-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bende pırlanta istemiom kızlar fiyatını sorduk.
250 tl dediler buna benziodu altın.
bende buldum el süpürgesi 45 tl di carefullda

kuş 7 yeterlimi bilmiom yeter sanki. Artık tek kişiliklere bak misaifr için falan tek kişil al artıkın.
Benimde çeyizimde hiç tek kişilik yok tek kişilk çok lazım oluyor evlenince misafirin hastan postan.

benim ki de sertifakaya kendi soyadını yazdırmış. nasıl olsa bu olucak ilerde diye. o bana önceden taktıydı 1-2 ay sonra söz oldu o zaman geri verdim tekrar taktı
ii fiyatı ereğli

bende kolyemi öle yapmıştım sevgililer gününde aldı tek taşı.
evlenme teklifi ederken kolye aldı bende kolyemi nişanda vermiştim sözle arası azdı ztn yüzük alalım dedi kayınvaldem istemedim

ii canım 250 normal zaten şimdi altın pahalı zaten ben de düğüne aldırcam onu belki yüz görümlüğü gibi takar duvağımı açarken. hem alyans yani bi yerde

yok be ne pırlantası
kıyamıom aldırmaya pırlantasıda 600 tl di.çokk para geldii takı seti sordum kolye küpe yüzük 750 dediler yaww. zümrüt yeşillerinden istiodum onu bile aldırmıcam düğüne artık
7 tane işte yeter yaa aman sanki napcam onca şeyi tek kişilik alcaz yorgan nevresim tak.
kayınvaldem kalmaya gelirse die

yavrum tek kişilik almak için yorganın da tek kişilik olması lazım benim yorganlar çift kişilik hep
o zaman işte sözde taktıdı bi de tamtur aldık ama normali indirim de vardı 137 mi ne. pek ucuzdu. onu da tektaş az büyük geldi önüne tutsun die aldı hem alyans gibi oldu

tektaştan hariç böyle çıkık taşlı bi yüzüğüm daha var nişanda takmışlardı ikisini bi arada takınca olmuyo sanki tektaşın özelliği kayboluyor gibime geliyor bebek ama siz bilirsiniz tabii ki bebelerim.

dimi daha düğün takıları var.. Allah kolaylık versin az taksa millet laf edr çok takılsa sıkışır bakalım nolucak..ya zaten bizim adet yok öle bissürü takı olsun dolu bilezikler millet b set bi de bi kaç bilezik takar genelde

ii canım 250 normal zaten şimdi altın pahalı zaten ben de düğüne aldırcam onu belki yüz görümlüğü gibi takar duvağımı açarken. hem alyans yani bi yerde

Pırıl pırıl parmakların parlaması nasıl olur bilmem ki

evet onlar alyans yerine geçio zaten.
özel günlerde takıosun ereğli adeti öle
pırlantanın yanına normal alyans olmaz kızlar

evet onlar alyans yerine geçio zaten.
özel günlerde takıosun ereğli adeti öle
pırlantanın yanına normal alyans olmaz kızlar

enee ben hep böyle düz alyansla takıyom öteki taşlı alyansla takmadım hiç yaww bi yere takılıyo çünkü. Saol bebemmm:)

bizimde öle çok takılsın adetimiz yok ben şimdi bi su yolu istiom düğünde takılsın die.
bide küpe kolye yüzük istiom öle 3 lü setlerden artık zümrüt yeşilimi olur ne olur bilmem.
bide sadece beyaz altın tek taş istiom.
annemlerde ya inci set alcak ya da ayrı bi set alırlar.
valla evet allah kolaylık versin baba yokki başında takvie alsın yavrum hepsini kendi gayreti ile yapıo
ereğli tuhaf durmaz öle herügn takmıcan ki özel günlerde bayramda düğünde vs

normal günde öle düz alyansla tak ereğli ama özelliği onun 5 taşla ya da 7 taşla takmak.

kızlar kız tarafıda kol düğmesi takmışlardı kaynıma

kaydirigubbakcemile3 yeter kız benim saten hariç 5 tane var. sanki kayınvalidem de aldıdı bi aralar

hee yorgan mı dion ben de nevresim anlatıyom. he dedim anneme tek kişilik yorgan aliim die yok dio hepsi çift kişiik olsun nevresimlerle birlikte kullanılsın

ok güzüm:) em seninde yeter o zaman salla tek kişilik yorganıda madem
Kızlar size bişhi sorabiliri miim altınlarla ilgili?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…