-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

zeynep benim de eltim takmıştı ama kayınvalidemin gözü görmedi takcak yerini o yüzden o taktı kaydirigubbakcemile3
benim tektaşım pırlanta kız aldı yazık kıyamam taksidi yeni bitti napalım bizim de her iş taksitle sağlık olsun ben de 5 taş veya 7 taş istiom ama beyaz altın pırlanta taşlı değil normalinden artık
yeter çok bile bi pırlanta
sen beyaz alcan şimdi onu dimi bende öle istiom işte
acaba diom beyaz aldırım şimdi evlenirkende tek taş aldırırım yine beyaz.
yoksa sarımı aldırsam sıra taşlıyı bende 5 taş istiom 7 olunca görüntüsü tam tur gibi oluo önden.
bide taşları çıkık mı olsun yoksa normal mı bilemedim.
yok benimki sen tak evde bende dedim bana düşmez onu takmaz sen tak.
sonra orda verdi elime al tak die.
gözü görmediğinden tabii ama gelip yanımda durmadı ki
uğraşmadı takmaya verdi elime git tak dedi kıpırdamadı bile valla.

A güz dur nevresim demişken süper uygun fşyata bi tane taç buldum ben alamaıyom bari siz alın eğer alırsam nevresime boğacağım çeyizi bi tanede gelin yatağı dikilcek çünkü benim.

kayınvaliden pek ısınanamamış galiba kıza
evet canım beyaz istiom ben 5 taş güzel ya çıkık da güzel duruyor
ereğli süper bu geçenlerden ben de aldım kısa gecelik ve tangası var
kaça aldın kız bunu
zeynep ben senin resimlere bakarken kötü içerik mi ne var ya ona bastım yanlışlıkla noldu bilmiom kapadım hemen

Benim tektaşım çok güzel çift taşlı. Tanışmamızdan 35gün sonra taktı. Bende dedim keklemiyon di mi beni :KK70: Aşkitom diyor ki sertifikası nerde diye sorduğun an aslında anlamalıydım ne kadar paragöz olduğunu:KK70::KK70::KK70::KK70:

Em bebeğimmmm :KK70: Açık paket 25e aldım teşhirli :KK70::KK70: bi kaç tanede kırmızılılardan aldım fiyatlar iyi geldi çünkü.

bende bilmiom cnm ısındımı ısınamadımı.
mesela bana bohça yapılcak die tutturdu buna istemedi
çiçeği hiç özenmemişler.
tiramisu yaptırmamış kaydirigubbakcemile3
takısınıda takmadı.
bi tek tamturunu taktı oda hemencik geçti ztn :)
kız kötü içerik miii :KK43:
hadi yaa olmaz inş. bişey

bende aldım tangalılardan böle siyah kırmızı var bitane
sonra beyaz var saten yrnda alcam daha :):)

betinapembe.jpg

fiyatı 68 taç pamuk saten çok çok uygun taçın satenlerine göre ben beğendim bebeğim inş sende beğenirsin 3 tane az diil mi kuş?

benim ki de sertifakaya kendi soyadını yazdırmış. nasıl olsa bu olucak ilerde diye. o bana önceden taktıydı 1-2 ay sonra söz oldu o zaman geri verdim tekrar taktı
ii fiyatı ereğli

Kötü içerikten bişiy olmuyo kızlar parfümle ilgili konumda kaç kere bastım kapatsınlar konuyu diye dikkate almadılar beni ama sizi alabilirler belki:KK70:
Eneeee o zaman kayınvalidenin yeganesi sensin sanki bebem

fiyatı çok uygunmuş bacım da ben bunu t.dağ da nerden bulcam kiii.
ya 3 tane değil 3 tane alcam 2 tane evde var 5 tane
1 tane saten
1 tane göbekli takım
toplan 7 yetmez mii

Nevresim bayağı uygun evet kızlar ihtiyacınız varsa dikkate alın bence.
Kesinlikle taşı çıkık olan çok çok daha şık duruyor aynen katılıyorummmmmmmm. Ama pek kullanışlı olmuyor aman sende iş yaparken takmıyverirsin

ayy zeynep işte ben de tam ondan istiom bak sondaki çıkık taşlı ama pırlantasını değil
şarjlı el süpürgesi felix marka 55 lira fiyatı hepsi b... da

Bebem nette bi sitede ama siteden alışveriş yapmadım hiç ama uzun zamandır dikkat ediyordum fiyatlar iyi geldi bana bayağı. Bi başka daha site var oradan bayağı bişey aldım sorun çıkmamıştı netten orayı önerebilirim sarevin bikaç ürününde ind vardı çünkü.

özel günler için istiom cnm tek taşın yanına takılcak o günlerde normal alyası çıkarıcam.
sende aldır tek taşının yanına ya 5 taş ya da 7 taş çünkü özel bi davet olur alyans olmaz tek taşın yanına

X