çift maaş ve eşimin ailesi

bana ben ailem düşkün değilim diyor ama inanmıyorum.bişey desem sinirleniyor hemen.görümcem bana eşim hakkında kötü konuştu.abim şöylede böylede. bende eşimi savundum. snra banada laf etti.eşime bu olayı anlattığımda boşver şu salağı sinir hastasıo dedi.uğrasmaya değmez dedi. o olaydan sonra 1 yada 2 kez telde konuştular. yani 1 yılda 1 yada 2 kez.ama ben kızıyorum. eşim kardesine tepki gösteremezmiydi

yok göndermiyoruz. bir kere gönderdik.ama onlar istemekte diretiyolar.bende vermemekte diretiyorum.bu meselede hallolmaz canım. bunlar bir ömür böyle para isterler. aman oğlum kardesinin düğünü var gönder. aman oğlum araba bozuldu gönder. bende bir ömür direnebildiğim yere kadar direncem. ama bugün en yakı arkadasımla konuştuk allah diyo boşan kurtul bu aileden.ama eşim iyi.bu evliliğin sonu beni korkutuyor.

Eşinle iyiyseniz boşanman çok saçma ve yersiz olur gülüm.

Bırak elaleme fazla kulak asma kafan daha çok karışır yoksam a.s

Eşinin ailesinin kötü olması eşinin suçu değil.Bunun faturasını eşine kesmen de olmaz .

Eşinle iyiyseniz boşanman çok saçma ve yersiz olur gülüm.

Bırak elaleme fazla kulak asma kafan daha çok karışır yoksam a.s

Eşinin ailesinin kötü olması eşinin suçu değil.Bunun faturasını eşine kesmen de olmaz .

eşimi çok seviyorum. bir dediğimi 2 etmiyor. ama bu para mevzusundan dolayı güvenemiyorum. hassasım bu konuda ben. ya ilerde göndercem derse nolcak

iyisimi elinde kalan parayı sen idare et yani bunu eşine söyle birikimi yatırımı ben yapıcam artık de nasılsa ortaya gelen para belli onada azar azar harçlık verirsin başka turlu olmaz böylece aile onu aradığında artık karım bakıo diye taşı sana atar sende gereken cevabı verirsin...
walla ben şuan ayrıyım hala aldığı maaşı benden gidio diye dötün dötün bana bırakır bende nereye ne gitmiş hesabını yaparım pintidir zaten isteselerde vermez o, en kötü huyu arabasına harcıo onuda içkisi yok sigarası yok ona harcıyo der geçerim...

günaydın canım. nergisin dediği gibi para idaresi sende olsun ikinizde memursunuz sonuçta aldığıız maaş belli günü belli bence tek bi hesapta senin hesabında dursun para onunkinde 50 yada 100 harçlık kalsın bittikçe sen yollarsın kocana ben bu şekilde huzur bulacam de. baktın kabul etmiyor bu sefer sende kendi ailee para yolla mesela annene mutlaka kıyamaz anneler kızının parasını harcamaya senin için biriktirir muhakkak ama kocana lazımdı ihtiyacı vardı yolladım dersin.o zaman seni daha iyi anlar
eşimi çok seviyorum. bir dediğimi 2 etmiyor. ama bu para mevzusundan dolayı güvenemiyorum. hassasım bu konuda ben. ya ilerde göndercem derse nolcak

öyle kızlar zaten. onun mamş direk konut kredisine gidiyor.kalanlada brnim maaşla yani idare etmeye çalışıyoruz

çok şükür maaşın var işin var. ben işimden ayrıldım kpss ye çalışıyorum inşallah bişeylr olurda benimde işim olur ev alabiliriz o zaman rahatlıkla

çok şükür maaşın var işin var. ben işimden ayrıldım kpss ye çalışıyorum inşallah bişeylr olurda benimde işim olur ev alabiliriz o zaman rahatlıkla

inşallah cnm. kpsss yi kazanırsın bir evin olur.evimize giren 3 milyar para 2 milyarı geçkin krediye gidiyo. kalan parayla izmir gibi yerde gecinmeye calışıyorum.

ama anlayan yok.buna rağmen kaynanam arıyor görümcemin altınlarını almıştı kayınbabam biz ödücekmişiz nedir bu ya ayıp ayıp.

