Ciddi anlamda fal bakan

$IMG_20140530_161228.jpg $IMG_20140530_161239.jpg $IMG_20140530_161247.jpg
kızlar benim de falıma bakar mısınzı

teşekür ederim canım emeğine sağlık; genelde ben hatunlarla anlaşamam nedir bu erkek trafiği anlıyamadım
çok şükür bi borcumuz falan da yok parasal konuda orta halli bi aileyiz
size akşama doğru müsait olduğumda bakarım, ders çalışıyorum şimdi msjınızı aldım

tamam canım akşama bakarsın. kolay gelsin

Eklentiler

• $1401462484557.jpg
    $1401462484557.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 56
  • $1401462497910.jpg
    $1401462497910.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 52
  • $1401462514379.jpg
    $1401462514379.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 50
  • $1401462525240.jpg
    $1401462525240.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 57
  • $1401462542410.jpg
    $1401462542410.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $1401462568630.jpg
    $1401462568630.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 54
  • $1401462582619.jpg
    $1401462582619.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 63
Lene falima bakarmisin rica etsem?

Sony Xperia z1

genel olarak falınız temiz çıkmış. Sarmaş dolaş bir çift var burda hayatınızdaki erkekle yakınsınız:KK1: iki kalp yan yana yani ikinizin de birbirniize olan duyguları karşılıklı fakat sürekli sizi izleyen de biri var aynı zamanda. İçiniz yakın zamanda sıkılmış ama çabuk geçmiş yolculuk çıkmış burda. Sivri çeneli bir erkek bir şeylere söyleniyor bir sıkıntı var sizi bekleyen ama ne olduğunu anlayamadım. Ailenizin içi de çok temiz ve eviniz çok hareketli misafirleriniz var. Dışarıda ailenizi izleyen insanların gözü çıkmış huzurunuzu kıskanıyorlar sanırım. Her falda olduğu gibi sıkıntı var ama siz bu sıkıntıları rahatlıkla aşıyorsunuz.

genel olarak falınız temiz çıkmış. Sarmaş dolaş bir çift var burda hayatınızdaki erkekle yakınsınız:KK1: iki kalp yan yana yani ikinizin de birbirniize olan duyguları karşılıklı fakat sürekli sizi izleyen de biri var aynı zamanda. İçiniz yakın zamanda sıkılmış ama çabuk geçmiş yolculuk çıkmış burda. Sivri çeneli bir erkek bir şeylere söyleniyor bir sıkıntı var sizi bekleyen ama ne olduğunu anlayamadım. Ailenizin içi de çok temiz ve eviniz çok hareketli misafirleriniz var. Dışarıda ailenizi izleyen insanların gözü çıkmış huzurunuzu kıskanıyorlar sanırım. Her falda olduğu gibi sıkıntı var ama siz bu sıkıntıları rahatlıkla aşıyorsunuz.

Canim cok sagol. Bizi sürekli izleyen insan kadin mi erkek mi ve ailedenmi ki?

Sony Xperia z1

Slm
Kısaca yorumlayım
*Gelin var
Niyetim gelin olmak ama engel çok sonnda zafer senin.Zayıf bir bünyen var bir okdarda güçlü azimin sonnda sen bayrağı tutuyorsun.
*Resmi daire görünüyor
Bayrak altı olan biryerde mahkeme yada herhangi bir konuda başını agrıtan birşey sonnda çözüme ulaşıyor.
*Kalabalık var
Toplu biryerde bulunacaksn bu ortamda gözler üzerinde olucak bunn sonucunda migren ağrısı çekebilirsin dikkat (duasız gitme tavsiyem) bu duayı okuman
(Bismillahi birsin,ilahi nursun,70 bin ayetel kürsi 4 yanıma dursun) demen yeterli
*Ağaç var
Ağaç güçlü bir aile altında toplanan o aileyi sağlam tutan kişidir.Bu kişiyi sen olarak görüyorum zorluklar yaşamış ama göğüs germişssin gücünden güç alanlanlar var elini çekme
*Duran ve Akan gözyaşı
Sürekli akan gözyaşın var bir tanesi duran göz yaşı içine otrmuş bir yaran var artık bırak üsteleme zararlı olucağın birşey bu ısrar etme
*Gebe
Yakında bir gebe hbrn var yada gebe bir tanıdığının doğumu bebek erkek
Bukadar benden 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bakabilecek var mı..

Tehlikeli bir fal fincanını sevmedim yıkamanı tavsiye ederim.
Başka bir kahve iç çek yükle yarın bir bakayım eğer aynı şekilde çıkarsa konuşuruz iyi gecler yatıyorm şuan dönüş yapamayabilirim

Tehlikeli bir fal fincanını sevmedim yıkamanı tavsiye ederim.
Başka bir kahve iç çek yükle yarın bir bakayım eğer aynı şekilde çıkarsa konuşuruz iyi gecler yatıyorm şuan dönüş yapamayabilirim

öyle mi :26:
öğlen içmiştim bunu yeni içtiğim de var yükleyeyim.. iyi geceler teşekkür ederim

$IMG_3207.jpg $IMG_3209.jpg $IMG_3211.jpg $IMG_3212.jpg $IMG_3214.jpg $IMG_3219.jpg

boynunuzu büküp düşünüyorsunuz canım ama düşünmeyin boşa herşey çok güzel olucak tertemiz bir fal ilişkiniz de gayet güzel sıkıntı yok

canım biraz geç oldu söylediğim vakitten ama sözümü ne kadar gecikse de tutarım; malum final dönemi akşam içmde yoktu bakmak, yani gelmedi ondan daha rahat bi zamanı tercih ettim
öncelikle doğruluğa ve dürüstlüğe çok önem veren birisin aynı zamanda çok da sabırlsıın aşk anlamında sabrettiğin bişeyler var
aslında genel olarak iyisin aileniz de iyi sen de iyisin onlarla bir erkek var koyu kumral biri aşk kartlaı olduğundan sağında soğunda ama şu anda birlikte olup olmadığınızı anlıyamadım değilsiniz heralde
bu erkekle çok güzel bisevgi ilginiz anlaşmanız çok fazlaymış
ondan bi haber alabilirsiniz bi msjlaşma olabilir adeletli bi şekilde ama sonrasında bi engel var ve onu ortadan kaldırabilrseniz mutluluk var
bir de okul ya da iş ne ile uğraşıyosunuz sonucu olumlu olucak son zamanlarda
her şey gönlünce olsun canım

Son düzenleme:
X