-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ereglım afıyet olsun.esra o ne biçim iş ya çok iğrenç bencee tek ki,şi gel takını tak git der gibi tövbe yaaa

ereglım afıyet olsun.esra o ne biçim iş ya çok iğrenç bencee tek ki,şi gel takını tak git der gibi tövbe yaaa
yemekli düğünleri bende sevmiyorum yemekli bi düğüne daha gitmiştik ama annem babam ben üç kişi gitmiştik kişi sınırı yoktu yapıcaksan öylesini yapman lazım

ya paraya kıyıp davetiyeyi 4 kişilik yapcan çoluk çocuk adam gibi doycan:KK70:
Ya da snırsız kurabiye meysu falan yedi sülale birden gitcen.
Kızıyorum böyle 1-2 kişilk davetiyelere hele yemek yerken klasik müzik çalıyorya hayır normalde çok severim ama tam o arada dinlerken uykumun geldiği çok olur

kızlar yaaa ALLAH rızası için bi fikir verin ben bu adama ne hediye alıcamm sevgililer gününde sonra dogumgunu var orjınaal fıkırlerınız vardır sızınn bi yardım edin tıkandım herseyı aldım aklıma bişey gelmiyo artıkk

ya paraya kıyıp davetiyeyi 4 kişilik yapcan çoluk çocuk adam gibi doycan:KK70:
Ya da snırsız kurabiye meysu falan yedi sülale birden gitcen.
Kızıyorum böyle 1-2 kişilk davetiyelere hele yemek yerken klasik müzik çalıyorya hayır normalde çok severim ama tam o arada dinlerken uykumun geldiği çok olur
evet bende sevmiyorum gelinle damat gezerken hep klasik müzik çaldı
kızlar yaaa ALLAH rızası için bi fikir verin ben bu adama ne hediye alıcamm sevgililer gününde sonra dogumgunu var orjınaal fıkırlerınız vardır sızınn bi yardım edin tıkandım herseyı aldım aklıma bişey gelmiyo artıkk
ne alsam diye bende düşünüyorum cnm nişan resmimizde saat yaptırırm diyodum karasızım hala bide yanında pasta kalp şeklinde kalıpla tabiki günün anlamını taşıyan pasta kesinde saatten emin deilim

adaş pasta benimde aklımda varr hediye olarak ne alıcaz yaaa offf uyuz oluyorum şu erkeklerede bişey alınmıyo herşeyi aldım dön başamı yapcaz yaaa

kuş bak bunlardan başka bişey gelmedi aklıma şimdilik
Pişşşt pişşt yeni bi hediye daha buldum:KK70:
brang.jpg

Fotoğraf albümünüzdeki tüm fotoğrafları yanyana dizelim. Uzaktan bakınca en sevdiğiniz fotoğrafı oluştursun.diyor.
Bu nasıl yawwwwww?

Kızlar aklıma gene bi ufak ama manalı bi hediye geldi çokta esprili:KK70: Hani kapı tokmakları oluyorya onların altındaciftlerin isimleri ve soyisim yazan bişiy var hani oooooooooo:d
Anaaa ben bide bunu yaptırıyım bare çocuğun adı yanında benim adım onun soyadı falanaklinialirimsmile

Ya kızlar ben ne kadar çok aradım şu kitap işini nulamayıp vazgeçtim sonunda albüm yapmıştım:KK43::KK43::KK43: keşke tanışma yıl dönümümüzde bulabilseydim:KK43:
süper orjinal olur yaww Sevgilinize Özel Hediyeler - Sevgililer Günü Hediyeleri

Aaa kızlar bide resimli halı çıkmış demişmiydim onuda mesela aşkitomun ayar olduğu şeyin fotosunu çekip yaptırsam falan nasıl olur yaww.
Bugün bayağı bişiy buldum hediye olayındakaydirigubbakcemile3

ereğlim sağol balım şu atatürklü olan varya fotonun içine yazı yazdırıyosun o çokk hosmus .puzzeleda guzel ama ben bı tane puzzele yaptırmıstım bu kadar kapsamlı bırsey olmasada bıde tısh o ya hıc baktınızmı onlardan mı yaptırsam dıye dusunuyorumm

resimli hediyelere baktım ama saat dışında bişey olmadı hoşuma giden
bende şimdiye kadar kol saati gömlek süveter sihirli kupa fermurlı polar mont aldım aklıma gelen başka bişeyde yok

ereğlim sağol balım şu atatürklü olan varya fotonun içine yazı yazdırıyosun o çokk hosmus .puzzeleda guzel ama ben bı tane puzzele yaptırmıstım bu kadar kapsamlı bırsey olmasada bıde tısh o ya hıc baktınızmı onlardan mı yaptırsam dıye dusunuyorumm

orayada baktım cnm o hem pahalı geldi hemde giyermi bilmiyorum ondan almayı düşünmüyorum

Bide normalde masa seti hani dünyalı münyalı sevgülüler günü için :roflol:

X