Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

yok canım bone china değil hisar rose modeli

Kızlar çaydalıkta üstü porselen olanlardan almayı düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz bi marka ve model var mı?

Merhaba 3 adet seramik tencere 1 adet tava fiyatı135 tl markası karaca sizce nasıl açılış kampanyası var alsammı diye düşünüyorum

Merhaba 3 adet seramik tencere 1 adet tava fiyatı135 tl markası karaca sizce nasıl açılış kampanyası var alsammı diye düşünüyorum

karacanın çeliklere iyi demiyorlar da seramik hakkında bişey bilmiyorum canım :44:

İnternet sitesinde 300 tl civarında bir sitede 180 tl fiyat cok uygun ama kalitesi nasıl ki? 4 tane olacagına iyisinden 2 tane alırım

İnternet sitesinde 300 tl civarında bir sitede 180 tl fiyat cok uygun ama kalitesi nasıl ki? 4 tane olacagına iyisinden 2 tane alırım

Doğru tabi. bide ben internetten ziyade bakıp dokunarak almaktan yanayım eğer çok fiyat farkı olmuyosa

O zmn artı bir avantaj daha elde ediyorum aslında hem görüp hem ucuza almış olacağım ama bi kullanan bulsaydım keşke

kızlar şu zamana kadar hiç çeyiz için birşey almamış ve hazırlamamış birisine ilk öneriniz ne olur?

ayrıca birden alamam..

kızlar şu zamana kadar hiç çeyiz için birşey almamış ve hazırlamamış birisine ilk öneriniz ne olur?

ayrıca birden alamam..

tabikiii nevresim takımı,pike,havlu,battaniye

on bin milyon tane nevresimim olsa doyamam her fiyatta her modelde her kalitede renk renk..

yok canım bone china değil hisar rose modeli

çok iyi fiyata almışsın nerden ve ne zaman aldın canım. birde hisarın yemek takımlarını önerirmisin bana kaseleri küçük geldi çorba için kullanımı uygun degil gibi ama çay fincanı yerine türk kahvesi fincanı olması çok hoşuma gidiyor :)

Kızlar çaydalıkta üstü porselen olanlardan almayı düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz bi marka ve model var mı?

Canım marka öneremem ama KARACANIN porselen çaydanlığının sıcak suyla ilk temasında kırıldığını biliyorum. Ayrıca diğer çaydanlıklarını da seçerken dikkat et, evleneni 6 buçuk ay oldu ama 2 tane çaydanlığımın içi paslandı atmak zorunda kaldım.

Sağol canım. Hisarın Mercury modelinden alıcam sanırım. 2 demlik veriyorlarmış, hem porselen hem çelik demlik :) işimi garantiye almış olurum kırılırsa falan

Canım urfadayım ben burda hisar,biev ve karaca bayiliği yapan hayırlı çeyiz diye bi mağazadan aldım fiyatlar devam ediyor istediğin gibi seçebiliyorsun tüm ürünleri

karacanın çeliklere iyi demiyorlar da seramik hakkında bişey bilmiyorum canım :44:

Doğru tabi. bide ben internetten ziyade bakıp dokunarak almaktan yanayım eğer çok fiyat farkı olmuyosa

O zmn artı bir avantaj daha elde ediyorum aslında hem görüp hem ucuza almış olacağım ama bi kullanan bulsaydım keşke

Merhaba Kızlar,

Eğer gerçekten düzgün bir Seramik Tencere almak istiyorsanız, Karaca, Schaffer vb markalardan uzak durun.
Made in Italy ürünlere bakın, Çünkü Seramik Tencereler'in menşeji İtalya.
Bende almak istiyorum ve araştırmadayım.
Cem'in ve Mehtap'ın da Seramik Tencereleri çıkmış, fakat tencereleri o kadar ince ve o kadar kalitesiz ki (seramiklerinden bahsediyorum).
Kapakları bile kapağın oturduğu yüzeyi çizmiş, durum böyleyken, kullanımda da aynı şeylerin yaşanacağı kesin.

