-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

:lepi: :lepi: :lepi:
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

:sm_cool::sm_cool:
ne öle iletiler fln
bana da söyle ne istiyosun dua ederim belkii

topik ölü kızlar kimse foto paylaşmıyor,ortada iki laf dönüyor bitiyor böyle mi olur kk topikleri hiç yakışıyor mu ...:enbuyukkk:

topik ölü kızlar kimse foto paylaşmıyor,ortada iki laf dönüyor bitiyor böyle mi olur kk topikleri hiç yakışıyor mu ...:enbuyukkk:

doğru söylüyorsun canım ah ben evlenme arefesinde olsam yıkardım buraları da işte malesef kaydirigubbakcemile3
hepberaber denk gelmiyoruz hiç

iyiyim zeynepcim saol. geçmiş olsun canım annende gitti dikkat et kendine
graceful merhaba. haklısıın fotoğraf eklenmeyince böle oldu sanırım

ben bi sonraki ay bunları almayı düşünüyorum kızlar. bana biraz fikir verir misiniz?nasıldır sizce? philips in herşeyi iyi diyorlar gerçi.

rengi güzel:)
philips iyidir
su akıtmasın buharı güçlü osun
suyuda çabuk bitmesin
en sevdiğim ütü bu işte:))
alttaki robottan alan baya kişi var teredütsüz alabilirsin bence

ya kızlar beyaz ankastre olduğunu öğrendim.
çok sevindim
çünkü eşylaları beyaz almayı düşünüodum
ama ankastrelerde hep gri sanıodum uymaz ilerde kendi evim olunca deiodum
ama beyaz ankastre yaptırım ilerde evim olunca

iyi akşamlar kıslar nasılsınız
bugün buzdolabı ankstre fırın ocak davlumbaz aldık mobilyalara baktık bellonaya

iyi akşamlar lepim ankstrei beyazııda yapabiliyolarmış artık

lepicim özelliklerinde su akıtmaması ve energy care olması ilgimi çektiğinden bunu listeye dahil etttim.
blenderda da braun ve bunun arasında kaldım . fiyatları tuzlu ama iyi bişi olsun istiyorum

birde cahilliğime ver ankastre ne demek :kedi:

iyi akşamlar cm ankastre fırın ve ocak tezgaha bağlı oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…