çift maaş ve eşimin ailesi

kader arkadasım okudunmu yazdıklarımı

tatlım kudum şoklardayım resmen akannehirakannehir
pes dooğrusu cnm diycek bişey bulamıyorum zaten bi çok arkadaş çok güzel cvp yazmışlar .
ya tmm onlarda sizin aileniz aile içi yardımlaşmak çok güzel ama artık bu yardımlaşma değil cnm sömürme ya sizde geleceğinize yatırım yapmak birikim yapmak zorundasınız bu kadar da olmaz ya ne demek ya iki maaşlı iki maaşlı ama bu iki kişi gece gündüz çalışıp geleceğini çocuklarının geleceğini hazırlamaya çalışıyo inan sinirden ne diycek bişey bulamıyorum kader arkadaşım ne diyim allah sabır versin :Saruboceq:
tatlım bunlar eşinin öz ailesi olduğuna eminmisin :sm_confused:akannehir
anne babalar çocuklarını düşünür genelde böle hakaret edip sömürmeye çalışmaz da cnm :sm_confused:

Tamam sen yardım etmezsin ,ama eşin onlara yardım edince doğal olarak sen farkına varmasan da maddi anlamda senin de sırtına yük binecek.Dolaylı yoldan sen de etkileneceksin.bilmiyorumkismile

evet canım sorunda bu zaten. çok korkuyorum. onun için dediğin gibi hiçbişeyimi kısıtlamıcam. kendi paramı ben harcayamıyorum inan. aman dardayız. aman şu ödeme bitsin. üstüme alıcağım 10 liralık şeyin bile hesabını yaparken böyle olunca enayi gibi hissediyorum. eşim vermem asla diyor. gecen yıl gönderdik 600tl. ondada göndermicektik ama kayınbabam 1kez olsun birdaha yüzleri olmasın dedik. eşimede dedim birkez veririm bidaha son. eşim ailesine suan yok diyor. vermiyor ama sonradan işteeeeeeeeee ya verirse korkusuyla nereye kadar gider.ben arada acıyorum konuyu. söz diyor vermem. senin gönlünün olmadığı bişeyi asla yapmam diyor. gecen yılda eylülde basladılar gönderin demeye bi hazirana kadar göndermedik direttik.

tatlım eşinle otur ciddi ciddi konuş bu böle gitmez cnm :sm_confused:

ne dicemki açınca konuyu sinir oluyor. tamam göndermicem şu konuyu niye 10 kereaçıyosun diyor. senin gönlün olmadan bişey yapmam diyor. o da ailesiyle ayda bir telefonda görüşüyor. birde uzaktalar yani

ne dicemki açınca konuyu sinir oluyor. tamam göndermicem şu konuyu niye 10 kereaçıyosun diyor. senin gönlün olmadan bişey yapmam diyor. o da ailesiyle ayda bir telefonda görüşüyor. birde uzaktalar yani

anladım cnm da böle sürekli huzursuzsun her telefonda gene huzurum kaçıcak korkusu nereye kadar cnm nasıl olucak bilmiyorum ama buna kesin bi çözüm bulmanız lazım cnm bu hep böle gitmez senin stresten uzak durman lazım cnm bu oortam da nasıl uzak duracaksın ki :teselli:

ben onlara bakmak zorundayım. eşimde bakmak zorundaymış havası yaratıyolar.gecen istediler yine 500 tl. vermedik.şimdide tavır yapyolar

anladım cnm da böle sürekli huzursuzsun her telefonda gene huzurum kaçıcak korkusu nereye kadar cnm nasıl olucak bilmiyorum ama buna kesin bi çözüm bulmanız lazım cnm bu hep böle gitmez senin stresten uzak durman lazım cnm bu oortam da nasıl uzak duracaksın ki :teselli:

evde huzur kaçıyor.beni biliyosun bebek istiyorum. doktor stres diyor. takmamak olmuyor. yetiyolar yani..şimdi sunu sorucam. ayda bir arıyoruz gecen aradım. kayınbabam iyi konuştu ama kayınvaldem bir soğuk anlatamam.zaten egeli olduğum için istemediler.bende aramayı düşünmüyorum. beni aramıyolar zaten eşimi arıyolar. olurmu sizce

