-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kız bişe almadım ama ben ayna alcam ayna bakıyorum internetten, gözüme bişe kestiremedm ama kaydirigubbakcemile3 evde bi yatak odasnda var, bide dekor amaclı salonda duvarda var da, onlar sayılmaz kaydirigubbakcemile3, ben de bayılırım aynalara, her yerde olsun bissürü bissürü bayanssulusmile, bide kahve makinesi sectim onu alcam ama bu sefer erkek tarafı diil ben alıyrm kaydirigubbakcemile5
süslüsün demekaklinialirimsmilealda ekle bakalım
:kedi:

uyyy yok vurmaz senii ooo :))
vurmaz dimi:roflol:
Benim çeyiz alışverişi herhalde nişandan sonraya kalacak detaylı şekilde.
Şimdi ufak ufak alırım yine de ama
maddiyata bağlı cnm varsa başla yoksa nişanda takılarla flan alırsın
ben aldım ama resim eklemeyi bilmiyorum. Açıklamalı olarak yazan bir yer varsa ekleyebilrim.
cnm hızlıresim.com a gir forum 3 ü mesaj yazılan yere yapıştır

Olanların Hepsi Şimdi nişanda gidicek ondan sonrası Allah büyük artık hem takılanlar hemde extra maaş ile yapıcam bişeyler
nasıl yani cnm çeyizleri parça parçamı götürcen
yok öpmeyin beni
beni bi aşkım öpsünopuyorumnanaktan
hıh:dilcikar:
yok biricikim yokkk vurmazzz...yaa alıyorum ben bişiler ama hepsini kutulatıyorum foto çekemiyorumkii

bak diyorum uyuşuksun diyesempatiksalakcinni

çilek doğum günün kutlu olsun canım benim
nice mutlu yıllara inş
tüm güsellikler seninle olsun

1354.png
[/url][/IMG]
1355.bmp
[/url][/IMG]
opuyorumnanaktan:asigim:
çilakğın d. gününü nerden biliosun kız nisan zillsii

çılak duy sesimi ben de kutluyom iyi ki doğdun
dişsiz kalana kadar yaşa emiii

o unutmaz :asigim:
çok tşk ederim cnm:asigim:

iyi ki doğdun çilekkkk:)))

Çilekcm doğum günün kutlu olsun :-) Allah huzurlu mutlu sevdiklerinle bir arada geçireceğin güzel ve uzun yıllar kısmet etsinn :-)

hilalim çok tşk ederim bebeğim amin:Saruboceq:
hilal o robdöşambr takımı ne kdr pahalıya almışsınız öyle
ben eminönünden aynı markayı 90 tl ye aldım erkek bohçası giderken.
bnm aldığımın rengi kahve krem karışık bi şeydi ağır duruyodu baya
bu renkte güzelmiş güle güle kullanın:jeyyar:

bu arada çilekcim doğum günün kutlu olsun
sağol cnm:kedi:
hilalim ben göremiyorum resimleribilmiyorumkismile

çilekim bu sana

kızlar bu arada erzurumdan hediye geldi :jeyyar:
dantelli siyah iç çamaşır takımı :roflol:

kızlaar çeyiz alan yokmu yaaa gözümüz gönlümüz açılsınsempatiksalakcinni
ben varımmm kaydirigubbakcemile3 daha şimdik alıp geldim hem de kaydirigubbakcemile3

bimden paşabahçe 21 parça pasta seti

ben resimdekinin bi turuncusunu bi de yeşilini aldım, kırmızı rengi yoktu :KK43: hangini alacağıma karar veremedim, ikisini birden kaptım :lepi: şimdi birini beğenicem diğerini geri iade edicem, turuncu mu kalsa yeşil miii :uhm:

PASABAHCE-21-PARCADAN-OLUSAN-KAHVALTI-SETI__23390795_0.jpg

kızlar demin ekledim de cok kücük diye sildim tekrar ekledim, hangisi güzel sizce? bence kedi en iisi de, cok alakasız olur

Son düzenleme:
opuyorumnanaktan:asigim:

o unutmaz :asigim:
çok tşk ederim cnm:asigim:

hilalim çok tşk ederim bebeğim amin:Saruboceq:
hilal o robdöşambr takımı ne kdr pahalıya almışsınız öyle
ben eminönünden aynı markayı 90 tl ye aldım erkek bohçası giderken.
bnm aldığımın rengi kahve krem karışık bi şeydi ağır duruyodu baya
bu renkte güzelmiş güle güle kullanın:jeyyar:

sağol cnm:kedi:

kızlar bu arada erzurumdan hediye geldi :jeyyar:
dantelli siyah iç çamaşır takımı :roflol:

ciddimisinbayanssulusmile

müjdecim bence film şeridi gibi olan daha hoş

gdmt cim halen kalmışmı o setten bende alıcaktım kırmızısı yok diye almadım fıstık yeşilinide turuncuyuda pek sevmiyorum senin zevkine kalmış
güle güle kullan

ben varımmm kaydirigubbakcemile3 daha şimdik alıp geldim hem de kaydirigubbakcemile3

bimden paşabahçe 21 parça pasta seti

ben resimdekinin bi turuncusunu bi de yeşilini aldım, kırmızı rengi yoktu :KK43: hangini alacağıma karar veremedim, ikisini birden kaptım :lepi: şimdi birini beğenicem diğerini geri iade edicem, turuncu mu kalsa yeşil miii :uhm:

PASABAHCE-21-PARCADAN-OLUSAN-KAHVALTI-SETI__23390795_0.jpg

şekerim yiyecek içecek sunum dersinden öğrendiğim kadarıyla, turuncu pembe kırmızı gbi renkler iştah açar, mavi yeşil eflatun iştahı kapatır, kilo sorunun yoksa turuncu kalsın, varsa yeşil kalsın bence, tabi günlük kullanıcaksan...

müjdecim bence film şeridi gibi olan daha hoş

yaa ben hepsini çok beğendim, bi film şeridi, bide onun altındakinden istyrm, amaan biriktrdgm btn para duruyo 2sinden de yaptrcam hc bişe almadm zatenkaydirigubbakcemile5 annem bulamayız onları bulsakta montajını yaptrcak adam aramakla mı ugrascaz, gidip bi aynacıya resimlerini verip yaptralım, sonra onlar gelip takıo da dedi opuyorumnanaktan

kahvaltı setim buydu sanırım yaaa ay unuttum ama böle bişeydi buydu heralde :)) Kütahya porselen..

:icecream:

X