Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

benim evde bir vücut yağm vardı, o bitti. birkaç güne kadar alacağım inşalah. olmazsa sabah çilekle akşam yağla masaj yapayım diyorum

benim evde bir vücut yağm vardı, o bitti. birkaç güne kadar alacağım inşalah. olmazsa sabah çilekle akşam yağla masaj yapayım diyorum

hımm hangı yaga karar verdın cnm bıde ben cılegı surdukten sonra ne kadar sure dursun ona karar veremedım ama ıyıce emmesı gerekır demı normal surulen yaglarda oyle bence hemen yıkamak etkısını azaltır

ben çileği sabah sürersem akşama kadar bekleteyim diyorum. dün sürdüğüm zaman farkettim sol göğsümü yaptıktan sonra sağı yaparken sol kurumuştu bile. kıyafete de bulaşmaz. akşam yağı sürmeden yıkarım. yağ konusunda avokado ve kayısı çekirdeği yağı son kararım. çemen, mersin yağı çok ağır kokuyormuş. dayanamam öyle kokuya, kendimi biliyorum.

evet cok cabuk kuruyo bencede bulasmaz en az bı saat beklemelı bence ıyı hadı bakalım cnm ıns yaglar fayda eder:teytey:

inşallah canım, şu emekler boşa gidecek diye korkuyorum bir yandan ama inancımı da kaybetmek istemiyorum. ya bir de masaj ve spor yapmaktan ellerim yaşlandı sanki, kırıştı gibi geliyor bana neden bilmiyorum. özellikle ellerimi hiç böyle yorgun görümemiştim. sende de öyle birşey oldu mu?

yoo bende yapıyorum uc aya yaklasdı ama benım tek derdım kollarım kalınlastı yanı ellerımde bı sorun yok cokda sıkma cnm sende rahat yap

valla gözümle görmeden inanmam melmel göster bi bakalım nasılmış ona göre alalım :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Evet aslında melmel gögüs şekline benzer netten foto bulup koyabilirsin.
Nasıldı nasıl oldu görmek istiyorum ben de...

Ben lavanta yagı aldım bugün duştan sonra sürdüm.
Bir kaç damla yetti yedirene kadar masaj yaptım o kadar.
Yıkamayı düşünmüyorum cünkü kokusu cok hafif ve güzel.
Kıyafetime sinerse bile parfüm gibi kokuyor sorun degil.
Zaten 15 dk masaj yapınca arkadaşlar yag kalmaz ki vücutta elbiseye de bulaşmaz.
Ama çemen yagı kötü kokuyormuş onun için demiyorum da bence diger yagları sürdükten sonra yıkamaya gerek yok...

cnm surdukten sonra yıkamamak daha etkılı olur bencede tamamen emer vucut bıde masaj da anlamıorum kı bazen ıkı dk da emıo bazen 10 degısıo yanı :1no2:

Bende yıkamıyorum silmiyorumda yağları zaten emiyo ama ben lawantayı fazla kullanıyodum demekki baya keskin kokuyodu kalınca kokusu çok hoş şimdi çilek kullanıyorum onda güzel kokuyo

Bende yıkamıyorum silmiyorumda yağları zaten emiyo ama ben lawantayı fazla kullanıyodum demekki baya keskin kokuyodu kalınca kokusu çok hoş şimdi çilek kullanıyorum onda güzel kokuyo

ben cılekle rezene yagını karıstıyım dıom ama oncelık avokado ve cemen yagındadelikafadulden

Canım çemen alalım çemen hangisi güzel kokuyosa onunla birlikte kullanırız

cnm cemenı bence cılek veya avokado ıkısının de kokusu ıyı yanı etkılı de bunlardan bırıyle kullanmalı ıkısıde guzel kokuyo cunkuhihoyyyt

melmelcim ya sen kaç yaşındaydın ben bugün çilek masajını yaptım bizzet çileğin kendisiyle dünde yağıyla yaptım ama şunuda düşündüm yaşda önemli bi konu sanırım bu işte, ben 25 yaşındayım mesela etki edermi sizce yinede :uhm:

28.30a kadar buyur dıye duydum cnm yaa moralını hıc bozma ama vaktını de ıyı kullan

Ewet 28 30 a kadar büyüyyorlar canım aramıza hoş geldin kolay gelesin tatlım:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…