sanki aldılarda sana kullandılar terbiyesizler olsun canım bnim sen eşine bak annem hep der kocan iyi ise hiç bişyin önemi yok seni ezdirmiyorsa pek ala şimdiye kadar verdiklerin başının gözünün sadakası olsun. Biz her ay görümceme 450 verioz ne demek olduğunu bilirim:KK43:
ama anlayan yok.buna rağmen kaynanam arıyor görümcemin altınlarını almıştı kayınbabam biz ödücekmişiz nedir bu ya ayıp ayıp.

birde benim boyum kısa. kaynanam sürekli o kız güzel uzun boylu pek güzel diye başkalrını sever. bana laf çarptırır gibi.

kızlar delirmek üzereyim. sanırım benim psikolojik tedaviye ihtiyacım var. bu para olayından dolayı eşimin ailesi beni artık aramıyor.ama eşimle görüşüyolar. ben dayanamıyorum. eşime yansıtıyorum. çıldırmak üzereyim. eşimin onlara yüz vermesini istemiyorum. aramasın demiyorum ama bukadarda sık görüşmesinler. napıcam ben akıl verin nolur. ağlıyorum. psikolojim mahvoldu. hayattan memnun değilim ben

aynı benimkiler canım. tavrı hep bana yaparlar ama oğulları herzaman bitanedir. sakın kendini sıkma.
olan sana oluyor kimsenin tındığı yok çünkü eşine de yansıtmamaya çalış

aynı benimkiler canım. tavrı hep bana yaparlar ama oğulları herzaman bitanedir. sakın kendini sıkma.
olan sana oluyor kimsenin tındığı yok çünkü eşine de yansıtmamaya çalış

peki canım asıl sorunun onlar değilde eşime güvenmemek olduğunu söylesem . ileride beni dnlemeyip ailesine para gönderir. ozaman biter işte hersey biter

buzamana kadar 1 kez verdik. başka vermedik. istediler yok dedik. ama eşim tavrını gösterse istemeye yüzleri olmaz. eşim yumuşak tamam vermiyo ama istemeye nasıl yüz buluyolar

eşiniz size söz sen istemediğin sürece para vermicez dedi. ama güvenmiyorsunuz.naparsınız nolur biri banaakıl versin. eşimden soğumaya calışıyorum inanırmısınız. ama çok seviyorum. ileride nolur nolmaz para verirse ailesine biter bu evlilik. hazırlanayım şimdiden onsuzluğa diye. kızlar gercekten psikolojim mahvoldu

canım gerçekten sinir bozucu bir durum.bari parayı gönderdiğinize göre saygı görseniz.bence eşinin ailesi sizi kullanmaya iyi alışmıslar iki maaşlısınız diye herkese yardım etmek zorunda degilsinizki canım böyle düşünenlere çok kızıyorum.bence eşiniz tavrını koymalı ailesine karsı......siz parayı veriyorsunuz ama hala sana laf sokuyorlar öylemi!!!!!!!!! vallaha o kadını bogazlayasım geldi...bunlar nasıl anne ya anlamıyorum.insan evlatlarım rahat yasaınlar der dahada destek verirler ama bunlar sizde varsa bize verin pozisyonundalar.eşin ailesiye yüz yüze bu durumu konustumu canım yoksa sadece telefondamı görüştü......

canım gerçekten sinir bozucu bir durum.bari parayı gönderdiğinize göre saygı görseniz.bence eşinin ailesi sizi kullanmaya iyi alışmıslar iki maaşlısınız diye herkese yardım etmek zorunda degilsinizki canım böyle düşünenlere çok kızıyorum.bence eşiniz tavrını koymalı ailesine karsı......siz parayı veriyorsunuz ama hala sana laf sokuyorlar öylemi!!!!!!!!! vallaha o kadını bogazlayasım geldi...bunlar nasıl anne ya anlamıyorum.insan evlatlarım rahat yasaınlar der dahada destek verirler ama bunlar sizde varsa bize verin pozisyonundalar.eşin ailesiye yüz yüze bu durumu konustumu canım yoksa sadece telefondamı görüştü......

sadece telefonla görüştü. yok diyoruz yinede gönderin diyorlar.beni ne arayıp ne soruyolar. birde ben paramı göndercem ya

X