-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

of ekleyene kadar cnm cıktı ahahaha sürekli hata hata hata, bakın bundan aldım bugün ayyıldızdan, serisonu hemde tek kalmış, iiki de kalmış ama

bak müjde olurda unuturda yazmazsan bizi kabusun oluruz bu senede yüzük takmazsak eğer bunu senden bilir toplanıp senin evi basarız he :roflol::roflol:

off gelin anam gelin basın yazmazsam, neyse derya napıo acaba yaa aklım onda kaldı, bugn annesi gtcekti erkk tarafına

off gelin anam gelin basın yazmazsam, neyse derya napıo acaba yaa aklım onda kaldı, bugn annesi gtcekti erkk tarafına

bilmem hiç gelmedi bugün iyidir inşallah herşey yolunda gitsede derya cok istiyo cunku .gercı aılede gorustugune gore olucak gıbı hayırlısı olsunn artıkk

lepii! senin düğün ne zamandı?

bilsembilmiyorumkismile

selam kızçeler...
lepi canım güle güle kullan cok güzelmiş gercekten banyo takımı herseye uyarr

asgd yıne birini mi buldun isim yazdıracakyerimseniben
bana sormuştun aday var mı diye. yok canım aday. bende biriciktenimlaelaelaelaelae
lepi güle güle kullan .çok sade ve şık duruyor. banyo takımın.
biricik daha uyguna bulabilirsin çay seti heralde. banada pahalı geldi.
birde ismi varya ondan pahalıdır bernardo:eek:klava:
saolun kızlar

müjde canım güzelmiş
baya şanslı bi gelinsin Allah bozmasın

ayakkabının altına beni de yaz emi:)

bilmem hiç gelmedi bugün iyidir inşallah herşey yolunda gitsede derya cok istiyo cunku .gercı aılede gorustugune gore olucak gıbı hayırlısı olsunn artıkk

ay ben deryadan cok istiorm valla kaydirigubbakcemile3 inşllh olur ama bana da olck gbi gelio, hayrlısı

lista kabardı, tamam lepi'm ekledim seni de :)

ay ben deryadan cok istiorm valla kaydirigubbakcemile3 inşllh olur ama bana da olck gbi gelio, hayrlısı

lista kabardı, tamam lepi'm ekledim seni de :)

derya için hayırlıysa olsun ben öyle dua ediyorum yaşadıklarını birdaha yaşatmasın ALLAH ım inşallah bundan sonra çokk mutlu olur

ay buarada annem banyo setini pahalı buldu
niye bukadar dio dedim plastik değil
neden paılmış demir mi dedi:))
ay ilahi annem yaa:KK70:D

lilyumm nere gittin bacım

içeri gittim canım bi ara.
herkes bitterle behlüli izliyo sanırsam ama fenalık geldi onlardankafamçokkarıştı

lepi kaça a ldın ki annen öle dedi?
müjde güzelmiş sabahlığın beğendim.
balayınada ne güzel yerlere gidiyosun öle okumuştum. şanslısın
allah bizimde gönlümüze göre versn inş:sinifsinif:

içeri gittim canım bi ara.
herkes bitterle behlüli izliyo sanırsam ama fenalık geldi onlardankafamçokkarıştı

lepi kaça a ldın ki annen öle dedi?
müjde güzelmiş sabahlığın beğendim.
balayınada ne güzel yerlere gidiyosun öle okumuştum. şanslısın
allah bizimde gönlümüze göre versn inş:sinifsinif:

anladım canım evet ya maç var bide bende bi yandan ona bakıyorumsempatiksalakcinni
bu arada aminnn canımm

ayyyy ne çok şey yazılmış, oku oku bitmedi yaaaaa kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
X