiyum içeren besinlerle birlikte kullanılması etkisini azaltıyor. suyla içmeye başlayınca daha çok etkisini gösterdi demekki.

canım suyla nasıl kullanıyorsunuz? ben yoğurtla yiyorum 1 hafta oldu başlayalı...
bence etkisi var... ama henüz öyle cmle ölçülecek kadar değil...

suyla ben de deneyeyim olmazsa...

bir de ne yaratıcıyız yaaa ... çilek yağı ve çileği ben de deneyeceğim :)

canım suyla nasıl kullanıyorsunuz? ben yoğurtla yiyorum 1 hafta oldu başlayalı...
bence etkisi var... ama henüz öyle cmle ölçülecek kadar değil...

suyla ben de deneyeyim olmazsa...

bir de ne yaratıcıyız yaaa ... çilek yağı ve çileği ben de deneyeceğim :)

ben bir tatlı kaşığına doldurup ağzıma alıyorum, üzerine su içiyorum hemen. biraz dağılıyor ağzının içinde toz olduğu için ama çabuk yutuluyor. kansızlık için faydası var, ben o özelliğindne dolayı kalsiyumla etkileşime sokmuyorum. yoğurt etkisini azaltıyor gibi geliyor bana. balla karıştırıp macun gibi de yapabilirsin. bir tatlı kaşığı alırsın yemeklerden önce.

Evet en iyisi en fazla fayda saglayanı küçü suyla içmek.
Ben yogurtla yerdim bir kez suyla denedim boguluyordum sanki leblebi tozu yutmuş gibi olmuştum.
Ama alıştım bir anda nasıl olduysa...
Beynime sinyal gönderdim alışacaksın dedim suyla içmeye o da alıştı garibimkafamçokkarıştı

Şimdi daha cok etki ediyor.Gögsüm 2 aydan sonra ilk defa kaşınmaya başladı yahu...
Sadece büyüyordu ama kaşınma yoktu.Şimdi sanki bu ay rekor kırıcam gibi bir his var içimde.Hastalıgım bir gecsinde ölçeyim.
En son 88 cm di bakalım :içelim:

Evet en iyisi en fazla fayda saglayanı küçü suyla içmek.
Ben yogurtla yerdim bir kez suyla denedim boguluyordum sanki leblebi tozu yutmuş gibi olmuştum.
Ama alıştım bir anda nasıl olduysa...
Beynime sinyal gönderdim alışacaksın dedim suyla içmeye o da alıştı garibimkafamçokkarıştı

Şimdi daha cok etki ediyor.Gögsüm 2 aydan sonra ilk defa kaşınmaya başladı yahu...
Sadece büyüyordu ama kaşınma yoktu.Şimdi sanki bu ay rekor kırıcam gibi bir his var içimde.Hastalıgım bir gecsinde ölçeyim.
En son 88 cm di bakalım :içelim:

hadı ıns canım bakalım ıyı haberlerını beklıyoruz sendenhihoyyyt

Bende sizden iyi haberleri bekliyorum.
Ben gelişmeleri yazıyorum ki heveslenenler olsun; bıkanlar ümitsizlige kapılanlar tekrar olumlu düşünsün.
Hepimizin büyüyecek az yada cok bu kesin.
Öpüyorum cnm iyi geceler...

Bende sizden iyi haberleri bekliyorum.
Ben gelişmeleri yazıyorum ki heveslenenler olsun; bıkanlar ümitsizlige kapılanlar tekrar olumlu düşünsün.
Hepimizin büyüyecek az yada cok bu kesin.
Öpüyorum cnm iyi geceler...

sagol canım bende de kasıntılar agrılar var ama anlamadım rezeneden mı kı acaba 10gun oldu sanırım ıcelı kullandıgım yagda bıttı ohh dedım bı uc ayda bı beden hemen hemen oldu bakalım artık bı temel olustu dıyorum uzerıne buyume baslar umarım masaja aldıgım baska yaglarla devam edecem hihoyyyt

ben bir tatlı kaşığına doldurup ağzıma alıyorum, üzerine su içiyorum hemen. biraz dağılıyor ağzının içinde toz olduğu için ama çabuk yutuluyor. kansızlık için faydası var, ben o özelliğindne dolayı kalsiyumla etkileşime sokmuyorum. yoğurt etkisini azaltıyor gibi geliyor bana. balla karıştırıp macun gibi de yapabilirsin. bir tatlı kaşığı alırsın yemeklerden önce.

teşekkür ederim canım...

