Ciddi anlamda fal bakan

misschery sperme benziyor:)Yoksa bir sevgili mi edineceksin,yada evlenip çocucuğun mu olacak:)

Puahahhahaaaaaaaaaa hayatimda ilk kez boyle bir sey duyuyorum, bu ne bicim fal bakmak kardesim.....tulipa sen bakma lutfen

Baktirmak istedigin kisinin ve kendinin, burc ve ten rengini soylersen bakarim, niye olmasin

teşekkür ederim :)
birini düşünmüyorum aslında, ama biri yüzünden sorunlar yaşadım ve sıkıntısı bitmedi.. düşündüğüm çook şey var ama :)
benim öyle bir durumum yok karar verememe gibi :26: yani şuan yakın olduğum konuştuğum biri de yok..
ne zaman gelecek bu haber? işle ilgili bir şey yok sanırım dimi..
bayan mı bu yapışmış kişi?
evle ilgili sorun derken, ev mi bize sıkıntı veriyor?
cevaplarsanız sevinirim :)

Evinizim içi simsiyah görünüyordu bir okutun isterseniz. O zman karsi taraf iki kişiyle arada kalmis is göremedim ama belkihaber onun icindir

Ben terazi acik tenliyim nisanlimda esmer ve aslan burcu bende size bakiyorum şimdi

Vallahi ben kartlari hemen actim

Soylenecek bir sey yok, senin kalbin onun yaninda, onunki senin. Aranizda guzel bir uyum var, burclarinizdan kaynaklanan , Aslan erkegi zaten erkek gibi erkektir soylenecek bir sey yok Iliskinizde ayrilik, zorlanma, vs olmamis gibime geliyor. Yalniz annesine dikkat, annesi cacaron biraz. Sana bu yuzunu gostermemis olsa bile, ozellikle ev esyasi/dugun alisverisinde gorebilirsin, bu kadina diikat diyorum

Bir de kel alaka olacak ama maddiyatla alakali bir seyler cikti kuzum, sen ceyiz mi aliyorsun, aldin mi? Masraf etmissin gorunuyor, evlilik icin. Evliliginiz sanirim yakin, 1 yil icinde.

Vallahi falinda sadece 5 kart cikti, senin kalbin, onun kalbi, onun annesi, evlilik karti , bir de maddiyatla alakali kart. Tertemiz yani, dert edecek bir seyin olmamali.

Puahahhahaaaaaaaaaa hayatimda ilk kez boyle bir sey duyuyorum, bu ne bicim fal bakmak kardesim.....tulipa sen bakma lutfen

Baktirmak istedigin kisinin ve kendinin, burc ve ten rengini soylersen bakarim, niye olmasin

Ben bilmiyorum zaten:)
Ben:kova
o :ikizler
Ben beyaz ten siyah saç yeşil göz
o beyaz ten kumral saç,yeşil göz.

Sevinirim misschery'ciğim:)

Evinizim içi simsiyah görünüyordu bir okutun isterseniz. O zman karsi taraf iki kişiyle arada kalmis is göremedim ama belkihaber onun icindir

anladım..
inşallah onun içindir haber teşekkür ederim tekrar iyi geceler :)

Guzel bakiyorsun tesekkur ederim canim evet ceyiz alisverisi yapiyorum surekli para cikiyor ve dugunumuz 1yila kadar kaynanamla sorun olmadi ama o zaman ne olur bilmiyorum agzina saglik

Ben bilmiyorum zaten:)
Ben:kova
o :ikizler
Ben beyaz ten siyah saç yeşil göz
o beyaz ten kumral saç,yeşil göz.

Sevinirim misschery'ciğim:)

Tulipa cigim oncelikle kartlarindan sunu anladim ki, sen gecmiste birine cok asik olmussun, ama unutmussun, kalbine gommussun. Cok guclu davranmissin.

Simdi sana tekrar bahar gelmis bence, cunku eskiyi unutturacak birisi var. Ulan gelen gideni aratir mi diyorsun icinden , bunun sonu ne olacak diyorsun, kafanda soru isaretleri var ama bence sonu iyi olacak.

Bir de sen saglikci misin, melek karti destesinden bir kart dustu iskambil acarken, sifacilarla ve sifayla ilgili bir seydi. Saglikla alakan var mi?

merhaba, bilmiyorum bakar mısınız ama rica etsem ben de, iş için? yada kpss diyeyim.

Allah allah, hemen tekrar yukluyorum

Falınızı telefondan göremediğim için pcye geçtim Ne kadar temiz bir falınız var iki kişi el sıkışıp bir anlaşmaya varıyorlar size sıkıntılı gibi geliyor ama aslında çok temiz bir anlaşma bu. Evli misiniz? eşinizle yakınlaşma var ve bir bebek sanki ama zaman var gibi. Ortamı çok olan biri misiniz sürekli kalabalık ortamlara girmişsiniz ve gireceksiniz temiz kalabalıklar ve hoş sohbetleriniz olucak. Sizin istediğiniz iki şey var bunlar olacak ya da olmuş ve siz mutluluk gözyaşları dökmüşsünüz. Gerçekten huzurlu ve temiz bir fal söyleyecek başka bir şey bulamadım

merhaba, bilmiyorum bakar mısınız ama rica etsem ben de, iş için? yada kpss diyeyim.

Sekerim , iskambil iliski icin bakiyorum, genel bakmayi bilmiyorum. Melek karti cektim, Isabella geldi:

Isabella

“Evet, bu yeni girişim için doğru zaman. Olumlu beklentilerinin ardından mutlu bir son geliyor.”

“Sorunun cevabı olarak, evet, bu durum, olacağını umduğun her şeydir. Gözünü açık tutmak ve yol boyunca meleklerden destek almak için dua etmek hala iyi bir fikir. Ideal durumlar bile sen ilerledikçe ayarlamalar gerektirir. Bununla birlikte, biz melekler bu kararla işlerin pürüzsüz gideceğini öngörüyoruz. Zamanlama yüzünden fırsat daha da lehte. Yapbozun birkaç parçası şimdi yerine oturdu. Ayrıca seni hazırlayan paha biçilmez dersler de aldın. Sabrın işe yaradı ve şimdi senin için ödülleri toplama zamanı. Korkusuzca ilerlerken yüreğinin bilge rehberliğini dinleyerek cesur adımlar at.”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…