Çıkmazlardayım

Yaşı erkekler çok takar siz ona iki beden büyük gelirsiniz .bırakın eski nişanlısının açısıyla kivransin siz hayatınıza bakin

Zamanla ne olur bilinmez. Kaderinizde varsa olacak zaten. Belki bir süre daha kendi yaralarını sarmaya yeni bir ilişki için zamana ihtiyacı var, Ama Uzak dur a getirmiş lafı bu saatten sonra yapacak tek şey uzak durmak. Siz elinizden geleni yapmışsınız bundan sonra yapacak bi şey kalmamış zaten sizin açınızdan. Olur olmaz bilemiyorum ama yakın durursanız hiç olmayacak yada siz bu çalkantılı ruh halinden yıpranacaksınız gibi hissettim. Yolunuza bakıp bu konuşma geçmemiş gibi davranmanız mantıklı görünüyor. Hakkınızda hayırlısı olsun gönlünüze göre versin Allah

Adam hasar kayıtlı perte çıkmış. Zaten bir adam “seni üzmek istemiyorum” diyorsa istemiyordur. İsteyen adamın yapamayacagı bir sey yok cünkü. Sizde uzaklasın.

adam aynı iş yerinde olduğunuz ve yüz yüze bakacağınız için kabaca değil kibarca reddetmiş sizi. o an "üzmek istemiyorum" demiş ve "ben en iyisi çok görüşmeyeyim de umut vermeyeyim" kafasına girmiş besbelli. bence siz de umutlanmayın artık.

Yorumlari okudum yorum yazan herkese tesekur ederim. Simdilik bende mesafe koymaya karar verdim. Eger yakinlasirsa yakinlasacagim yoksa uzak durmaya calisacagim. Aslinda cok iyi biri bu vakte kadar da cok iyi zaman gecirmistik ilk kez kendimi bu kadar enerji dolu pozitif hissediyordum. Hayattan tat alabiliyordum hayirlisi olsun artik.

Herşeyden önce zamana bırakılacak bir yaş diliminde değilsiniz yanlış anlamayın lütfen bende 31 yaşındayım 30dan sonra hiçbir kadının beklememesi gerektiğini düşünüyorum bulanık suyun içinde.. İkinci olarak daha 30 bile olmamış bir erkek hala çocuktur. Hem olgunlaşma evresini tamamlamamış hemde sağlam bir kalp yarası almış bir erkekten bahsediyoruz. İki kere eksi puandır bu. Üçüncüsü de elini uzatıp almak isteyen adam öyle güzel alıyor ki hedefteki kadını... Kısacası topu size yuvarlamış yüzünüze yüzünüze hayır diyememış. Katiyyen ne bekleyin ne de ciddiye alın.

Tek görüştüğünüz kişi bu kişi ondan kapılmışsınız gibi hissettim.

Nişanlısının ihanetini unutamamış
Hoş birisin ama brn şu an o modda değilim demiş işte
Kısaca istemiyor
Uzaklaş

Kibarca reddetmiş, her hareketini yanlış anlama diye de uzaklaşıyor

Sizi istemedigini uygun bir dille soylemis. Bu is olmaz yani demis. Standart erkek modu seni uzmek istemiyorum vs hep classic cumleler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…