Made in China veya Made in PRC ürünlerden kaçının.
Seramik Tencerelerin özellikleri doğa dostu olması ve teflonlardan daha sağlıklı olmaları.

Bütçe konusuna gelince, Byza'nın dediğine katılıyorum.
Eğer bütçe sınırınız varsa, 4 tane seramik tencere alacağınıza, biraz daha pahalısını alın 2 tane olsun.
Ama iyi marka ve uzun yıllar kullanabileceğiniz birşey olsun ki, 2 gün sonra aldığınız üründen pişman olursanız size bütçe anlamında daha zararı dokunur.

Umarım bu bilgiler yardımcınız olabilmiştir.

ayrıca birden alamam..

tabikiii nevresim takımı,pike,havlu,battaniye

on bin milyon tane nevresimim olsa doyamam her fiyatta her modelde her kalitede renk renk..

teşekkür ederim.
peki mutfak için ne almalı?

Çeyiz alışverişine istediğiniz noktadan başlayabilirsiniz.
Fakat benim genelde önerdiğim eğer alınmadıysa daha ilk önce tencere takımlarının, tabak takımlarının, alınacaksa su takımlarının alınması. Çünkü bunlar fiyatta en büyük meblayı tutan ürünler. Önce onları aradan çıkartırsan, diğer eşyaları alman için hem bol vaktin, hem de istediğin ürünleri almak için yeterli bütçen oluşacaktır. Tabii yine başlama noktası size kalmış... Konunun diğer sayfalarını da okursan, zaten bir çok ürün ve marka hakkında da bilgi paylaşımında bulundum...

Sağol canım. Hisarın Mercury modelinden alıcam sanırım. 2 demlik veriyorlarmış, hem porselen hem çelik demlik :) işimi garantiye almış olurum kırılırsa falan

Porselen demlikte çayın tadı bir başka oluyor, orası muhakkak.
Fakat genelde kahvaltı takımları ile birlikte porselen demlikli bir çaydanlık veriyorlar (benim takımımda yoktu).
Eğer böyle bir çaydanlığınız olmayacaksa, haricen almanın bir gereği yok bana göre.
Bir dönem annemin evinde porselen çaydanlık kullandık, o da Lipton'un promosyon vermiş olduğu demlikti...
Kullanımdan bir kaç zaman sonra ağzı çatladı. O yüzden bir daha da almadık.
Annem çayı çok sever, porselen demlik hep istedi ama çabuk kırılıyor veya çatlıyor o yüzden tercih etmedik.

YSMGZLDR, eğer Hisar'ın böyle bir çaydanlığı varsa al bence.
Nasılsa dediğin gibi işini garantiye almış olacaksın 2 demlik ile.
Fakat bir de garanti kapsamını araştır, belki eğer porselen demlik kırılır, çatlar vs. olursa garanti kapsamlarında değişim vardır belirli bir süre için. Öyle birşey olmasa dahi cüzi bir miktar ile değişim yapabilirler. Bu konuyu da sormanı tavsiye ederim, ürünü almadan önce... Genel anlamda Hisar'ı tavsiye ettiğim için, eğer alırsan bence onun çaydanlıklarından almalısın. Şimdiden hayırlı olsun...

Olsun, Bone China olmasa bile Hisar'ın porselenlerini yerinde incelemiştim.
Gayet kaliteli porselenler bana göre, o yüzden için rahat etsin

model sade canım ben çok beğenerek aldım ama tabi sade biraz daha şatafatlı bişeyler olsun diyenlerde oldu ama neyse aldım kare filan heves ettim bi ara ama kısmet buna oldu beğenmene çok sevindim rose modeli sence nasıl peki :26:

Ben beğendim, iyi günlerinde güle güle kullan inşallah...
Çok şatafatlı tabak takımlarını ben sevmiyorum, sadelikten yanayım.
Çünkü tabaklar sade olduğu zaman, masa örtüsü, masa aksesuarları vb. gibi şeyler ile masayı renklendirmen daha kolay oluyor.
Şatafatlı bir tabak takımı ile bunu sağlamak biraz daha zor gibi geliyor bana.
Tabii muhakkak bunun tersini de düşünenler vardır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…