-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adacım benimkide korse gibi sıkıyor... hiç fark yok korseden ama kenarda balenleri olduğu için dmdüz oluyorsun.. bende de o simitlerden var ama çıkmadı onlar.. karnım belim falan dümdüz oldu.. bence sen git bir mağazaya ve dene ikisinide... hangisi içine sinerse onu alırsın.. ..

canım kalçanın başladığı yere kadar oluyor.. belinin bittiği yerde... ...

adacm hoşgeldnnn :-)
1.model güzelmş ama 2.modelde pek bi seksü :KK70:

kızlar bunuda nişanlıma aldıkkkkk :-)

saten mi o
benimkisi saten hayatta giymem ben dedi
bizde ona poplin aldık

ya ben siyahını istedm güsel durmuodu :KK70: laci rengini kuzenm aldı bende bordoyu kaptım :KK70:
tşk ederm hatige :-)

cnmm gulsncm beğenmene sevndm :-) ben nişanlıma sormadım haha :KK70: annem dio sor bi ne renk istio :KK70: dedm ne gerenk varr :KK70: ama Allah tan oda beğendi gördüğünde :KK70: renk çeşitleri dedi bitek bu vardı dedim :p

kızlarrrrr, süper bi kampanya buldum :)

3248.jpg

YUKARIDAKı YEMEK TAKIMI, TENCERE VE ÇATAL-KAŞIK TAKIMI RESıMLERıNE SIRASI ıLE TIKLAYARAK AÇILAN ıÇ SAYFAKLARDA ıSTEDıĞıNıZ TAKIMI SEÇıN. SEÇTıĞıNıZ YEMEK TAKIMI, TENCERE VE ÇATAL BIÇAK ıLE BıRLıKTE YUKARIDAKı ÜRÜNLERıN TAMAMI SET OLARAK 1099TL LıK PAKETıNıZ ıLE GELECEKTıR.
PAKET ıÇERıĞı:
1 YEMEK TAKIMI: SCHAFER VEYA GEZER NıSıBıS MARKALARINDAN SEÇTıĞıNıZ BıR MODEL
1 ÇATAL BIÇAK TAKIMI:KORKMAZ, GEZER,SCHAFER VEYA MAAS MARKALARINDAN SEÇTıĞıNıZ BıR MODEL
1 TENCERE TAKIMI: KORKMAZ VEYA SCHAFER MARKALARINDAN SEÇTıĞıNıZ BıR MODEL
1 ADET KORKMAZ ÇELıK INOX SU ISITICI
1 ADET KORKMAZ ÇELıK INOX FRıTÖZ
1 ADET KORKMAZ ÇELıK TOST MAKıNESı
1 ADET KORKMAZ ÇELıK CEZVE TAKIMI
1 ADET NETLON YENı NESıL PRATıK KAPAKLI 5LT DÜDÜKLÜ TENCERE
1 ADET COOKER PROFESYONEL BIÇAK SETı
1 ADET KABLOSUZ DUVARA ASKI APARATLI MıKSER
3 ADET O.B.C. RENK MODEL TEFLON TAVA

hilalcim canım güle güle giysin nişanlın,bizde bohçasına ( hani hala bizim evde bekleyen götüremediğimiz bohça ) alırken sormuştum ben giymem böyle deyince bizde penye bir takım almıştık.Ama geçenlerde annem babam bana düğünde takacakları bilezik için kapalıçarşıya gidince ona da böyle almışlar gri renkte.Giyerse giyer giymezse gelen misafirime veririm ben de :)

sanırım düşünüyorum :ecrin_bebek: çok uygun geldi bana, hediyelerin hepsi de korkmaz marka olunca, kalitelidir diye düşündüm :)

sanırım düşünüyorum :ecrin_bebek: çok uygun geldi bana, hediyelerin hepsi de korkmaz marka olunca, kalitelidir diye düşündüm :)

canım bencede güzel bir set ve güzel bir kampanya..kullanılabilecek şeyler var ihtiyacın varsa kaçırma bence de :1hug:

X