çıldırdım galiba..lütfen acil yardım edin.

kızın davranışları benimde hiç hoşuma gitmedi şimdi

Bir sürü işim var mutfakta; aklım sende kaldı vallahi kalkamıyorum başından .

Bir zamanlar senin şu an yaşadığın tarzda bir sıkıntım olmuştu kısa sürdü gerçi; o yüzden hissettiklerini çok iyi anlıyorum.

İçini kurt kemirmesine izin verme lütfen; çok basit söyleyeceğin şu: "bu gereksiz samimiyetten rahatsızım; işe beraber gidip gelmeler, iş yerinde lüzumsuz muhabbetler vs. lütfen evliliğimizin sıhhati açısından hassasiyet göster bunlara"

İkiniz de eğitimli insanlarsınız; konuşarak anlaşabileceğinize inanıyorum.

Son düzenleme:
kızın davranışları benimde hiç hoşuma gitmedi şimdi

Off canım ya evet çok ilginç.. bir de annem abartmıyor yani ne görüyosa. Kafasıyla ısrarla gel demiş yanını göstererek eşim de ne hikmetse şirketin arabasının anahtarı ondaymış dün geceden arabayla gidecem demiş. Yani bas git sanane ya da bekle madem çok şoförlük yapma merakın varsa diğerleri iner onlara sor. Neden benim eşime diyor bir tek bunlarıııııııı.Allahım sabır ver bana

Canım benim ya konuşmanın alasını yaparım dedim bunları sabah. O da bana “ o zaman sen de X kişiyle konuşma iş yerinden “ dedi yani gereksiz kıskançlık yapıyorsun saçmalıyorsun ve sonunda da yeter artık yaa dedi. Buna benzer bir sürü şey. Yani gidip gelmeye çözüm bulduk diyelim yapacak oldu mu 10 saat birlikteler orada herkesin özel odası var. Niyeti bozduktan sonra neler olur neler. Zaten şuan bir şey yok %90 ama dediğin gibi samimiyet midemi bulandırıyor hatta kusma noktasındayım. Ya benim kocam yoldan geçen kadınlara bile bakmaz yani etekli vs şimdi bu şekilde olması canımı yakıyor ister istemez acaba dedirtiyor bana…kısıtlama getirmek bana zarar verir benim kişiliğime çünkü sabah resmen bana “ cahil ev kızı hatta daha beter düşünüyorsun” dedi.çok ucuz hissettim kendimi

valla bence işyerinden bişekilde izin al, çık git eşinin işyerine, ortama falan bak, kızın hallerini incele, eşinle araları muhabbetleri nasıl..

Yani içimi kemiren, şimdi arkadaşlık ama gereksiz boyutta samimiyet. Sempati duyar bir taraf. Yani gönül bu nasıl akar gider bilinmez..bazı şeyler de vardır allah yaşatmasın kimseye bedensel birliktelik bile tercih edilir duygusallıktan ziyade…ikisi de iki tarafı kötü değnek ama duygusal birliktelik olunca yeniden evi toplamak mümkün değil bence. Allah yaşatmasın kimseye…

ahh canım okudukça içim bi garip oluyor

görünürde birşey yok gibi ama seni en iyi ben anlarım

benim de eşimin etrafında çok bayan oluyor,

çoğunun da niyeti değişik oluyor, ara sıra mesajllar falanda geliyordu şimdi gelmiyo çok şükür.

ben kendi yaptığım birşeyi tavsiye edeyim:

olabildiğince bakımlı, sevimli, güleryüzlü ol,elinde kanıt olmadan kavga etme,
karşı taraftan birşey görürsen de hemen aldatılmış kadın moduna geçme,
eşinle sakin ve güçlü konuş, seni kaybettiğinde pişman olacağını hissettir.
veeee sonuncusu ve en önemlisi benim gibi sürekli şüphe içinde birşeyler arama
üzülen biz oluyoruz çünkü

bu arada sakın eşinle ilgi alakayı kesme... kavga falan etme.. gerginleşmen olayı büyütür... mesela komsunun başına gelmiş gibi düşün.. sen olsan ona ne tavsiye ederdin diye düşünki soğukkanlılığını koruyor olasın

valla bence işyerinden bişekilde izin al, çık git eşinin işyerine, ortama falan bak, kızın hallerini incele, eşinle araları muhabbetleri nasıl..

