-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynepcim accık renkli olsun gülüm bu çok beyaz yani beyaz derken desensizya bana biraz basit geldi birde kenarı çıkıntılıya daha çabuk çıtlar gibime geliyo:jeyyar:en iyisi sen başka bak gülüm hem sen kahvaltı takımını niye eklemedin:mymeka:

slmm kızlar :)
bırıcıgım ıyı canım be nolsunnn..
zeynepp kızzz demek gıdıyon cabuk gell özleriz seniii yaaa
bu arada cıcıslerınızı gule gule kullanın

zynep canım linensta o deiklerinden var
6 ayda bir mi ne indirime giriyor
ve 150 200 e denk geliyor çok güzellerdi aklında bulunsun

asgd bebemmmmmmm napiyosun. Kahvaltı yapcam yaw. Geç kalktım gene :roflol:

süslüm benimm
kahvaltı takımı henüz üretime yeni girdi hiçbiyerde resmi yok ne takım ama kaydirigubbakcemile3
slmm kızlar :)
bırıcıgım ıyı canım be nolsunnn..
zeynepp kızzz demek gıdıyon cabuk gell özleriz seniii yaaa
bu arada cıcıslerınızı gule gule kullanın
Şeniz Şeniz
zynep canım linensta o deiklerinden var
6 ayda bir mi ne indirime giriyor
ve 150 200 e denk geliyor çok güzellerdi aklında bulunsun

bana diyosun dimi canım nevresim için evet normalde çok pahalılar ama çok güceller o zaman gelsin bakarım artık

Bende bebe sandıydım kaydirigubbakcemile3 Yanaklarını ısırcaktım şimdi o ısırtmazda

slm kıslar nasılsınız hafta sonunuz nasıl geçiyo
dün akşam nişana gittim yemekliydi gelinle damat masaları teker teker gezdi gelinin elide çanta vardı takıları çantaya attık
her evden tek kişi gidebiliceği için nişanlımı çağıramadım dans müziği çaldığında kötü hissettim kendimi

Doydum geldim yuppi:d
Yemeklilerde böyle saçmalaık yapabiliyorlar evet esracım davetiye iki kişilktir gibi
Zeyneppp kıs napiyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…