ben dün 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı karıştırıp içmeyi denedim ama pek sevemedim...
dediğin gibi yaparsam tek hamlede işi bitiririm :)

sagol canım bende de kasıntılar agrılar var ama anlamadım rezeneden mı kı acaba 10gun oldu sanırım ıcelı kullandıgım yagda bıttı ohh dedım bı uc ayda bı beden hemen hemen oldu bakalım artık bı temel olustu dıyorum uzerıne buyume baslar umarım masaja aldıgım baska yaglarla devam edecem hihoyyyt

canım yaa senin kullandığın yağ bonvivaydı dimi nerden almıştın sen onu yaa ben bi kaç aktara sordum ama yok dedi :1no2:

canım yaa senin kullandığın yağ bonvivaydı dimi nerden almıştın sen onu yaa ben bi kaç aktara sordum ama yok dedi :1no2:

canım ben onu ankaradan bı aktardan aldım oyle cokda buyuk bı yer degıl dı yanı normal bı aktar bunun ayak bakımı ıcın de urunlerı var bonvıvanın belkı gozune carpar buyume oldu ayrıca ama umarım kalıcı olur gercı masaja baska yaglarla devam edecem sonmeye fırsat vermemek ıcın de hihoyyytumarım sen de gorursun faydaısnı gunde ıkı kez ama ve duzenlı kullanım sart cnm bana 3ay yettı tam 50ml ama ıdarelı kullandımkaydirigubbakcemile3

Çilek yağının bir günde etki göstermesi olamaz dimi:1shok:dün çilek yağı alıp akşam denedim ,bugün baktım dolgunluk var,bana öyle geldi galiba dedim,aklıma takıldı demin ölçtüm 83 idi 84 olmuş:1shok:reglime daha var,Allah Allah yaa

Çilek yağının bir günde etki göstermesi olamaz dimi:1shok:dün çilek yağı alıp akşam denedim ,bugün baktım dolgunluk var,bana öyle geldi galiba dedim,aklıma takıldı demin ölçtüm 83 idi 84 olmuş:1shok:reglime daha var,Allah Allah yaa

vay beee mucize yaşadın ozaman hergün 1cm büyürsee ohhhh süperr bende deneyim baari bildiğimiz çilek yağımı bu naapcaz normal sürcez masaj yapcaz dmi şakkıdı

vay beee mucize yaşadın ozaman hergün 1cm büyürsee ohhhh süperr bende deneyim baari bildiğimiz çilek yağımı bu naapcaz normal sürcez masaj yapcaz dmi şakkıdı

bende direkt günde 1 cm büyüse.. diye hesap yaptım:roflol:Çok çabuk etki etti bünyeme-tatlicadiarzu- Bugünde çileğin kendisini sürdüm ,yarın ölçerim,haftaya Nadide Sultan olurum:roflol:

Masaj yaptım çilek yağıyla Bosphorus çilek yağı yazıyor.Bide siz nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama yağı 1-2 damla olarak kullanmadım sürdüm bolca

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben onu ankaradan bı aktardan aldım oyle cokda buyuk bı yer degıl dı yanı normal bı aktar bunun ayak bakımı ıcın de urunlerı var bonvıvanın belkı gozune carpar buyume oldu ayrıca ama umarım kalıcı olur gercı masaja baska yaglarla devam edecem sonmeye fırsat vermemek ıcın de hihoyyytumarım sen de gorursun faydaısnı gunde ıkı kez ama ve duzenlı kullanım sart cnm bana 3ay yettı tam 50ml ama ıdarelı kullandımkaydirigubbakcemile3

sağol canım benim bidaha bakayım bakalım ben aktarlara ..bu arada bende çilek yağı aradada kendisini sürüyordum ya şimdi bi dolgunluk var gibi ama hep sol göğüs dolgunlaşiyo bende solu daha çok sevdiğim için hep ona masaj yapasım geliyo çünkü o elime dolgun dolgun geliyooo..of ya bu gidişle sol büyücek sağ kalcak o zamanda bi işe yaramıcak hatta daha da ilginç bi hal alcak vah benim kocamın şansına görüyomusunuz ya küçük göğüslü hatuna talim yada tek göğüs büyük diğeri cücük :roflol:
ama yok bozmuyorum moralimi ikiside olgun ve dolgun memişler olacaklar çok seviyorum ben memişlerimi hele büyünce dahada çok sevicem onları sırnaşık şey
gerçi belkide soldaki dolgunluk çemenden de olabilir onu daha 2 defa uyguladım gerçi ama:uhm:
birde küç yiyiyorum reglime daha çok var bu iş hakkaten olucak galiba kıslarrrr kaydirigubbakcemile5