ben onlara bakmak zorundayım. eşimde bakmak zorundaymış havası yaratıyolar.gecen istediler yine 500 tl. vermedik.şimdide tavır yapyolar

birde tavır mı ohaoldumsmileohaoldumsmile
yüzsüzlüğünde bu kadarı cnm diycek bişey bulamıyoorum akannehir
cnm maddi durumları nasıl eşinin ailesinin çok mu kötü siz evlenmeden önce nasıl geçiniyolar dı :sm_confused:

eşime görekonu kapandı. para verilmiycek. olay onla bitmiyor. verilmiyo tamam amayine aranıyor.yada eşime tavır yok bana binbir tavır. bu ne ben çekmek zorunda değilim. eşime diyorum aramıcam annen çok soğuk diye. hap böyle yapıyor diye. arama sana soğuksa arama boşver o cahil. cahille cahil olma diyor. başlarım onun cahilliğine

evde huzur kaçıyor.beni biliyosun bebek istiyorum. doktor stres diyor. takmamak olmuyor. yetiyolar yani..şimdi sunu sorucam. ayda bir arıyoruz gecen aradım. kayınbabam iyi konuştu ama kayınvaldem bir soğuk anlatamam.zaten egeli olduğum için istemediler.bende aramayı düşünmüyorum. beni aramıyolar zaten eşimi arıyolar. olurmu sizce

tatlım sen bilirsin ama cnm bence gene mesafeli ayda bir de olsa ara cnm nede olsa eşinin anne babası senin de anne baban sen insanlığını yap tatlım karşındaki anlamasa bile eşin ailesiyle konuşsun ciddi ciddi biraz siyaset yaparak çok zor durumdayım borçlarım var benden para istemeyin bi daha desin ne bilim bu lafın üstünede gene isterlerse artık ohaoldumsmileohaoldumsmile
cnm genede sen insanlığını yap tatlım ayda bi kez de olsa ara bence bu benim fikrim .

birde tavır mı ohaoldumsmileohaoldumsmile
yüzsüzlüğünde bu kadarı cnm diycek bişey bulamıyoorum akannehir
cnm maddi durumları nasıl eşinin ailesinin çok mu kötü siz evlenmeden önce nasıl geçiniyolar dı :sm_confused:

kötü ama bu benim sorunum değil. kayınbabam 6 çocuk yapmasını biliyo bakmasını da bilsin. banane. benim annem kayınbabama bakmam için doğurmadı beni. vergi borcu yapmış gecen yıl 19 milyar. şimdi yoparlanamıor. benmi yaptım .ödeseydi vergi borcunu. sağlık olur anlarım.ben ona rağmen 600lita gönderdim gecen yıl. yine yaranamadım.teşekkür bile etmedler.

Tavır yapıyorlarsa neden arayasın ki ?Bayramdan bayrama konuş yeter.sempatiksalakcinni

eşime görekonu kapandı. para verilmiycek. olay onla bitmiyor. verilmiyo tamam amayine aranıyor.yada eşime tavır yok bana binbir tavır. bu ne ben çekmek zorunda değilim. eşime diyorum aramıcam annen çok soğuk diye. hap böyle yapıyor diye. arama sana soğuksa arama boşver o cahil. cahille cahil olma diyor. başlarım onun cahilliğine

tatlım sende ara kim oolursa olsun herkese sana verilen değeri ver asla düşün me üzülme cnm bırak soğuk konuşsun sen aradın vijdanın rahat gersini o düşünsün tatlım :teselli:

tatlım sen bilirsin ama cnm bence gene mesafeli ayda bir de olsa ara cnm nede olsa eşinin anne babası senin de anne baban sen insanlığını yap tatlım karşındaki anlamasa bile eşin ailesiyle konuşsun ciddi ciddi biraz siyaset yaparak çok zor durumdayım borçlarım var benden para istemeyin bi daha desin ne bilim bu lafın üstünede gene isterlerse artık ohaoldumsmileohaoldumsmile
cnm genede sen insanlığını yap tatlım ayda bi kez de olsa ara bence bu benim fikrim .

