Çıkmazlardayım

oylum06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
2
0
37
Merhabalar, buraya yeni katildim. Aslinda takip ederdim siteyi ama uye olma gereksinimi hic duymamistim ta ki bu icinden cikamadigim duruma kadar.
Simdi benim şöyle bir sorunum var. Ben 35 yasindayim daha once hic evlenmemis biriyim. Kamuda memurum ve iyi bir gelirim var. Bu zamana kadar bir kac gorustugum kisi oldu ancak hic biriyle evlilik noktasina gelemedik. Yaklasik olarak 1 yildir biriyle gorusuyorum. Ama arkadasiz aramizda bisey yok. Tabi ona gore yok ancak ben o kisiden ciddi manada hoslaniyorum. Ayni is yerindeyiz. Kendisi benden 7 yas kucuk. Kuruma lise mezunu olarak girmisti. O siralarda okuyormus ben bunu bilmiyorum. Okulunu bitirdikten sonra unav degisikligi sinavi ile elektronik muhendisligi kadrosunu kazandi. Kazandigi zamani hatirliyorum ben personel kisminda vhki oldugum icin islemlerini ben yapmistim. Buraya kadar bir sorun yok. Daha sonra bu kisi nişanlandı. Nişandan 2 ay sonra askere gitti. 6 ay sonra da geldi. Biz yaza evlenecek diye beklerken nışanlisindan ayrilmis. Ayriliktan sonra cok sorun yasadigini biliyoruz cunku is yerindede biraz sorunlari olmustu ise gec gelmeler, bazi zamanlar gelmemeler falan.
Bunlari neden anlatiyorum cunku adamin haleti ruhuyesini bilin diye.

Bundan 1 sene once akilli karti ariza yapmis ve basvuru icin bana gelmisti. Bu kart isi icin biz biraz ugrastik uc bes defa yanima geldi, yanima geldigi zamanlarda sohbetde ediyorduk. Zamanla samimi olduk. Daha sonra disardada gorusmeye basladik. Zamanla arkadasligimiz daha da ilerledi. Dahasi ben kendisinden cok hoslanmaya baslamistim. Kendisiyle olan sohbetlerimizde nisanlisindan neden ayrildigini sordum. Nisanlisinin kendisi askerdeyken onu aldattigini ve yuzugu attigini soyledi. Nisanlisini cok seviyormus bu isede sirf o kizi sevdigi icin girmis. İlerde evleneceklermis. Saglam bir is olsun diye kpss ye calismis kazanmis. Tum hayatini onun icin planlamis. Hala aklindan cikaramiyormus.
Onun o uzgun hallerini hatirliyorum da dagilmis bitmis tukenmis bir adama donusmustu o civil civil adam artik sessiz sakin dokunsan aglayacak bir hal almisti.
Simdi soruna gelecek olursak ben bu kisiden cok hoslaniyorum ve kendisine bu durumu soyledim. Bana benim cok guzel ve alimli bir bayan oldugumu soyledi senden hoslanmiyorda degilim ama korkuyorum seni uzmek istemiyorum dedi. O nedenle suanda benimle birlikte olamazmis. Zamana birakalim dedi. Dahasi biz bu konuyu konustuktan sonra benden uzaklasmaya basladi. Bu duruma cok uzuluyorum. Benden kaciyor sanki bulusmak da istemiyor. Simdi ne yapacagimi bilemiyorum bizim bir gelecegimiz olur mu acaba kafanizi sisirdim ama icimi dokmek istedim.

Sanırım biraz korkmuş. Sen de bilirsin güçlü kadını her erkek taşıyamaz altında kalmaktan korkar. Belki konumunden belki hayattaki duruşundn bilemiyorum ama bir sebepten çekinmiş kendini aşağı hissetmiş belli ki. Bence de en iyisi üstüne gitmeyip ona biraz zaman vermek

35 yaşında bir insan kendini üzmek için bu kdr hoyrat davranmamali
Ne düşünüyor bilemeyiz belki yaş, - dönem olarak bence çok olumsuz bir aralık 28 enerjisi ve 35 olmaz
Belki herhangi bir sebep, belki yeni ayrılık yaşaması belki sadece kafa dağıtıyor olmasi bilemeyiz. Ama hayır demiş tavrını koymuş daha ustelemenin anlamı yok siz 2 kat mesafe koyun yolunuza bakın.

Kalbi maalesef size ait değil muhtemelen uzun bir süre olmayacakta. Siz kabullensenizde ileride tartışmalara sebep olacak. Sürekli eski sevgilisi konu olacak. Açık açık söylemiş aslında. Bence uzak durun derim.

Bir cacık olmaz. Kırmadan reddetmiş halen de ayrıldığı nişanlısını seviyordur,arada yara bandı olmayın bence

Kaciyorsa kovalama. Yapma o hatayı
Söylemiş de zaten, seninle birlikte olamazmis. Bunu anlamış biri olarak mesafeli iş iliskine devam et, bu konuşma olmamış gibi.

hem yaş farkını da sorun etmis olabilir belki seni ablası olarak gördü başta, şimdi garip gelmiştir o şekilde yaklastiysa. Bu yaş farkı çok büyük demiyorum, o öyle düşünüyordur.

35 yasindasiniz durumi anlayamadinizmi kibarca reddetmis iste ayni ortamdasiniz diye sert cikmamis yada reddederse direk sorun yasayacagini dusunmustur olmaz yani bosuna umut beslemeyin ayrica yas farki cok fazla zaten pek oluru yok gibi

Kendisini boşlukta hissettiği için sizinle görüşmeler yapmış gibi geldi bana. Yarasına merhem misali.

35yasinda calisan kendi ayaklari üzerinde duran güclü kadin bu adama sen 2 beden büyük gelirsin. Hem baskasini seviyor hemde yaş farki demiyorum 35 yas cok buyuk ucurumlar var diyemem ama hemde acik acik kendi agziylada söylemls seni üzerim demis. Bence uzak dur kimsenin yarasini kapatmaya yada eski sevgilisinin yerine gecmeye kalkma yipranan sen olursun.

Evrendeki bütün erkeklerin karşılık vermedikleri şeye aynı tepkiyi vermesine rağmen hanımlar asla anlamıyor. Oysa hepsi ama istisnasız hepsi aynı tepkiyle reddediyor. Ben seni üzerim, sorunlarım var herkese böyleyim sorun sende değil bende

Çıkmazlık bişey yok. Adam kibarca reddetmiş sizi ve mesafe koyuyor araya. Beklemeyin bir şey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…