Ciddi anlamda fal bakan

Sıkıntılı bir dönemden geçmişsiniz geçiyorsunuz. Arkadaş çevrenizde sizin arkanızdan iş çeviren dost görünen düşmanlardan çok fazla var. Elinizden hiç beklemediğiniz yere harcamalar yapacak ve maddi anlamda kasacak sizi. Sevgiliniz ya da eski sevgiliniz bir erkeğin hatasını görmüş ya da göreceksiniz ve bu size çok büyük bir sıkıntı verecek. Aileniz de çok sıkıntılı bir dönemden geçiyor ama sorunun kaynağı belli başlı insanlar siz de zaten onları biliyorsunuz prim vermediğiniz sürece o insanlara sıkıntınız ortadan kalkar. Sizin de içiniz feraha erecek sıkmayın

çok teşekkür ederim ellerine yüreğine sağlık canımm umarım içim feraha erer

merhaba kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Falınızı kapatırken dilediğiniz şey çok kısa sürede olucak tertemiz çıkmış. İçin sıkıntılı sanki senin bir erkek canını sıkıyor. Sevgilin var mı bilmiyorum ama alındaki erkek desem daha doğru olur yakınlaşmanız var seni öpüyor bu insan ama sizin aranıza girmeye çalışan ince biri var bayan mı bay mı olduğunu bilemedim. Geçmişte sana ulaşamayıp ya da ayrıldığın bir erkek çok fena nefretini kazanmışsın gözleri sürekli senin üzerinde pek iyi değil ama. Ailenin içi de pek kapalı sıkıntılarınız var ama kesinlikle imanlı insanlarsınız çünkü ne kadar sıkılsanız da rabbim tarafından yüreğiniz huzurlu bol bol dua etmeye devam edin. Telefon haberiniz var ve bir şeyin sonucunu bekliyorsunuz sanki. Bir de makas çıkmış ama anlamını bilmiyorum. Bu kadar bakabildim

saol canımemeğine sağlık manitam yok yaw aslında iş ve aşka kapatıyorum falımı genel olarak
ailede çok şükür iyiyiz bi problemmiz yok
ben falına bakmıştım gördün mü canım yanlış birinden alıntı yapmışım heralde bir daha yazayım, birazdan kahvenide yorumlarım

canım biraz geç oldu söylediğim vakitten ama sözümü ne kadar gecikse de tutarım; malum final dönemi akşam içmde yoktu bakmak, yani gelmedi ondan daha rahat bi zamanı tercih ettim
öncelikle doğruluğa ve dürüstlüğe çok önem veren birisin aynı zamanda çok da sabırlsıın aşk anlamında sabrettiğin bişeyler var
aslında genel olarak iyisin aileniz de iyi sen de iyisin onlarla bir erkek var koyu kumral biri aşk kartlaı olduğundan sağında soğunda ama şu anda birlikte olup olmadığınızı anlıyamadım değilsiniz heralde
bu erkekle çok güzel bisevgi ilginiz anlaşmanız çok fazlaymış
ondan bi haber alabilirsiniz bi msjlaşma olabilir adeletli bi şekilde ama sonrasında bi engel var ve onu ortadan kaldırabilrseniz mutluluk var
bir de okul ya da iş ne ile uğraşıyosunuz sonucu olumlu olucak son zamanlarda
her şey gönlünce olsun canım

içinizde kuruntular var ama genelolarakbi aydınlanma yaşıycaksınız
kalabalıklarınız var hatta bu kalabalıklar içersinde insanlarla 2li 3 lü konuşmalar görüşmeleriniz var
biraz dert dinleyen aynı zamanda dert de anlatan birisiniz ama biraz daha dert dinleyen taraf olabilirsiniz son zamanlarda
geçmişte gelen birileriyle ilgili telaşe ya da nasıl desem sıkıntı değil ama neyi nasıl yapıcağınızı bilemiyosunuz aslında olumlu olabilir olsa, eski sevgiliniz ble olabilir bilmiyorum ilşkiniz var mı?
çevrenizde biraz çalkantılı olabilir koşuşturmalı falan son zamanlarda ama kocaman bir başlık size bu çalkantıda fırtına da yardım edicek E harfi çıkmış kocaman
umarım herşey gönlünüzce olur

Hayatında biri olucak çıkmış canım çünkü yakınlaşmanız var ama bir de sizi uzaktan izleyen bir erkek . Falımı görmüştüm alıntılamıştım teşekkür ederim. Son yüklediğime de bakabilirseniz sevinirim.

Nişanlıyım ilişkim var geçmişten gelen derken? ağzınıza sağlık teşekkür ederim yorumunuz için

Nişanlıyım ilişkim var geçmişten gelen derken? ağzınıza sağlık teşekkür ederim yorumunuz için

o zaman nişanlınızla aranızda bi pürüz olucak gibi geçmiş daha önceden tanıdığınız biri olarak geldi, sonrasında toparlanma var ama o beyle
canım bi kopukluk oluyor ben pek yorumlamakta zorlanıyorum falınzıı doğruluk payı ne kadardır bilmiyorum ama sizle enerjimiz pek uyuşmadı heralde bende de çok alakasız çıkan şeyler olur
ama zaman ayırdığınız için teşekür ederim emeğinize sağlık

KONUYU BILMIYORUM AMA NE OLURSA OLSUN BU HARAMDIR! Canim musluman kardeslerim neolur fal bakmayin sakin cunku cok gunah Gelecegi sadece; her seyi, alemi yaradan Yuce Allah (c.c) bilir ve 40 gun namazin kabul olmaz kilsanda kabul olmaz!!.. Neden boyle bir ise kalkiyorsunuz. Birakin Yuce Rabbime suphesiz o herseyin en iyisi ve en dogrusunu bilir. Hakkinda en hayirlisini Allah im bilir. Ben bir musluman kardesiniz olarak sizi uyurmak istedim. Vesalaam

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…