Ciddi anlamda fal bakan

Falınız da pek bir şey göremedim. Çok sıkıntılı çıkmış ve biriyle yakınlaşmanız var fazla samimisiniz Uzun boylu bir erkek bu ama sıkıntıları var ve bu yüzden sizde zor zamanlar yaşıyor gibi çıkmışsınız. Onun dışında içiniz temiz sadece o erkek sanki sıkıntınız. Ailenizin içi de sıkıntılı bir dertleri var gibi , ayrıca sizin çok istediğiniz bir dileğiniz muradınız var.

bana da bakmak ister misin

Son zamanlar da baktığım en güzel en olumlu fal diyebilirim. İçiniz o kadar temiz ki kalabalık ortamlara girip çıkıyorsunuz. Eğer işiniz varsa daha iyi bir statüye kademe atlayacaksınız işiniz yoksa da güzel bir iş başlangıçı yapacaksınız koltuk çıkmış. Ayrıca burda birinin ayağının altında bir anahtar var ama bu bir erkek sanırım. Kalp çıkmış tertemiz çok güzel. Ailenizin içi de o kadar temiz ki sıkıntı edecek hiçbirşeyiniz yok

Bu benim falim mi vallahi ruhum daraliyor bugunlerde, herifle alakali bir seyler var mi?:2:

Eşya var burda taşınma gibi yola çıkmış gidiyor. İçiniz yine sıkıntılı ama kafanız biraz daha rahat eskiye oranla. Uzun boylu aileden bir erkeğin boynu bükülmüş canı sıkkın ve ona bir şey için engel olmaya çalışan biri var. Ailenizin içi sıkıntılı ama emin olun yakın zamanda aşılacak şeyler çok büyük bir problem yok. Temiz bir telefon haberiniz çıkmış ve sizi mutlu edecek bir konuşma bu. Kafanız da karışık sanki yapmak istediklerinizi yapamıyor gibisiniz acele etmeyin her istediğiniz zamanla olacaktır.

Bu benim falim mi vallahi ruhum daraliyor bugunlerde, herifle alakali bir seyler var mi?:2:

Ben sizin yerinizde olsam fal bile baktırmazdım o kadar temiz. Senin herifle içime doğan tek şey anahtar onunla alakalı oluşu. Ayrıca kalbi çok temiz sana karşı bir adım atabilir yakın zamanda.
Canım bana da iskambil falı baksana :)

lenecim müsaitsen bana da bakabilir misin tatlım :)

Bakarim sekerim, lakin iskambil sadece iliski icin bakiliyor (en azindan ben bunu becerebiliyorum) , mesela kariyer sormak istersen i-ihhh. Sen zannimca nisanliydin, bosver iskambili , maddiyat veya kariyer derdin varsa kahve kapat Google dan aradim, iskambilde de kelt hacina benzeyen bir acilim varmis, istersen denerim

Bu herifin de kafasi kopar insallah it .

Son düzenleme:

Kahve falı kapattım tatlım ama sorun veriyor gönderemiyorum Kariyer ve iş derdim o yüzden hangisi uygun olursa denersin tatlım Ama nasipli bir erkek anahtarı çıkmış ve tertemiz bir kalp demek ki o da boş değil

Iskambili deneyeyim, bakalim ne cikacak?

Simdi sekerim, bu acilimi iskambilde ilk kez yapiyorum, o yuzden umarim kopmam

Simdi, Ocak tan beri maddi harcamalarinda artis var dogru mu? lakin carcur degil, savurganlik degil, gerekli seyler. 2 ay kadar daha maddi darbogaz gorunuyor, yakin gelecek karti oyle cikmis. 2 ay icinde sonra maddiyatnda kesinlikle bir ferahlama var, artik dusunmeyeceksin ve yani bir baslangic da var, maca 10lusu gelmis; ben bunu yeni bir is olarak yoruyorum.

Bir de yardim eli uzatacak biri cikti, ortayasi geckince bir kadin, tanidigin biri. Is bulmana yardim edecek, bak soyle bir is var diye sana o soyleyecek.

uzun vade kartinda maddiyatta ferah var, yani hayatin boyunca ufak tefek dertler disinda maddi problem cekmeyeceksin.

Boyle cikti, bilmiyorum ilk denememdi

Son düzenleme:
şuna bi el atın kızlarrr

Sevgiliyle barışma söz konusu hatta çok fazla samimisiniz fakat sevgiliniz biraz sıkıntılı bir tip yani sorunu yaratan sanki kendisi. İçinizi çok sıkmışsınız sebepsiz yere büyük bir problem görünmüyor ailenizin içi de sıkıntılı aileden bir erkek bir konuda sizi uyarabilir dikkatli olun

Çok teşekkür ederim sağol baktığın için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy canım benim çok teşekkürler nasıl mutlu oldum anlatamam çok iyisin ya

?

Sony Xperia z1

Eklentiler

• $1401899098118.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 63
  • $1401899109423.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 72
  • $1401899121284.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 65
  • $1401899133963.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 76

Çok teşekkürler :)

?

Sony Xperia z1

merhaba öncelikle canınızı birşeylere sıkmışsınız. Burda ilk gördüğüm şey asker ya da polis bir erkek selam durmuş vaziyette Telefon konuşmanız olucak o kişiyle. Akrep var akrabalarınızdan birinin düşmanlığını kazanmışsınız dikkatli olun. Ayrıca iki ayrı uzun yolunuz var onlardan geldikten sonra tekrar bir yola gitmeyi düşüneceksiniz ama kararsızsınız.

Gecen gun ben de eklemistim kimse bakmadi
Rica etsem bakar misiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401902375445.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…