Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

15gun zor dayandım oda pekı onun dısında da masaj elle yaptınmı yagla falan cnm ya

canım sen çileği tek başına kullandın mı hiç yoksa yanında hep küç mü tükettin? merak ediyorum acaba büyümenin büyük etkisi küçten mi geldi diye

bu arada cok soru sordum kusura bakma cnm yaa gece gece ama ınankı tuhaf geldı sımdı yanı hıc duymayınca nasıl yapılacagını tam bılıyımkı dıyorum yag falan hadı neyse bılınıo da sırnaşık şey

yaaa küç ne oluyor anlamadım

bide melmel,kilo falan almadın dimi canım?
malum kilo alınca göğüsler büyür..

ay cnm ne kusura herhalde sorcaksınız benim sizle böyle bişeyi paylaşmak hoşuma gidiyor. yok cnm kilo filan almadım 45 kiloyum şuan geçen senede öyleydim. çileği bitene kadar göğsümde gezdryrm o zmn süre süre erio. yanında küçte kullandm ama çileğin etkisnn daha büyük oldğunu düşünüyorum kızlarr

kızlaaar çileği deneyeneniz oldumuuu?

canım ben dün akşam denedim. aynı senin anlattığın gibi bir çileği ikiye kesip sürdüm, sürerken masaj yapılmış gibi de oluyor zaten. yalnız ellerim kıpkırmızı oldu, sanki kan bulaşmış gibi. görüntü hiç hoşuma gitmedi. Çok üzgünüm çoook sen sürdükten sonra ne kadar bekletiyorsun, yıkıyor musun yoksa siliyor musun merak ettim. :uhm:

canım duşa girmeden önce yapılsa sonrada duşa girilse daha iyi olabilir yada siliceksin eldiwen de kullanabilirsin istersen tırnakların arasına giriyo daha rahat olur o zaman sewgilera.s.

bende bugun denedım cnm yaa evet cok bulasıyo rengı cılegın ama yıkayınca gecıo hemen bıde sankı jel gıbı oluyo ınsanın elınde sankı masajla ıyı suruluyo:1shok:

canım duşa girmeden önce yapılsa sonrada duşa girilse daha iyi olabilir yada siliceksin eldiwen de kullanabilirsin istersen tırnakların arasına giriyo daha rahat olur o zaman sewgilera.s.

bıraz kurusa sankı ıyıce emse daha ıyı mı olur cnmyaa demı evet ele cok bulasıyo bıde ufak ufak parcalanıyo elınde yaa tam erımıyo yanıbenneyaptımkibenneyaptımki

bıraz kurusa sankı ıyıce emse daha ıyı mı olur cnmyaa demı evet ele cok bulasıyo bıde ufak ufak parcalanıyo elınde yaa tam erımıyo yanıbenneyaptımkibenneyaptımki

arkadaşlar bakıyorum hepimiz ilk günden denemişiz eldivenle rahat yapamam gibi geliyor. ben de biraz beklese diye düşünüyorum ama kırmızı memişlerle durmak da ilginç geliyor. hey Allah'ım neler yapıyorum, annemler duysa Allah akıl versin derdi

ben soyledım cnm bana ıyıce delırdı dıyolar jel gıbı degısık bı sey demı cılek sankı aman yıkayınca gectıkten sonra bısı olmaz artık erımıo ama tam olarak parcalandı benımkı

ben soyledım cnm bana ıyıce delırdı dıyolar jel gıbı degısık bı sey demı cılek sankı aman yıkayınca gectıkten sonra bısı olmaz artık erımıo ama tam olarak parcalandı benımkı

valla ben söyleyemedim. evet bir süre sonra jel gibi oluyor ama benimki tam parçalanmadı. biraz ufaldı tabii. yıkayınca geçiyor ama parmaklarımın arasına çok girdi. o rahatsız etti beni. napalım artık idare edeceğiz. en azından 15 gün şans vereceğim.

yok benım parmaklarımın arasına pek gırmedı tırnaklarım kısa cunku baya belkı ondandır sen ne her gun mu dusunuyosun cnm yoksa haftada 4kez falanmıhihoyyyt

valla bilmiyorumki hergün yapmaya çalışacağım, dün yağım bitti zaten.15 güne kadar faydasını görmeyi bekleyeceğim, sonra haftada 4 e düşürebilirim

valla bilmiyorumki hergün yapmaya çalışacağım, dün yağım bitti zaten.15 güne kadar faydasını görmeyi bekleyeceğim, sonra haftada 4 e düşürebilirim

hımm hangı yagın bıttı cnm bende ara verıyorum ya ıste o arada suruyum dedım bakalım zaten yagım da btımek uzere benımde ondan sonra bı ay yapıyım dıyorum bakalımdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…