Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

bodyshop strawberry body butter kullanan var mi arkadaslar?

Ben kullaniorum BS strawberry.

Çilek yağı olayı da hoşuma gitti deneyeyim. =)

Bu arada kızlar size ek bilgi, doğum kontrol hapını düzenli kullandığım için söylüyorum;
kullandığıum aylar 80, kullanmadığım aylar 75.Kullananlar büyük ihtimalle farketmişlerdir bu durumu :KK66:

Sevgili bayanlar,
Çileğin ürtiker etkisi vardır. Yani ciltte şişme, kabarma, kızarıklık yapabilir. Bu da uzun süreli uygulamada göğüs bedeninin büyümüş gibi görünmesine neden olabilir. Uygulama bırakıldığında göğüsler eski durumuna geri dönecektir. Bence önce bir doktora danışın. Ama ben gene de denemek istiyorum derseniz Mısır Çarşısı'nda, Arifoğlu'nda çilek yağı var. Orda çilek yağı ile aromasının ayrı satıldığını göreceksiniz.
Sevgiler

Son düzenleme:
Sevgili bayanlar,
Çileğin ürtiker etkisi vardır. Yani ciltte şişme, kabarma, kızarıklık yapabilir. Bu da uzun süreli uygulamada göğüs bedeninin büyümüş gibi görünmesine neden olabilir. Uygulama bırakıldığında göğüsler eski durumuna geri dönecektir. Bence önce bir doktora danışın. Ama ben gene de denemek istiyorum derseniz Mısır Çarşısı'nda, Arifoğlu'nda çilek yağı var. Orda çilek yağı ile aromasının ayrı satıldığını göreceksiniz.
Sevgiler

sanırım haklısınız kullandığum dönemde gerçekten dolgundu ve büyümüş gibi geliyordu bıraktıktan sonra küçük yine..

hemen okuyup işleme koyuldum arkadaşlar bunun püj noktası masaj arkadaşlar sıkın göğslerınızı ..!! farkı görceksnz :) gelşmeleri sizinle paylaşıcaam

kızzlar burada keramet çilekte değil masajda... buz komlexi uygulayarak yaparsanız ve duşta iken de soğuk suyla komplex yapın... çileği yesenizde o fayda edecekse eder...
-tatlicadiarzu-masajı bırakmayın!!!...:teytey: ayrıca göğüs egzersizleride yaparsanız sonuca daha çabuk ve kesin ulaşırsınız ... size sağlıklı günler!!!..

Son düzenleme:
Ben kullaniorum BS strawberry.

Çilek yağı olayı da hoşuma gitti deneyeyim. =)

Bu arada kızlar size ek bilgi, doğum kontrol hapını düzenli kullandığım için söylüyorum;
kullandığıum aylar 80, kullanmadığım aylar 75.Kullananlar büyük ihtimalle farketmişlerdir bu durumu :KK66:
ewet canım, doğun kontrol hapları hormonları düzenleği için etkiis oluyor...birde adet yaklaştığı zamanlar göğüslerde normalden fazla bir dolgunluk olur farketmişsinizdir sanıırm!!!...-tatlicadiarzu-

kızlar çilek reçeli deneyen oldumualkisalkisalkis bence sürmesi daha kolay olur...
ilahi ne deyim sana yapış yapış ayyyyyyyyyyyy...
düşünsenize siz göğüslerinize masaj yapıyorsunuz veeeeee aniden misafileriniz geldi gözümün önünde canlandıramıyorum bile berbat bi olay...-tatlicadiarzu-delikafadulden

ben yeni üyeyim bende de aynı sorun var arakadaşlar benim memişlerde destekli 75 takıyorum uf ya yokmu bi çaresi babanem 80 yaşın da onun gögüsleri benden daha büyük yaaamafoldumben

canım hepimizin öle sen babannemi geç benim 13 yaşında kuzilerin benden büyük yaaa ühühühüh:KK43::KK43::KK43::KK43:

walla sorma onlarda diolarki
BıZ SONADAN DEŞıLıRıZZZ hahahahahyyy delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canım hepimizin öle sen babannemi geç benim 13 yaşında kuzilerin benden büyük yaaa ühühühüh:KK43::KK43::KK43::KK43:

gülüm benim kızkardeşimin 85 ben napsam o kadar olmuyo aileyle alakalı degil bence benim kuzenlerde öle benim memişler yok vala kıskanıyom babanemi:jeyyar: keşke benimkiler öyle olsa diyom kaydirigubbakcemile

kızkardeşimde küçültme yöntemi biliyolarmı diye soruyo bide yakaydirigubbakcemile kesip alsam mı yarısını napsam:eek: valla bu memişleri büyütcem diye napacamı şaşırdımmafoldumben of ya

X