-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

sağol canım benim gerçekten öğle canım söylenecek hep sözde yok malesef :1no2:sizler problemlerinizi yazınca tutamadım kendimi bende uzun uzun yazdım çok dertliymişim mirmirmirmir:çok üzgünüm:

insan bazen bazı şeylerien yakınına bile söyleyemiyor burayı o yüzden çok seviyorum derdini anlayan yada anlatabileceğin birileri mutlaka varr
yazdın iyi yaptın cnmmmm

canım benim sağol evet allah bize can sağlığı versin (sizlerede tabi )gerisi hiç önemli değil herşey çok güzel olacak bende buna inanıyorum 7 ay sonra yeni bir başlangıç yapacağım.inşallah herkes çok mutlu olur

işte dünyanın binbir türlü hali var ne diyeyim ki,sen de kendi ailenin ilgisizliğinden şikayetçisin,seninki tabi daha zor bir durum insan kendi ailesinden böyle şeyler görünce karşı taraf için el onlar neler yapmaz diye düşünür.Ama dediğin gibi hiç olmazsa o taraftan yüzün gülmüş arkadaşım.Yüreğini ferah tut,bu günler geçecek diye düşün,Allah çok büyük o herşeyin en güzelini eninde sonunda bizlere veriyor bunu unutma inan dayanma gücün artacaktır.

insan bazen bazı şeylerien yakınına bile söyleyemiyor burayı o yüzden çok seviyorum derdini anlayan yada anlatabileceğin birileri mutlaka varr
yazdın iyi yaptın cnmmmm

evet canım haklısın ama keşke başka yerde yazsaydım bunları iş yerimdeyim ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum tekrar teşekkürler

yazdın iyi yaptın cnmmmm

ne kadar da güzel söyledin canım,işte sırf bu yüzden buradayız zaten hepimiz,yeri geliyor sevincimizi,yeri geliyor acımızı paylaşıyoruz,biliyoruz ki art niyet yok,fesatlık yok

canım benim sağol çok haklısın ilahi adalete zaten çok inanıyorum ve çok dua ediyorum biliyorum ki şey daha güzel olacak tekrar teşekkür ederim

evet canım haklısın ama keşke başka yerde yazsaydım bunları iş yerimdeyim ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum tekrar teşekkürler
seni gerçekten anlıorum en olmadık yerde doluyor insanın gözleri ama sıkma kendini herşeyin daha güzel olacağını ummak zorundayız buradaki herkes yeni bir hayata ya adım attı yada atmak üzere Allah hiç birimizi utandırmasınopuyorumnanaktanolumunekankayizsmileŞeniz

ne kadar da güzel söyledin canım,işte sırf bu yüzden buradayız zaten hepimiz,yeri geliyor sevincimizi,yeri geliyor acımızı paylaşıyoruz,biliyoruz ki art niyet yok,fesatlık yok
aynen öle cnm inan bak hayatımda olan bir çok şeyi kimseye söleyemem ben kimisine üzülmesin die kimisine maalesef güvenemediğim için fln ama sonuçta bizde insanız ve konuşma gereksinimi duyuyoruz

amin amin hepimizi canım opuyorumnanaktan

kom nerede canım
ben acemiyim kürkçü hanı bile kaç kez sordum da buldum

hım peki canım
zamanı gelsiğinde dikkate alcam

kızlarrr, bunu alıyorum şimdik netten, hemen sizle de paylaşyım dedim, çok sevimliii opuyorumnanaktan

Kronometri Kedi

kızlarrr, tchiboda çok kullanışlı askılar var (benim gibi çok eteği, gömleği çok olup dolaba sığdıramayanlar için :), almak isteyenler bi göz atsın derim zemuszemus

ben 4ü 1 arada etek askısı ve aksesuar askısından sipariş verdim şimdi bayanssulusmile

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…