canım ben hep aradım. gecen yıl eşimle küslerdi. ben yne her hafta aradım. ama yapılan tavır çok çirkin.kendimi enayi gibi hissediyorum.eşim gecen yıl dedi. berbat durumdayız. bize bile kayınço bakıyo. yiyecek içeceğimizi bile kayınvaldemler getiriyo araada dedi.benim ailem burda oturuyo.elimizde altın bile kalmadı dedi. elimiz de bir tek hanımın seti var dedi. tamam gönder dedi. bizde eksiye girdik para gönderdik. tabi onlaraa altını bozduk size gönsderdik son altındı. dar günümüz sağlık iin ayırmıştık dedik.ne bir kusura bakmayın hiçbişey yok. iyi tamam gönder dedi. yani eşim yok çok kötüyüz dedi amanafile

Tavır yapıyorlarsa neden arayasın ki ?Bayramdan bayrama konuş yeter.sempatiksalakcinni

birde yaza gitme durumu var 1ay sonra. napıcam bilmem. eşime gidemem diyemem. gecen yıl sorunluyuz diye para gönderdik diye eşim gönlümü almak için tatile götürdü gitmedik adanaya. ama bu yıl gideriz heralde ama ben gitmek istemiyorum. tavır tavır. birde yontcaklar orda bizi. para isterlerse halim harap

tatlım allah sana sabır onlara da akıl versin başka da diycek bişey yok :Saruboceq:

eşim tamam ailesi ama hala arıyor aradad olsa. bilmiyorum benmi yanlış düşünüyorum. ama onlarla konuştuğunda korkuyorum.yine canımızı sıkcaklar dye korkuyorum

canım ben hep aradım. gecen yıl eşimle küslerdi. ben yne her hafta aradım. ama yapılan tavır çok çirkin.kendimi enayi gibi hissediyorum.eşim gecen yıl dedi. berbat durumdayız. bize bile kayınço bakıyo. yiyecek içeceğimizi bile kayınvaldemler getiriyo araada dedi.benim ailem burda oturuyo.elimizde altın bile kalmadı dedi. elimiz de bir tek hanımın seti var dedi. tamam gönder dedi. bizde eksiye girdik para gönderdik. tabi onlaraa altını bozduk size gönsderdik son altındı. dar günümüz sağlık iin ayırmıştık dedik.ne bir kusura bakmayın hiçbişey yok. iyi tamam gönder dedi. yani eşim yok çok kötüyüz dedi amanafile

tatlım ne diyim bunlar ya çok cahil bi teşekkür etmeyi gönül almayı bile bilmiyo yada gerçekten gözleri çok açık ohaoldumsmile
cnm ben seni biliyorum ne kadar saygılı kaliteli bi insan oolduğunu bu yüzden dedim sen genede ara insanlığını yap diye cnm biliyorum içinden gelerek asla arayamıycaksın güler yüz görmemişsin ki :sm_confused:

şimdi değerli olduğumu hissetsem onların beni kızı gibi gördüklerini bilsem belki bukadar batmaz. hem beni sallamazlar.aile gibi hissetmiyorum kendimi onlarla.birde üstüne para olayı girince iyice kötü oluyorum

tatlım ne diyim bunlar ya çok cahil bi teşekkür etmeyi gönül almayı bile bilmiyo yada gerçekten gözleri çok açık ohaoldumsmile
cnm ben seni biliyorum ne kadar saygılı kaliteli bi insan oolduğunu bu yüzden dedim sen genede ara insanlığını yap diye cnm biliyorum içinden gelerek asla arayamıycaksın güler yüz görmemişsin ki :sm_confused:

hiç güleryüz görmedim.aksine kayınvaldem adanaya 1kez gittim. bana eşimin benden önce istedği kızları anlatıyor. biri varmış pek güzelmiş. bilmemne. bu nedir şimdi

X