sağol canım benim bidaha bakayım bakalım ben aktarlara ..bu arada bende çilek yağı aradada kendisini sürüyordum ya şimdi bi dolgunluk var gibi ama hep sol göğüs dolgunlaşiyo bende solu daha çok sevdiğim için hep ona masaj yapasım geliyo çünkü o elime dolgun dolgun geliyooo..of ya bu gidişle sol büyücek sağ kalcak o zamanda bi işe yaramıcak hatta daha da ilginç bi hal alcak vah benim kocamın şansına görüyomusunuz ya küçük göğüslü hatuna talim yada tek göğüs büyük diğeri cücük :roflol:
ama yok bozmuyorum moralimi ikiside olgun ve dolgun memişler olacaklar çok seviyorum ben memişlerimi hele büyünce dahada çok sevicem onları sırnaşık şey
gerçi belkide soldaki dolgunluk çemenden de olabilir onu daha 2 defa uyguladım gerçi ama:uhm:
birde küç yiyiyorum reglime daha çok var bu iş hakkaten olucak galiba kıslarrrr kaydirigubbakcemile5

canım sag her zaman gerıden gelıo neden bılmem ama sol daha hızlı gelısır her zaman ıcın benım buyutucude de yazıo saga daha fazla masaj yapın dıye ben bu yuzden saga bes dakıka fazla yaptım ılk baslarda sola yetıstı yanı olur tabıkı cnm yaa neden olmasın sen devam etdelikafadulden

canım sag her zaman gerıden gelıo neden bılmem ama sol daha hızlı gelısır her zaman ıcın benım buyutucude de yazıo saga daha fazla masaj yapın dıye ben bu yuzden saga bes dakıka fazla yaptım ılk baslarda sola yetıstı yanı olur tabıkı cnm yaa neden olmasın sen devam etdelikafadulden

canım ya bu arada sende gelişmeler neler şöyle bi gözden geçirince bugüne kadar neler uyguladın ne zamandır uğraşıyosun ve ne kadar yol kat ettin yani şu bedendeydin de şu bedene geçtin gibi bişi oldu mu?

biraz yazsana ya merak ettim en çok ne uygularken gelişme oldu bu arada soğuk su filanda tutuyomusun oda dolgunlaştıryomuş ya ..
bu arada hurmada çok gündeme gelmiş onu yemekte faydalıymış sanırsam =)

Canımlarım işte istedinizmi bi gecede 1cm büyür pozitif düşünün herşey istediğiniz gibi olur

kızlar benim aldığım çilek yağında çilek aroması yazıyo dışında yağı içinde aroması yazıyo ben baya bol bol sürüyorum we masaj yapıyorum

kızlar sag göğüs soldan küçüktür benim öyle sağ küçük sol büyük sizin öylemi bilmiyorum ama ben küçük göğsüme daha fazla masaj yapıyorum büyüsün diye ama sol göğsümede büyük olduğu için daha güzel masaj yapılıyo bilginize sewgilerra.s.

canım ya bu arada sende gelişmeler neler şöyle bi gözden geçirince bugüne kadar neler uyguladın ne zamandır uğraşıyosun ve ne kadar yol kat ettin yani şu bedendeydin de şu bedene geçtin gibi bişi oldu mu?

biraz yazsana ya merak ettim en çok ne uygularken gelişme oldu bu arada soğuk su filanda tutuyomusun oda dolgunlaştıryomuş ya ..
bu arada hurmada çok gündeme gelmiş onu yemekte faydalıymış sanırsam =)

cnm ben uc ay boyunca bonvıvayı kullandım gunde ıkı kez sabah ve aksam olmak uzere duzenlı hıc aksatmadan masaj yaptım 15 dk boyunca ve yagı bıtırdım sımdı 10gundur sallama rezene ıcıyorum ve ıkı gundur de cıvan percemı cnm valla gelısme olarak masaj ve buyutucu sayesınde ele gelecek seklıde oldu en cok da seklı yuvarlak oldu bu hosuma gıttı artık ısım daha kolay gıbı gelıo rahat masaj yapıom cunku 75A bedenımde benım hıc yoktu duz du yanı anlıycan cay ve masaja devam edecem bu yıl boyunca ıns bakalım ıstedıgım hedefım 80 hihoyyyt soguk suda az bısey suyun altına tutuyodum surmeden once oda hergun de degıl aklıma geldıkce yanı ama aklıma gelse caya ılk gunden baslardım masajla ama yenı kesfettım bakalım bıras gecsın fulırım de dusunuyorumdelikafadulden hurma yemedım cnm daha ama dogru oda faydalı:lepi:

ya cilekle cilek yagı kullanmak arasında cok fark warmıdır acaba
ben cılek kullanıyorum..

X