Bunu yapamam işte yani o an onla karşılaşacağım garanti değil. Bu bir. İkinci araba lazım. Olsa da böyle bir olaydan sonra gidersem eşimin gözünde iyice küçülürüm.kendimi çok çaresiz hissediyorum. Ayrıca normal şartlarda tartışınca beni sık sık arardı sms vs gönderirdi bugün o da yok…bir tek 5dk msn ye girdi normal konuştu çıktı bir şey yok gibi. Onun dışında arama sorma yok. Resmen dibine kadar canım sıkılıyor.

bana kalırsa annenin dolduruşuna gelmişsin ki bende aynı şeyi bazen yaşıyorum bundan dolayı söylüyorum,normal şartlrda anlattığına bakılacak olur ise sen görmüş olsa idin bu şekilde düşünmezdin sanırım,bu nedenle bana kalırsa gerçekten abartılacak bir durum olmayabilir,tabi sinek küçüktür ama mide bulandırır,bana kalır ise rahatsızlığını gayet sakin bir şekilde dile getir ve konuyu kapat,benim görüşüm tabi bu..

iyide zaten şuan gitme. aranız düzelsin.. sözde eşini ziyarete gider sebebiiyle git...birde kavgalı oldugun zaman seninle küsken, kadın (eger kötü niyetliyse )eşine ilgi gösterdikçe eşinin hoşuna gitmezmi...yani asla ve asla kavga etme..
gidip gelmeleri bişekilde engelle. ama sürekli bunu düşünüpte kendini üzme... kız sadece fazla samimiyetin cılkını çıkartmış...

Son düzenleme:
başta ediğin gibi buradakş açılan konulardan da ister istemez etkilenmiş olabilirsin illa kötü bir şey var demek değil
bu durum...hemen paniğe kapılıp eşinin bu durumun kafasına girmesini sağlama derim sonuçta erkekler biz gibi
iç güdüleri kuvvetli her an her gördüklerini anlayan kişiler değillerl,kız bir şeyler hissetse bile eşin bunu anlamamış olabilir
bunu aklına sokup mimlendirme,ama sadece varsayım bunlar ortada bariz bir şey yok,
tabiki iş yerinde bay,bayan arkadaşlıklar olmalı ama her şeyin dozu var kız bu dozu pek ayarlayamıyor diyelim kötü şeyler düşünme.

oof ya çok sinir bozucu..
bugün bu konudan bir türlü çıkamadım
sen her sabah kapınızın önünden işyerinden erkek arkadaşının arabasına binsen nasıl tepki gösterirdi acaba?
bunu hiç düşünmüyorlar

sanmıyorum canım, eşin bişey yapmamıştır.
yaparsa kızın başarısı olur.tebrik eder çekilirsin

Kızlar az önce eşim aradı.normal açtım neden aşkım demeden açtın yeniden arıycam düzgün aç dedi. Kapattı neyse aradı yeniden hiç ama hiç içimden gelmeyerekten dedim.tam 25 dk konuştuk konu yine buraya geldi. Konduramıyorum. En son çevremde bir olay oldu benim. Şöyle. Mahalleden birinin 20 yaşında kızı var. Bir giyim mağazasında çalışıyordu yanında emlakçı var adam 45 yaşında ve 3 çocuk babası. Karısından boşandı bununla evlendi. Küçük dilimizi yuttuk bunu öğrenince. Yani dünya bu denli kötü. Bu kızın ailesi de oldukça Türk standartlarında yani başı boş değil olmuş ama bir şekilde…
Neysem eşimin görüşüne göre annem karıştırıyor ve iftira atıyor. Sabah camdan konuştuğu 10sn bile sürmemiş. Ondan başka biri olsaymış onu davet edermiş buna özel bir durum değilmiş. Örneklerim çok saçmaymış. Saçmalıyormuşum. Benim de iş ortamım varmış o bana konuşma diyomuymuş. Yani hala derdimi anlamamış. Kendimi kıskançlık krizine girmiş gibi çok basit hissettim. Neyse yani olamaz vs diyo.ihtimal bile yok karım çocuğum var ben inançlı biriyim vs diyo…sonra onu sevip sevmediğimi sordu. Kızımız için mi bu tepkiyi verdiğimi o olmasaydı bu kadar takıp takmayacağımı sordu. Ben de ona dedim o halde sen de çocuk için mi tahammül ediyorsun diye. Yine kocaman bir saçmalama aldım. Neyse hep saçmalayan ben olayım önemli değil. Böyle yani son cümle kafamı karıştırdı bu sefer de. Ne demek çocuk için mi? O öyle mi düşünüyo o zaman? Kafayı yedim galiba.

ben yine aynı şeyi tavsiye edeceğim akşam yüzyüze konuşun anlatın sıkıntınızı, onu suçlamadan tatlı tatlı..

"ozaman sen X beyle konuşma" derse aynı şey değil demişsin ewet değil ama de ki her sabah X beyle gitsem senin nasıl hoşuna gitmezse benimde gitmiyor, kısknadım de..

kıskandığınız için kendinizi suçlamayın bu ucuzluk değil.. öyle düşünceler sizin kendinizi suçlamanıza sebep olur. bence çözebilirsiniz bu durumu, yeterkieşinizle kavga ederek deilde tatlı tatlı anlatmaya çalışın. çok üzülüyorum deyin kıskandım deyin bükün boynunuzu fln, empati yapsın biraz..

ama kötü düşünmeyin bu arada, olumlu düşünün sonuçta gerçekten kadının da kötü niyeti olmayabilir diye düşünün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…