Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

ama su da war melmel belkıde ergenlık cagında
onunda etkısıyle buyudu
ya su cilegı surup faysadını goren warsa yazsın lutfen

ama su da war melmel belkıde ergenlık cagında
onunda etkısıyle buyudu
ya su cilegı surup faysadını goren warsa yazsın lutfen

canım ben 2 gündür sürüyorum çileği yada çilek yağını göğüslerime ...
ama tabi şimdilik bişi demek zor ..bakalım bekleyip görücez ,bi süre denemyi düşünüyorum ben en azından 2 hafta filan o zaman herhalde kendini belli eder işe yarayacak mı yoksa yaramayacak mı ama ben inanıyorum yarayacak beynime böle konut vermeye çalışıyorum :teselli:

bende 2 gün oldu başlayalı bişey söylemek için çok erken bi 10 -20 gün dewamlı kullanmak lazım sonra yorum yaparız

bende 2 gün oldu başlayalı bişey söylemek için çok erken bi 10 -20 gün dewamlı kullanmak lazım sonra yorum yaparız

yaa yagla yapar gıbı degılkı ama cok zor yapması ben zorlandım baya elınde parcalanıo etraf batıo elın batıo cok uzun sure yapılmaz gıbı sankı en azından mevsımı gecmeden bı ay kadar barı yapsak ıyı valla
sırnaşık şey

yaa yagla yapar gıbı degılkı ama cok zor yapması ben zorlandım baya elınde parcalanıo etraf batıo elın batıo cok uzun sure yapılmaz gıbı sankı en azından mevsımı gecmeden bı ay kadar barı yapsak ıyı valla
sırnaşık şey

al benden de o kadar. 3 defa yaptım toplamda ama hiç yağla yapmaya benzemiyor. heryerin batması bir dert, sonradan yıkaması ayrı dert

al benden de o kadar. 3 defa yaptım toplamda ama hiç yağla yapmaya benzemiyor. heryerin batması bir dert, sonradan yıkaması ayrı dert

evet cnm yaa bıde elden kayıyo degısık yaa sevmedım ben cok:1no2: ama denemeyı dusunuom bı ay bakalım yaa yagım bıttıkyen sonra dıom yaa artık bakacam

ben de sabah çilekle akşam yağla yapıyorum. bir süre böyle gitsin diyorum artık. evde çilek oldukça yaparım artık.

ben de sabah çilekle akşam yağla yapıyorum. bir süre böyle gitsin diyorum artık. evde çilek oldukça yaparım artık.

yanı yapan arkadasda hergun yapmamıs zaten haftada 3 4 dıo yaa hergun sıkar zaten yag gıbı degıl yaa bu demı neyse sen yap bakalım fayda gorecekmısın yaa o kadar cok sey kullanııozkı hangısı fayda edıo anlamayızda :jeyyar:

evet, en büyük sorun da o zaten. hangisi ne düzeyde etkiliyor bilemedigimden hiçbirini bırakamıyorum

hadı bakalım bende basladım
ay ortalık batsında ıse yarasın
bıde nekadar sure tutuyosunuz

hadı bakalım bende basladım
ay ortalık batsında ıse yarasın
bıde nekadar sure tutuyosunuz

canim ben evde oldugum günler sabah sürünce ogleden sonra yikiyorum, yani 4-5 saat kalıyor. Ama benim tembeligimden bu, yoksa hemen kuruyor zaten. bir saat kalsa bile yeter aslında

ne bıleyım ya 20dk falan tuttum bende
4-5 saat tutunca daha cok etkı edıo dıe dusunmuorum
kuruyor sonucta

evet, en büyük sorun da o zaten. hangisi ne düzeyde etkiliyor bilemedigimden hiçbirini bırakamıyorum

