-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kızlar hepinize kocaman bir merhaba,bu aralar topiğe fazla giremiyorum merak eden arkadaşları öpüyorum ve düğün için koşturmaktan sizden uzak kaldığımı belirteyim istiyorum.Şimdi en son gelinliğin g si yoktu ya hani artık g si var :) anlaştık moda evini ayarladık.Modelim buraya eklediğim o modellerin içinde ki ilk model olacak.Modacı bayan cumartesi günü provaya gelirken gelinliğin içine böyle sıkacak,toparlayacak ama tam bel de kalmayacak bir büstiyer ya da korse al dedi.Ben de yeni inci de 2 model buldum sanırım birisi sevgili gulsunn un aldığı model bana şimdi bir akıl verin arkadaşlar hangisi gelinlik altına uygun olur bunlardan

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

Son düzenleme:
biricik ve hatige bana da 1.si daha uygun geliyor en azından basenle bel altın da açık kalan bir yerden yağlar fışkırmış olmaz değil mi ötekisin de böyle bir risk var çünkü

biricik ve hatige bana da 1.si daha uygun geliyor en azından basenle bel altın da açık kalan bir yerden yağlar fışkırmış olmaz değil mi ötekisin de böyle bir risk var çünkü

Bana da birincisi daha mantıklı geldi. Dediğin gibi bel kısmından fazlalıklar çıkmaz daha iyi toplar diye düşünüyorum. Deneme şansn var mı?

canım birincisi de gayet güzel, evt dediğin gibi ikinciside benim modelim:))
birincisinde çok fazla balen yok sanrıım adacım.. yani bende kararsız kaldım şimdi... benimki tam kalçanın başladığı yerde bitiyor... belkide senin bedenine göre modacı belde kalmasın demiştir, o zaman da ilki daha mantıklı canım.. aslında bunu modacına bir sorsana.. birinin balenli ama kalçaya kadar olduğunu, diğerininde balensiz olduğunu ama alttan çıtçıtlı korse olduğunu ve hangisini seçmen gerektiğini bir sorrr...

hem yağ fışkırma olayı olmaz ki bu çok önemli..hemde 1. modelde daha bi hoş olur kalıp gibi durur gelinlik :)) diğeri bence uygun değil adacım..:))zemuszemus

canım birincisi de gayet güzel, evt dediğin gibi ikinciside benim modelim:))
birincisinde çok fazla balen yok sanrıım adacım.. yani bende kararsız kaldım şimdi... benimki tam kalçanın başladığı yerde bitiyor... belkide senin bedenine göre modacı belde kalmasın demiştir, o zaman da ilki daha mantıklı canım.. aslında bunu modacına bir sorsana.. birinin balenli ama kalçaya kadar olduğunu, diğerininde balensiz olduğunu ama alttan çıtçıtlı korse olduğunu ve hangisini seçmen gerektiğini bir sorrr...

canım belki haklısın da ama 1.si de adı üzerinde korse diye geçiyor hani onun da 1 beden küçüğünü alırsam o da toparlayıcı olmaz mı bak şimdi benim de aklım karıştı kaydirigubbakcemile3 balenli ya hani senin modelin o bayağı sıkıyor mu hani bel basen arsı bölge de olan fazlalıklara simit deniyor ya simitlerin de çıkma olmadı mı?

bir de bu tam kalçaya kadar mı oluyor?

X