-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

çok üzüldüm :S yok o kadarda ileri gidemez kimse iftira ve büyümü :S ay Allah korusun

tabiki normal değil canım.. ben sadece örneğim.. sizinkiler yapacak diye söylemedim zaten..
allah bana bir daha yaşatmasın sizlerden de uzak tutsun öyle şeyleri...

yok canım maddi destekten dolayı değil de farklı bir yapıları var ne bileyim biraz görmüş geçirmişlikle alakalı bir durum sanırım.

Son düzenleme:
gulsunn canım hakkında öyle olması gerçekten de hayırlı olmuş,bilmeden sana iyilik yapmışlar bak şimdi ne kadar da mutlusun.Allah bozmasın inşallah

speedy, ada, ve nisan.. teş.ederim kızlar..
gerçekten zordu.. şimdiki nişanlımıda o kötü günlerin mükafatı olarak görüyorum...

yaa neler paylaştık yaaaa.. ne kadar özelimizi paylaştık buradaa.

haha becerebilsem aklımda bisürü proje varda
ah ah daha ilk kez böle bişi yapıyorum
çok bişiye benzemedi ama osun
dün beyazıttan eminönğne gezdim durdum
kurkçü hanı buldum içini gezdim
ilk kez bi gelinlikçiye girdim
bardakları sordum 36 parça su kadeh ve çay bardağı 120 dedi 100 e iner mi bilmiom:S
paşabahçenin eminönündeki meşhur yerini buldum
şimdide hastayım hiç bişye halim yok
c. ertesi nişanlımla çıkıyoruz keşke h. içi mümkün olsaydı sen daha da bildilisin gezer bakınırdık oraya buraya

ahanda gördüm lepik kız ne beceriklsiin sen aferm nan

okadar da değil kız uydurdum ahım şahım bişi değil

lepiğimmm neyin var ya kendini çok bunaltma canım,güzel düşün güzel olsun derler,hadi bakayım kov bütün negatif enerjiyi üstünden

hastayım negatifler içinde:gitme:

kızlar bime jeneratör geliyomuş almak isteyen var mıı :roflol: :roflol: :roflol:
he bi eksiğim oydu
dün gezdikten sonra eksiklerimin fiyat analizi beni yıktıakannehir

benimkide ekmek yapma makinasına takmış durumda, ekmek yapma makinası alalım diyo...
Hanigis kullanışlıdır acaba bilen varmı?

canım boşvereyim de ama bak bir şekilde içimize işliyor ve en ufak laf açılmasın da gün yüzüne çıkıyor içimizdekiler.Ne olur dese Ada bir eksiğin kaldı mı,şöyle yapalım böyle yapalım,ne bileyim ben duyuyorum işte buradan da kiminin kayınvalidesi kahvaltı takımını alıyor kimisinin görümcesi nevresim takımı aldım sana içimden geldi diyor.Anammm niye bize böyleleri denk gelmiyor ki.Hadi geçtim böyle şeyleri yapmalarını bari manevi anlamda destek olsalar,bak yukarı da yazdım yani düşünün yüzüğe bile sorun çıkarabiliyor kız mafoldumben[/QUOTE]

valla bizden de kmse bişi almz
herkes kendi aleminde
daha kaynanam neyin eksik dememiştir
tamam durumları çok iyi değil ama ıvırımı zıvırımı dahi almaz
oğluna eşofman bile almamıştır eminim evlenince giyer diyip
bana da denk gelmedi bölesi

bura böle burda insan herşeyi yazıo rahatlıo
günlük hayatta diyemediklerimiz işte
bi şekilde rahatlıosun yapcak bişi yok

aa
gülsün desene hangisi
ben iki taneye girmiştim
nekadara yaptırıosun
memnun musun şimdilik
baya uygun fiyatlar sölediler
ben azram la ünsala girmişim

