Ciddi anlamda fal bakan

Yok sekerim, nerde, evli degilim, sevgilim bile yok..........herif yuzume bile bakmiyor, benimle konusmuyor, her sey cok kotu ben de berbat hissediyorum zaten. Kafasi kopar insallah bu herifin.

Son düzenleme:

güzel çıkmış, teşekkür ederim, inşallah olur :)

teşekkür ederim nişanlım kız çocukları çok sever zaten peki bir sorum olucaktı güzel bir evliliğimiz mi olucak?

Melek karti cektim, Opal geldi:

Opal

“Dünyadaki ve cennetteki çocukların mutlu ve Tanrı ve melekler tarafından gözetiliyorlar.”

“Çocuklarınla ilgili kaygıların cennette dua olarak kabul edildi. Endişelerini anlıyoruz, bu yüzden çocuklarının ruhlarını ve bedenlerini sevgi dolu gözetimle kuşatıyoruz. Çocuklarını Tanrı’ya havale etmenin zamanı geldi; ayrıca yaratıcının onların gerçek ebeveyni olduğu bil. Tanrı, yargısız veya öfkesiz saf sevgidir. Seni veya çocuklarını asla yüzüstü bırakmaz, ne de bunu yapmayı ister! Çocuklarının koruyucu meleklerinden biri olarak, onları aralıksız izliyorum. Çocuklarına bakarken ilahi ışıklarını gördüğüm için, gözümün üzerlerinde olmasından asla usanmıyorum. Onların gerçek kusursuzluğunu, iyiliğini ve masumiyetini görüyorum. Çocuklarını benim gözlerimle görmeni istiyorum; bu, onların sevgisinin ve ışığının tam manasıyla açığa çıkmasına yardım edecektir. Seni seviyorum, çocuklarını seviyorum ve çocukların da seni seviyor!”

Opal sevginin ve ailenin kartidir. Bence iyi bir evlilik olacak.

Evet şekerim,hemşireyim..
Teşekür ederim..Çok kısa olmuş amaau
Şöyle bir derin derin tarot bakıverseydiin

kızlar yarın iş görüşmem var.
inşallah güzel geçer maaşı iyidir alınırım falan:))
bu duruma bakar mısınız?
ben kahve bakabiliyorum bakanlara yarın kahve bakarım olmaz mı
artık bir işe girmem lazım benim

kızlar bende karşılıklı fal bakıp kendimi geliştirmek istiyorum. tarot kartlarım var bir köşede öylece duruyor arada birşey içimden geçirip tek kart çekiyorum. çoğu zaman doğru çıkıyor. kahve mi içip koymak gerek. bana bakacak olursa bende bakabilirim. elimdn geldiğince

Yani bu herif ne ayak anlamadim, bir yakindi, simdi uzak, konusmuyor, gormezden geliyor. Bazen manyak mi ne diye dusunuyorum.

siz bu adamla bir konuda el sıkışacaksınız aslında size göre sıkıntılı olmaz diye düşündüğünüz bir şey fakat aslında temiz bu ilişki zamana ihtiyacınız var ve sonra yakınlaşma işte

Teşekkür ederim gece gece çok iyi geldi ara ara bunu tekrarlayalım

Eklentiler

• $1400670106836.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 88
  • $1400670119273.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 58
  • $1400670131793.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 66
  • $1400670156344.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 71
  • $1400670166143.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…