-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adacım bence bulabilirisn canım.. 20.00 ye kadar açıktırlar bence... denemeden almaaaaaaaaaa.....:)))

tamam canım denemeden almayacağım sağol ilgin için

çileğim canım güle güle kullan,ne güzel bir çeyiz eşyasından daha kurtulmuşsunkaydirigubbakcemile3 öyle özeniyorum ki ilgili insanlara,değil kardeşlerimden birinin baldızı benim görümcem bile ilgilenmiyor hiçbir şeyimle :sinifsinif:

tamam canım hiç sorun değil sen nasıl arzu edersen ben o şekilde yaparım balım

adacım boşver kıskançlığından bişey yapmıyodur :dilcikar:
hem karışmaması daha iyi boşver
bnm 3 yıllık evli görümcem benm nişanımdan 2 hafta sonra gelinliğini giyip stüdyo resmi çektirdi :dilcikar:
herkes şaşırdı
biz nişan günü stüdyo resmi çektirmiştik onu mu kıskandı özendi anlamadım :roflol:

hahahahah çileekkk inanmıyorum cidden öle mi yaptı görümcen hahahahahahahaha hey Allam

Adacım boşverr benimki ilgilenio gibi görünüo nişanlımın yanında bir iyi bir ilgili ailemin yanında bir sevecen davranıo anlatamam başbaşa iken yüzüme bile bkmıo

evet kızlar aynen anlattığım gibi :roflol:
hatta kuaföre saçımı yapması için götürdüğüm modelin aynısından yaptırdı :roflol:

ya neden böyle davranıyorlar bir anlam veremiyorum,tabi kıskançlıklarından yapıyorlar da şunu neden düşünmüyorlar,kardeş sevgisi farklı eş sevgisi farklı.Benimki nişan alyanslarımızı kendimiz gidip beğenip aldık onu yanımız da götürmedik diye ne surat yaptı bana ve bunu yapan 78 doğumlu koskoca öğretmen olmuş bir bayan.Kendisinde evlilik,söz,nişan olayları yok olacağa da benzemiyor ondan mı yapıyor acaba bilmiyorum ki
Adacım boşverr benimki ilgilenio gibi görünüo nişanlımın yanında bir iyi bir ilgili ailemin yanında bir sevecen davranıo anlatamam başbaşa iken yüzüme bile bkmıo

canım boşvereyim de ama bak bir şekilde içimize işliyor ve en ufak laf açılmasın da gün yüzüne çıkıyor içimizdekiler.Ne olur dese Ada bir eksiğin kaldı mı,şöyle yapalım böyle yapalım,ne bileyim ben duyuyorum işte buradan da kiminin kayınvalidesi kahvaltı takımını alıyor kimisinin görümcesi nevresim takımı aldım sana içimden geldi diyor.Anammm niye bize böyleleri denk gelmiyor ki.Hadi geçtim böyle şeyleri yapmalarını bari manevi anlamda destek olsalar,bak yukarı da yazdım yani düşünün yüzüğe bile sorun çıkarabiliyor kız mafoldumben

cimcime bizde öyle ilk zamanlar pek görüşmüyoduk
1 ay sonra falan kaynaşmaya başladık tabi
onun yaklaşmasıyla başladı bu tabi.
bilmiyorum artık kıskanç mı ne anlamadım bazı iyi yönleride var
ilk kaynaştığımız günün 2 gün sonrası işyerime geldi ziyarete bide hediye almıştı bana
bende şaşırmıştım tabi sonra bende yılbaşında aldım
kayınvalidemde alır bana sürekli bişeyler bayramdı yılbaşıydı falan
ama tabi içlerine girmeden tamamiyle tanıyamam tanıyamayız.

cnm senin ki yine açık açık yapmış bizimki olsa öle bişey yapmaz ama kıskansada çaktırmamaya çalışıo inan o da vahim sen bunu fark ediosun ve hissediosun kimseye anlatamıonnboshayallersmile

evet kızlar aynen anlattığım gibi :roflol:
hatta kuaföre saçımı yapması için götürdüğüm modelin aynısından yaptırdı :roflol:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
benim görümceylede sözden sonra hiç görüşmedik :))
Ne o aradı ne ben...

en güzeli ileride istesende istemesende görüşücennnsırnaşık şey

kızlar ben erkek ark. 6 yıldır çıkıorum 3 yıldırda ailesiyle görüşüorum şimdi keşke tanışmasaydım diorum hakan (erk.ark.) öle dio
bi yandan iyi daha bişeyi sölemeden sen ne söleyeceklerini anlaıosun öle davranıosun bazende daha sonra tanışsaydım diorum nese artık olan oldu zaten ama benim görümce adayımda acayipdir heeeee geçen yemeğe çağırdılar gittim ben hele bi tam görümce olayım sana neler çektiricem dio gülerekkk
Allahım hepimize yardım etsin herkes sadece sevgilisiyle evlen ne güsel olurrr

adacım, canım çok haklısın.. seni çok iyi anlıyorum.. ama nedense çekemiyorlar... kskanıyorlar, paylaşmak istemiyorlar... ben daha önce çok sevmeme rağmen görümcelerim ve kaynanam yüzünden nişan attım.. allahtan şimdi görümcem yok ve kayınvalidemde beni çocukluğumdan tanıyor ve seviyor.. bir eltim var... ama oda farklı şehirde..
sen de hiç afana takma.. onların yanıdna kocişine daha çok sarıl daha çok değer ver... iyice çatlasınlar.. birazda maddi anlamda böyle yapıyorlar.. senin ki eve destek oluyormu bilmiyorum ama, malum eve giren maaş gidicek...

benimki eve yardım edio her hafta 250 tl verio acaba bundan mı gıcıklık yapıo bna görümcem aslında bana hep hediye alır makyaj yapmayı seviyorum diye hep makyaj eşyası alır kıyafet parfm vs. alır bende ona alırım . aslında bizim aramız çok iyiydi ama son 2 aydır felaket gıcığım ona

kızlar bende görümceyim ama inanın hiç alakam yoktur böyle şeylerle
çok yardımcıyımdır abla kardeş gibiyizdir.

çilekcim herkes böyle olmuyor işte.. kimilerinin aklı kurnazlığa çalışıyor ve elinden gelenide yapıyor.. fesatlık işte başka birşey değil..

bende görümce olcam ama gelin benden en az 20 yaş küçük olcak görümcelk yapmam herhalde

hilalcim.. eski nişanlım biz nişanlandıktan sonra maaşını eve vermedi ve hesabında duruyordu, bizde biriktirip birşeyler alıyorduk.. kızkardeşleride 20-30 yaş aralığındaydı ve çalışmıyorlardı..ve büyülerle başlayıp işi iftiraya kadar getirince ben nişanı attım. gerçi eski nişanlım beni kızkardeşleri konusunda uyarmıştı ama.. daha fazla dayanamazdım.. bizde tüm sebep buydu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…