arada bir giriyorum bu sayfaya herzaman yorum yazamıyorum çok üzüldüm yaşadıklarınıza inşallah herşey zamanla düzelir.Herkesin farklı sorunları benimde var malesef ilgisiz bir anne ilgisiz küçük ablam 30 yaşında nişanlanacam diye ondan önce gidecem diye bir an önce ayrı eve çıkan ablam büyük ablam +abim de farksız sayılmazlar şurda 7 ay kalmış düğünüme kimse sormaz neyin eksik yada al şudan benden olsun diye ayrıca ben çeyizimin büyük kısmını hallettim çok az şeyler kaldı canım babamı yeni kaybettim o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi sizlere anlatamam kendi ailemin eksikliğini giderecem diye sürekli uğraşıyorum bu beni çok yoruyor ama rabbim bir yerden alıp bir yerden veriyor dünya tatlısı kayın validem var hoş onlarda bana bir şeyler almıyorlar ama en azından durumlarının olmadığını biliyorum güler yüzleri yetiyor bana bizim aile gibi değil ailemin hiç bir şeylere ihtiyacı yok

canım merdivenden çıktığında hemen sağ çarprazında kalıyor.. sevcan gelinlik.. 1400 fiyat vermişlerdi ve 900 e yaptırıyorum.. çok memnunum şimdilik... c.tesi provam var:)))

feoz canım Allah sabır versin sana
insana eksiğin ne die sorulmaması koyuyo hakkaten
tek hissedio insan kendini
hayat garip ne diyim

gülsün canım sen diğerlerine de girdin mi ordaki gelinlikçilerin
tavsiye üstüne mi gittin
ben de iki yere girdim meraktan
iişçilikleri kötü görünmüodu aklıma yatmadı değil yani oralara gidip diktirebilirim
çok vermek istemiyorum bi gün giyceğim şeye

lepiciimmmmmmm yaparsın anacım sen kafandaki projeleri inanıom o ışık var sendeopuyorumnanaktan
bende sürekli kürkçü hana gidiorum ama alt katına gidiorum yani gelinlikçilere henüz uğramadım hiç ama çıok uygun diolarrr
paşabahçede çook ucus heee bazen öle güzel şeylerde gelio ki sormaaa taşımak zor oluyo ama eve kırılacak eşyalarııı
120 azcık pazarlık et iner tabi beee 100 neki 80'e bile iner bende bazen şaşaırıyorum ama ben daha bişey demeden 20lira atıyo azcık pazarlık yapınca 20 daha öle devam edio valla bak peşini bırakma pazarlıkda asıl bak ne kadar fiyat düşürüyolarr
bide cnm son zamanlarda her gidişimde kom'a uğruyorum 20tl'ye bi pijama takımları aldım süperrrrr
aynıları boynerde65tl mutlaka gitttt
geçmiş olsun cnmmm dikkat et kendineeeee
gezerdik valla süper olurduuu olumunekankayizsmile

fe.oz... ben de üzüldüm canım gerçekten durumuna.. ama şans bir yerden gülmüş dediğin gibi bak... en azından sana iyi davranan güler yüz gösteren bir kayınvaliden var... ayrıca allah can sağlığı veridkten sonra ne senin neden nişanlının ailelerinizin maddi desteğine ihtiyacınız olmazki.. kendi çabalarınızla yapmanız daha gurur verici.. hiç kendini üzme bence... bak nasıl güzel olcak herşey:)))

feoz canım Allah sabır versin sana
insana eksiğin ne die sorulmaması koyuyo hakkaten
tek hissedio insan kendini
hayat garip ne diyim

sağol canım benim gerçekten öğle canım söylenecek hep sözde yok malesef :1no2:sizler problemlerinizi yazınca tutamadım kendimi bende uzun uzun yazdım çok dertliymişim mirmirmirmir:çok üzgünüm:

canım merdivenden çıktığında hemen sağ çarprazında kalıyor.. sevcan gelinlik.. 1400 fiyat vermişlerdi ve 900 e yaptırıyorum.. çok memnunum şimdilik... c.tesi provam var:)))
anaaam baya düşmüş hee süperrrzemuszemus
sen kiralıkmı yaptırıosun yoksa satınmı alıcann
feoz başın sağolsun Allah sabırlar versin
kesinlikle katılıorumm insan kendini tek,yalnız hissediooo

lepicim ben kuzenimin tavsiyesiyle gittim.. çokta ilgilendiler sağolsunlar.. pazarlığıda kuzenimin eşi yaptı:)))
benden sonra başka bir arkadaşım gitti, onada dışarda 2000 fiyat verieln gelinliği 1300 e yapıyorlar...

ben memnunum ve tavsiyede ederim canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…