çift maaş ve eşimin ailesi

ben kendimi hiç değerli hissetmiyorum dedim eşime.farkında değilim dedi. Dikkat et ozama dedim. Tamam dedi. Aminanmıyorum ben

tama dediyse eder inşallah canım düşünmeemeye çalış..başaka şeylere yogunlaş. Bide ailesine mi gidiyosunuz taatillerde sadece
kendinizede zaman ayırın başbaşa tatile çıkın..

yok cnm eşimin sadece 20 gün tatili var. o tatillerde de 11 gün ailesinde kaldık 5 gün tatile gittik. 2 günde benimkilerde kaldık. benim ailem yakın bana. 2saatlik mesafede.bu sefer nolur bilmem

Kızlar dÜn eŞım aldı benı karŞısına konuŞtu. Neyın var Çok soĞuksun ben senı mutlu etmek ıÇın elımden gelenı yapıyorum dedı. Nolur konuŞ artık senı bÖyle gÖrmeye dayanmıyorum dedı.ben konuŞmak ıstemedım yok ıyıyım desemde yemnlerle neyım olduĞumu anlattım. ılkkez belkı bukadar aÇık konuŞtuk. AĞladım bır taraftan.o da aĞladı. Ben bunun bÖyle olduĞunu sana bu lafları dedıklerını nıye bana anlatmadın dedı. Çok ÜzÜldÜ. Senı asla ezdırmem. Parada vermem. Benden ayrılmayı unut. Hersey deĞıŞecek. Asıl aılem snsın benım dedı.

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: işte aşşşkk

başlığı görünce aha dedim , aynı şekilde bizde öyleyiz evlenince bunların olmasından çok korkuyorum (kayınbaba yönünden), malesef, biz de siz gibi düğünümüzü kendimiz yapıyoruzçok zor ya çift maaş insanlara o kadar çok batıyo ki , seni çok iyi anlıyorum...İnşallah düzelir herşey ve inşallah benim başıma da gelmez böyle bişi amin

bak gördünmü canım işte bu..uumarım bi daha huzurunuz hiç kaçmazopuyorumnanaktan

canım ben en baştan tavrımı koyamadım. sen şimdiden onlara tavrını koy. samimi olma. eşin olcak kişiyede şimdiden ilerde ben ne senin ailene ne de benimkilere para yardımı yapmam. benim en hassas olduğum konu de. ben aileme yardım ederim diyosan şimdiden bilsem iyi olur de. en azından ilerde yardım etcek olursa ben evlenmeden önce sana şartlarımı söledim. olmaz diyebilirsin. 1 kere verirsen devamı gelir para vermenin

ben de aynı durumdayım canım. seni çok ii anlayabiliyorum.ama en basından böyle bir tepki nasıl olur dogru olurmuki..kaç kere içimden geçmiştir ama söyleyememişimdir. ben daha evli degilim..kara kara düşünüyorum şimdide.ama biliyorumki durumum seninkinden farksız olmayacak...o zaman gelince duruma göre davranayım diyorum.

ben eşimin ailesini silsin demiyorum ama biraz restini çekmeli. okadar rahatlarki. bu rahatlığı nerden buluyolar. eşim yok demekle geçiyo. aramayın bizi yok işte diyemiyor

daha fazlasını nası yapsın eşiniz sonuçta anası babası.dua edin ki yok dşyor.bide her defa gönderse napıcaksınız?

Kredı Çek olayını bızede dedıler canımda kabul etmeık. Herkes tepemızdeydı. HıÇ ıŞım yok onlara kredı Çekıp ÖdÜcem.

Bır gun bana da esım bunları der mı? ):
Benım aılem sensın, uzulme, dayanamam he! puffff.... ruya gıbı.

8 yıllık evliyim canım eşimin ailesinden çok çektim ilk evlendiğim yıllareşimin işleri çok iyiydi kayınpederim dükkandan ayrılmıyodu ortak gibi halbuki başkasının işyeri eşim yanında çalışıyor kayın peder hergün orada iş oluyor para geliyor eşim payını alınca kayınpederde eşimden para alıyor eşim asla ona hayır diyemez rahmatli annesinede diyemezdi her gün bizim evde kavga bir kenara bir kuruş koyamıyoruz kışlık evleri var kendilerinin yazlık evleri kiraydı onu eşim ödüyodu her ay ben anladım takip edipbenim eşimin yanına gitmemden yada onu aramamdan çok rahatsız oluyolardı kavga tartışma üzüntü depresyona girdim her gece kabus görüyordum hamile kalmıştım bbekte düştü 8 haftalıkken stresten eşim ne üzüldü ne sevindi herkez para derdinde oda şaşırmış ne yapıcağını bunlar yapışmış yakasınaa evliliğimin ilk yılları çok kötü geçti arkadaşlar boşanamadım bizimkiler kabul etmez hayatta ölsende kurtulsam dedim sabah akşam eşim beni itip kakıyordu onlarada birşey diyemeyince sinirini benden çıkarıyordu birde eşimi çok severek aldım evdeki tüm eşyaları kırıyordu para konusu açılınca sonra aylar sonra eşimin işi bozuldu arkadaşlar parasız kaldık bir insan buna sevinirmi ben sevinmiştim içimden sonra deliriyorum herhalde dedim kendi kendime ama eşim çok şeyi anladı işsiz kaldığında kimse aramadı yanlız kaldı mücadele etti şimdi iyiyiz çok şükür allahıma arkadaşlar çok zor büyükler büyük gibi davranmayınca allah kolaylık versin böyle sorunları olanlara ben yaşadım çok zor

çift maaş alıyorda ne alıyor dünyalarımı ayıp ya çok üst düzey gelir olur yardım edersin arkadaş öğretmen zaten anladığım kadarıyla haddini bilmez insanlar ayıp utanmıyolar vallahi küs sen onlara genelde yapıcıyıımdır beni buradan tanıyan arkadaşlar bilir ama sen küsersen rahat edersin bunun yapıcı olacak bir tarafı yok

çift maaşız birde ev aldık krediyle. inanın eksiye girerek geciniyoruz izmir gibi yerde anlayan yok. kredi ödüyoruz dardayız diyoruz yok illa ver. ay ne ayıp ya. şimdi 1 ay sonra eşimin memlekete gitcez. orda da para ister bunlar. eşime dicem para bende dursun isterlerse yok para aysede desin.benden istersede yok para dicem. küsen küssün.

madem durumları iyi değil neden araba alıp borç ödüyolar. valla kimsenin lüksünü ben ödeyemem. küsende kendi kaybeder. siz para makinası değilsiniz ya. ne emklerle kazanılıyo o para.
bence vermeyin. hem ne zamana kadar. baksana sonu görünmüyo. tüm kardeşleride siz evlendirin bari. ohhh ne ala

büyük bi tartışma yapıp tam anlamıyla bağları koparın
ayy ne denir ki böyle bi durumda Allah yardımcınız olsun

büyük bi tartışma yapıp tam anlamıyla bağları koparın
ayy ne denir ki böyle bi durumda Allah yardımcınız olsun

tartışma yapıp bağları koparmayı düşündüm ama ya eşim.onu düşündüm. o bana para vermicez dediği halde ben böyle birşey yaparsam...ama eğer kendileri aranırsa ozaman susmam. kopar zaten

onlar ilerde onuda der. ama ben eşime şimdiden diyorum. ilerde sakın bana kardesimin düğününün yapcam deme. beni kaybedersin dedim. yok zaten yapmam diyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…