-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kartvizitlik benmde aklımdaydı sonra onun vardırr mutlaka dedimm :KK43: sey dusunuyorum kalemler oluyoya sık pılot yada dolma kalemm kenarına bıyerıne adını soyadını yazdırtım nasıl olur sızce??? cok mu basıtt

adaş ben tesbıh yaptırmıstım gümüş basında ımam varya oradada bas harflerımız yazılıydı cok bellı olmuyodu dıkkatlı bakınca bellı oluyo.kıyamıyo kulanmaya cok hosuna gıtmıstı belkı dusunursun sende dıye fıkır olsun dedim

adaş ben tesbıh yaptırmıstım gümüş basında ımam varya oradada bas harflerımız yazılıydı cok bellı olmuyodu dıkkatlı bakınca bellı oluyo.kıyamıyo kulanmaya cok hosuna gıtmıstı belkı dusunursun sende dıye fıkır olsun dedim
bunuda düşüniyim tesbih kullandığını görmedim ama olsun

bunuda düşüniyim tesbih kullandığını görmedim ama olsun

kız benimkide kullanmıyo aslındaa hanı erkeklerın vardır ya oyle arkadaslar arsın da ellerıne gecerse sallarlar oda oylee bırbırlerınden yuruturler bu benım aldıgım tesbıhı yuruturler dıye kullanmıyomuszemuszemus

bende kılık kıyafet bır suru sey aldım .saat aldım bornoz bıle aldım fbli :) fener asıgı olan adama ne alınır fenerıumdakı onda olmayan nadır seylerdenkucuk bır fenerıumda onun odasında yaptık :) tesbıh aldım atkı ördüm puzzle yaptırdım bardaga foto basılıyoya sıcak su konulunca foto cıkıyo ondan yaptırdım güneş gözlüğü aldım kol duğmesi aldım özel günlerde kullanır diye aldım cok bakımlıdır kozmetık setı hazırladım ,,parfum aldım aldım da aldım artık bısey kalmadı ben napım yaa

Son düzenleyen: Moderatör:
Aa tek kişil nevresim al fenerli ama kullandırma çeyizine koysun adsgcim :roflol:

Evet annem yawww ne de çok şey almışsınız sizler öyle ben fazla hediye almayı sevmem param gidiyo :roflol::roflol::roflol::roflol:

bebemmm o zaman sen albüm yap fotolarınla falanoyna içine bide öpücüklü mektup sıkıştır tamamdır level 10a çık bikaçsene hediye almasanda olur o zaman:d

Evet annem yawww ne de çok şey almışsınız sizler öyle ben fazla hediye almayı sevmem param gidiyo :roflol::roflol::roflol::roflol:

kız artık hediye bulamadıgımdan sacmalamaya basladım :roflol: bunlar hedıyeler daha aklıma gelmıyo bı de bunların verılıs sekıllerı varlülülülülülü

bebemmm o zaman sen albüm yap fotolarınla falanoyna içine bide öpücüklü mektup sıkıştır tamamdır level 10a çık bikaçsene hediye almasanda olur o zaman:d

dur bunu secenekler arasına alayım bakalımm dahada bısey yok derım artık delikafadulden

Ben genelde hediye alırken onun kartından geçiyorum biraz ayıp oluyor ama :KK70: Eğer elden alacaksamda ucuz bişey alıyorum şimdiye kadar kendi paramla aldığım en pahallı şey parfüm:roflol:

X