-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ay eyekocum çok güselmiş ne kadarı aldın hayırlısıyla kullan

cok gec geldım bugun eve ancak gırebıldım nete,bıraz gec oldu cavabım ama ben ıkı sene once almıstım 90 gıbıydı sanırım,ama dun resmını arastırırken bazı ınternet sıtelerınde yıne 90 la 110 arasında satıldıgını gordum yanılmıyorsam da pamuk saten dı kuması
adı ozdılek black and whıte olarak gecıyor

kızlar tchibo.com dan da bakabilirsin, daha farklı askılar da var boshayallersmile

Etek Askısı : 14.95

Aksesuar Askısı: 12.95

Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy k. k nın çıtır ve çeyiz delisi hatunları nasılsınız yaww hepinizi çok özledim uleyyyyyyynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :d Bayağıdır net bozuktu yeni yaptırabildim buynumda tüttünüz hep :gitme: Neysem öle iştek:d

Esra evi boyattım, yatak odası edindim:d Em nasılsın kuş haniler cicilerinsempatiksalakcinni

Esra evi boyattım, yatak odası edindim:d Em nasılsın kuş haniler cicilerinsempatiksalakcinni
ne renk cnm yatak odanıi iyi günlerde kullan cnm

bizim evde boyandı 2 odası aşkım ilgileniyo herşeyiyle boyayı bile kendisi yaptı bizim mobilyalar belli siparişi verildi ev bitince getiricekler

Sağ ol bebeğim rengi beyaz lakeyle karışık diğer rengin adını bilmiyom dur hatta ekliim:d Hayırlı olsun sanada ne renk yaptın kız evi

X