-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Kizlar merhaba,

cumartesi ceyizim gidecek insallah...bana dua edin ki hersey problemsiz yapilsin...

bilmiyorumkismileboshayallersmile

ya gittiler güselim bugün annem çok iyi insanlar dedi ama kafasında bişeyler vat düşünelim biraz dedi bende tamam dedim cnm öle

ay ben senden cok heyecanlıyım yaa, allahtan bnm böyle bi durumum olmadı heyecandn snr stresden mahvolurdum. bizim tanışmamız falan da baya garip yani, yaş farkı da var, hc sorn cıkmadı yne de cok sükr, ama bz eminz, sizin iş olcak, hatta konuştk kız seni, adını yzcm bn ayakkabımın altınakaydirigubbakcemile3

kıs nie öle diyon kimse kalmaz evde merak etme cnm bnm ben kalırım diodum ama :)
sonuçları sabırsızlıkla bekliorum
hoşgeldin hilalim

kıs nie öle diyon kimse kalmaz evde merak etme cnm bnm ben kalırım diodum ama :)
sonuçları sabırsızlıkla bekliorum
hoşgeldin hilalim

kız bni önce hc istemedi kaynanam varyaaa, yok dövmem varmış yok barmaidlik yapan kızdan ne hyr gelirmş kaydirigubbakcemile3 baya snrlnmştm o zmnlr, biz zaten bn staj yaprkn antlyada tanıştık kaydirigubbakcemile3 ama şmdi çok seviyo opuyorumnanaktan

X