Ay cok güldüm ya sırnaşık şey
Bir arkadaşa da demiştim o kadar cok şey deniyordu ki hangisinin nasıl etki ettigini nerden anlayacaksın dedim. O da bana aman büyüsünler de hangisinden olursa olsun demişti.:roflol:
Cevap nasıl güzel ama haklıda...
Herkese diyorum burdan eyyyyy muhterem arkadaşlar bu kadar cok şeyi denerken sıkılırsanız sonra hepten bırakmayın...
Ben kendimi biliyorum asla sizin kadar azimli olamam.
Günde 2 fincan cay içiyorum artı küçü düzenli kullanmaya çalışıyorum onlar bile sıkıyor beni.Eger küçü içmeden yatayım moralim bozuluyor uyku tutmuyor nasıl bir psikoloji bu...
Bu arada dün iş görüşmesine gittim 2005 senesinde cokça giydigim gömlekleri denedim hiçbiri olmadı sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
Üstelik iç çamasırsız denedim dügmeler kapanmadı gögüslerimi bastırdı.
Ben birde onları dolgulu sütyenle giyerdim demek ki o zamanlar bende hiç gögüs yokmuş cok mutluyum şimdi.:dance:

Bir arkadaşa da demiştim o kadar cok şey deniyordu ki hangisinin nasıl etki ettigini nerden anlayacaksın dedim. O da bana aman büyüsünler de hangisinden olursa olsun demişti.:roflol:
Herkese diyorum burdan eyyyyy muhterem arkadaşlar bu kadar cok şeyi denerken sıkılırsanız sonra hepten bırakmayın...
Günde 2 fincan cay içiyorum artı küçü düzenli kullanmaya çalışıyorum onlar bile sıkıyor beni.Eger küçü içmeden yatayım moralim bozuluyor uyku tutmuyor nasıl bir psikoloji bu...
Bu arada dün iş görüşmesine gittim 2005 senesinde cokça giydigim gömlekleri denedim hiçbiri olmadı sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
Ben birde onları dolgulu sütyenle giyerdim demek ki o zamanlar bende hiç gögüs yokmuş cok mutluyum şimdi.:dance:

amanın amanın ne kadar güzel :dance: sadece küç ve çay mı içiyorsun sen?

evet gecen gün sizden heveslenip lavanta yagı aldım.
duştan sonraları sürücem haftada 2 kez o kadarcık...

Canım süper ya demekki baya büyümüş bende en son sütyen taktım regli dönemimde yakındı ewe gelince çıkardım we memişlerim ağırdı büyüdüğündenmi acaba yoksa adet dönemindenmi adetim bittikten sonra bakıcam sönücekmi şimdi aynı dolgunluk dewam ediyor merakla bekliyorum kib canımmm:1hug:

Bende şimdi adet oldum.Yalnız gögüslerim bu ay cokça şiştiler.
Küçü daha önce yogurtla yerdim şimdi suyla içiyorum ondan mı acaba?
Hırs yaptım düzenli kullanıyorum artık.
Benim bir sütyenim var eski bayag onu ibret olsun diye atmıyorum
cok küçük çünkü hastalıgım gecsin onu denicem görücem bakalım.
Ya insan gözlerine bile inanamıyor en iyi ölçme teknigi sütyenle olan.
Bu arada benim gögsüm nicol kidmanın gögsünden biraz büyük 0 minicik haliyle 80 takıyorsa benimkilerin 90 lık olması gerekirdi.O arkadaşa güldüm gercekten komikti cünkü...

Bende şimdi adet oldum.Yalnız gögüslerim bu ay cokça şiştiler.
Küçü daha önce yogurtla yerdim şimdi suyla içiyorum ondan mı acaba?
Hırs yaptım düzenli kullanıyorum artık.
Benim bir sütyenim var eski bayag onu ibret olsun diye atmıyorum
cok küçük çünkü hastalıgım gecsin onu denicem görücem bakalım.
Ya insan gözlerine bile inanamıyor en iyi ölçme teknigi sütyenle olan.
Bu arada benim gögsüm nicol kidmanın gögsünden biraz büyük 0 minicik haliyle 80 takıyorsa benimkilerin 90 lık olması gerekirdi.O arkadaşa güldüm gercekten komikti cünkü...

Maskaraa, demekki sadece benim gözler küçük görmemiş nicole kidamnın göğüslerini. arkadaş ısrarla 80 dedikçe ben kendimde bir gariplik var diye düşünmeye başlamıştım. bu arada küç konusunda doğru olanı yapmışsın bence. çünkü kalsiyum içeren besinlerle birlikte kullanılması etkisini azaltıyor. suyla içmeye başlayınca daha çok etkisini gösterdi demekki.

X