çıldırdım galiba..lütfen acil yardım edin.

canım şimdilik böyle bir durum yoktur ama olmayacak diye birşey yok sonuçta. yani kız merkeze gidiyorsa sanane adam nasıl giderse gider neden arıyosun ki gel götüreyim diye. kızlar çok geniş şimdi evli bekar bakmıyor artık.

ben de aynı şeyi düşünüyorum kısmen yani eskilerde misafirliğe gelen kadınla erkeğin tokalaşması ayıp karışılanırken şimdi yanak yanağa öpüşülüyor. yani eskilerin abartması dicem. ama neden geri kalan erkekleri davet etmiyor da benim eşimi? çok iyi arkadaş mı oldular...olmaz yani belli bir noktaya kadar. özel hayata saygı denen bişey var.

kızlar dediğiniz şu akşam davet olayı çok mantıklı bir kadın anlar bunu da nasıl edicem ki kızı apartmanın kapısında görsem tanımam. ne dicem ki. eşime desem kıskançlık krizlerine yorar. beni cahil ev kız modunda görüyomuş şuan.

evli bekar bakıyorlarda işte bakmayana boşuna şıllık denmiyor

evli bekar bakıyorlarda işte bakmayana boşuna şıllık denmiyor

yani şurda ne konular okurdum..alla alla neler varmış derdim kendi kendime. şimdi içimde öyle bir kütle var ki amanın bu gazla ben iş yerini basarım saç baş kalmaz. Allah herkesin yuvasını korusun gerçekten

canım tartışmaa

önce bir durumu kendin anla

sen birşey varsada böyle zaten göremezsin şimdi ne olcak eşin daha dikkatli olcak
allah korusun öyle bir durum olsa bunu öğrenmen gecikecek

biz kadınlar neden herşeyi hemen anında söylüyoruz azcık içinde tut

olayları gör gerçekten öyle mi

değilse hiç söylemezsin bile öyleyse öğrenmen çabuklaşır...

kzılar bazı arkadaşlar namaz kılıyor eşim dediğim zaman yanlış anlamış yani dini propaganda yapmıyorum ben yanlış anlaşılmasın. sadece eşimi biraz daha tanıtmak ve yorumları güçlendirmek içindi. şimdi akşam nasıl normal davranıcam ben ya hiç de öyle oynayamam.

eşine iş arkadaşlarını çağırmasını söylesen hani samimi olanları evli olanlar eşleriyle gelir bu kızda tek yada sevgilisiyle gelir sadece kızı çağırırsan dediğin gibi kıskançlıktan yaptığını düşünür, hoş yine aynı şeyi düşünücek ama ne alakası var dersin geçirştirirsin artık :)

çok abartıyorsunuz siz daha kızı görmemişsiniz eşinle olan tavırları görmemişsiniz bu yüzden eşinle kavga edip duruyorsunuz

resmen kızı eşinin peşinde koşan basit kızlardan yapmışsınız

kızlar genişse onlara yüz veren evli erkekler ne oluyor peki

evli olanlarla görüşüyoruz zaten ama kız hiç katılmadı tek bekar olduğu için ve erkek arkadaşıyla ev ortamına gireceğini hiç sanmıyorum. çok zor bi durum gerçekten. şuan bir şey olmasa bile bu samimiyet küçük bir kıvılcım.. biliyorsunuz işte..ağlamak istiyorum.

iyide sen şimdi bu kızı eve yemege davet ettiğinde otomatikmen sende tanışmış olcaksın. peki bu kızın niyeti kötüyse , nasıl olsa seninlede tanışmış evine sürekli gelmek isterse.. senle samimi olmaya çalışırsa.bu kezde sırtını dönersen eşin hoppp niye böyle değiştin demezmi... ... bence evine davet edecek kadar muhatap olma.. eşinin iş yerine git..belki orda gözlemlersin bazı şeyleri

bence eve çağırmak olmaz sen sadece gözlem yap

doğal ortamlarına bırak onları gözle sadece...

olacaksa olur sen zaten bunu engelleyemezsin ama olmamışken de kocana suçlu muamelesi yapma...

bence toplu davet mantıklı
hem kızla samimi olmak zorunda kalmazsın
hemde istediğin gibi gözlem yapabilirsin

canım inşallah dediğin gibi abartıyorumdur. ama apartmanda 4-5 tane erkek var. neden benim eşim o kızla gidip gelio? yani ben de çalışan bir insanım aynı durumda olsam kendi cinsimin aracına binerim. üstelik kızın kendi aracı şirketin değil. ay çıldırcam annem de msn de taciz ediyor beni:) "gördüğümü söylüyorum ben takma...ama çok samimiler çok kız alt komşuna selam zor veriyo, X desen konuşmuyo, Y ile merhaba diyo kocanla sabah araba camından ne gülüşmeler" napayım ben şimdi. en acilinden biri bana sakinleşme yolu söylesin nolur.

amanın beni gerçek hayatta bi tanısaydın bi tanıdığına bi tanımadığına pişman olurdun. ben onu evirip çevirip hallaç pamuğu gibi yaparım. yani zırt pırt gelmeye cesaret edemez de ilk görüşme ortamı nasıl olcak. ay bi de kızı görmedim ya hayalimde afrodit yaptım iyi mi

bence eve çağırmak olmaz sen sadece gözlem yap

doğal ortamlarına bırak onları gözle sadece...

olacaksa olur sen zaten bunu engelleyemezsin ama olmamışken de kocana suçlu muamelesi yapma...

canım bizde roller farklı ben eşimden erken çıkarım geç girerim eve. işim uzak. hal böle iken takip edemiyorum. ay bi de annem ne diyo "dün kızı aldı gezdirmeye götürdü hiç çıkarmazdı artık neden çıkardıysa" ister istemez etkileniyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kzılar nolur buguunu bana ayırın iyice tedavi olmam lazım akşama kadar. yoksa yarın manşetlere bakın aile faciası varsa benimdir.

ilk mesajında demişsiniz diğerleri daha erken gidiyor diye o yüzden onlarla gitmiyordur

bu kadar panik haldeyken doğru olanı yapamazsın ilk önce sakinleşmen gerekiyor

eşinle kavga ederek bi yere varamazsın inatlaşır daha çok

eşinle konuşunca ne diyor peki

kzılar nolur buguunu bana ayırın iyice tedavi olmam lazım akşama kadar. yoksa yarın manşetlere bakın aile faciası varsa benimdir.

kendini kasmana hiç gerek dıcem dısardan soylemesı kolay dıceksın bılıyorum . sakinleşmeyi dene ilk önce. eşinle yüz yüze rahat bir şekılde konusamıyor , kendını ıfade edecek kelımelerı onceden tasarlayıp unutuyorsan bence en dogal yontem yazmakdır ıcınden gecenı herseyı yaz bır kagıda ver butun dusuncelerını aklına ne gelıyorise kendını senın yerıne koymasını ıste

canım sakin ol
fevri davranarak önce kendine sonrada evliliğine zarar verirsin
annen nerden anlamış gezmeye götürdüğünü?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…