Doğuma Hazırlık Chicco multiway araba

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nurgulsila

NuRGüLŞuRa
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
75
0
36
kızlar chicco multiway araba almayı düşünüyorum ama hem alıp almamakta hemde renk konusunda kararsızım :uhm: bi el atın şu konuya.....yerimseniben

2 sene önce biz eltimlere hediye almıştık. üstelik söölemesi ayıp 1000 ytl ye almıştık 2 sene önce. gerçi fiyatı aynıymış değişmemiş galiba ama diyecegim onlara biraz taşıması ağır geldi.. pek rahat kullanamadılar.. ama anakucagını ve oto koltugunu kullandılar. arabasını pek rahat bulmadı eltim. ağır dedi. yazın macleren den baston araba almışlardı.. şimdi bize verdiler bakalım kullanabilecek miyiz? bu arada bizimki multiway değil. trio serisinden.. hee neden yazdın derseniz chicco markası güvenilir olmasına ragmen bebek arabasında pek iyi değilmiş diye duydum..
ama size tavsiyem iyi araştırın. özellikle kullananların fikirlerini sorun. eltimin dediğine göre en kullanışlı ve hafif markalar maxi cosi ile maclerenmiş. inşallah gönlünüze göre bulursunuz

Son düzenleme:
saol canm a.s. ...chicconun sağlam ve güvenilir olmasından şüphem yok sadece tek yönlü olması kararımı etkiliyor bakalım hayırlısı fisfisfis

bence tek yönlü alma derim çünkü bebeğini görmek isteyeceksin ve en ufak bişeyde durup bakman gerekecek..ablamda tek yönlü almıştı sonra hemen değiştirdi ve çift yönlü aldı..

evt haklısın satıcı adamda çift yönlü kullanışlı olur dedi ama gönül iştee konduğna konuyor tavsiye ne edersiniz

yani bende henüz karar vermedim ama JANE diye bir marka var Qinny le aynı kalitedeymiş çok fazla özelliği var komple sökülüp yıkanabiliyor ve toyikide anakucağı artı mama sandalyesi hepsi 700 ytl..sitesindende bakabilirsin istersen..

walla bende chicco trio for me aldım 3li set halinde turkuaz rengi kızım war benim 10 aylık ama daha yeni aldım diğer renkleri de wardı chicconun turuncu, yeşil, sarı,lacivert ama kararsızım turkuaz erkek rengi gibi de deil ama ne bilim sizce hangi rengini almalıyım hem erkek hem kız için

bence erkek rengi deil zevk olarak sorarsan kırmızısıda güzel kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…