-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

sonbahar bekliyoruz cnm iyi haberleri ve resimleri
eğer hoş olmayan istemediğin bişi yaparsa ağırlığını koru
kndni ne ezdir nede yüzgöz ol
eminim hanımhanımcık çok şık olacaksın boshayallersmile

çok teşk.ler nisanım.
ailem bile korkuyor inan bi densizlik yapıcak die.
annem sürekli tembihleyip durdu abim de öle.
psikolojini bozmak için densiz hareketlerde bulunabilir sallama sakın fln die.
kıyafetim fln çok gzl oldu oturaklı hoş bişey oldu.
ama bakalım önemli olan kıyafet dğlde güzel geçmesi tabii

kızlar görüşemeyiz yrn artık.
umarım dönüşüm güzel olur:)
şans dileğin bana.
opuyorumnanaktan

çok teşk.ler nisanım.
ailem bile korkuyor inan bi densizlik yapıcak die.
annem sürekli tembihleyip durdu abim de öle.
psikolojini bozmak için densiz hareketlerde bulunabilir sallama sakın fln die.
kıyafetim fln çok gzl oldu oturaklı hoş bişey oldu.
ama bakalım önemli olan kıyafet dğlde güzel geçmesi tabii

kızlar görüşemeyiz yrn artık.
umarım dönüşüm güzel olur:)
şans dileğin bana.
opuyorumnanaktan

cnm inş herşey çok güzel olur ve güzel bir gece gecerrsin bayanssulusmile

Fıstıklarım iyi akşamlar nasılsınız efenim
Kızlar tefal clipso control pluslar sitenin birinde ind. 8lt:290 küçükleride öyle bilginize hatunlar:)

bonibon hap gibi yaptım.
ilaç kutusuna koydum
reçeteyide kndm yazdım:kedi:
amanınnn ben bunu bir yerden hatırlıyorum sanki kaydirigubbakcemile3
bende bir bonibon kutusunu bir de poptip kutusunu renkli kağıtla kaplamıştım
birinin üstüne sultanintum birine melekinjelo yazmıştım ilaç ismi diye(ben oluyorum kendileri ilacı manasında):1rolleyes:
annemin sağlık karnesinden de sayfa koparıp ikisini yazmıştım benimki bitmek üzere diye ondan koparmıştım
dur sürprizin tamamını anlatym belki fikir olur
yazdı biz yazın ayrı kalıyoruz malesef ben memlekete gittiğim için
o bana koli göndermişti süpris çikolata mikolata notlar flan
bende karşılık kolisi yapmıştım(hem doğumgününe denk geldi)
ramazandı.kek yaptım ayıcıklı kalıpta onu koydum.küçük kalp şekillleriyle kurabiye yaptım üstüne kakaoyla baş harflerimizi yazdım
bu reçete olayını yaptım
oyuncak yaptık annemle beraber oyuncak diktik cin alikaydirigubbakcemile3adı ali
kalemden gövde yaptık elyafla kapladık kumaş geçirdik flan kravat bile ekledik fosforluu
sonra ona ince upuzuuuuuuun kollar yaptık(seni bu kadaaar seviyorummm anlamında:eek:)
sonra şu küçük kartlar satılıyorya süslü onlardan bir kaç tane alıp içlerine notlar yazdım aralara koydum
ve en sona da o kartların en büyüğünün kalpli şekilllisinin içine çok gücel bir mektup yazdım
hediye olarak da gömlekle ince bir kazak almıştım üstüne giymesi için bir de çorap
kıyafetin bilumum noktalarına notlar yazdım mesela kazağın koltuğunun altına doğru kağıt iğneledim işte -ömür boyu omzuna yaslanmak isitiyorum- gömleğin yakasına -mis kokulum sıcacıkım-flan gibi böyle.
çok tatlı da bir kutu yaptım hepsine süslü püslü.
o sıra yengesi abiside onlarda kalıyordu(çok sevdiğim eltim bal ablam) ona da süpris küçük bir yapma çiçek yaptım ekledim (evin adresini ondan aldım sağolsun:)
bu kadardı sanırım:asigim:

biricik o tuzluklardan herkeste var artık.
hem bi arkadaş çok akıtıyo demiş.
alma bence.:umursamaz:
bürcüğüm bencede çok yayıldı o şekiller başka bak gülüm
opuyorumnanaktan
selamlarr.
kızlar yrn kaynımın nişanına gidiyrm dua edin bana gzl bir gece geçireyim.
sinir harbi yaşamadan

canım keyifli bir akşam geçirirsin inşallahhhh

Fıstıklarım iyi akşamlar nasılsınız efenim
Kızlar tefal clipso control pluslar sitenin birinde ind. 8lt:290 küçükleride öyle bilginize hatunlar:)

selam canım nasılsınnn
hangi site canım yaz gitsinkaydirigubbakcemile3
benim şimdik çıkmam lazım bir saate gelirim sende gece kuşuusun burda olursan görüşürüz canımopuyorumnanaktan

Ziynepppppppp evanatajj diye bi yerde yaww ben burdayım ama sen yoksun annembilmiyorumkismile Neysem iyi geceler kuşşşşşşş.
iyi geceler esracım

Ziynepppppppp evanatajj diye bi yerde yaww ben burdayım ama sen yoksun annembilmiyorumkismile Neysem iyi geceler kuşşşşşşş.
iyi geceler esracım

canımmm o site beni çok gıcık etmişti ya onun müşteri hizmetleriyl konşmşm biraz da saçma sapan şeyler söyledi.
tefalin ana yetkilisiymiş onlar bayi gibi ondan ürünleri ucuzmuş
ben şey için konuşmuştum tencere seti bakıyordum sitede hergün setin fiyatı değşiyordu bir düşüyor bir çıkıyor flan dedim siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz
bir de 23milyon kargo parası vermem gerekiyordu hani sitelerde olur ya şu fiyatın üstü kargo bedava diye öyle birşeyleri de yoktu onu da söyledim ben söylediğimden değildir heralde ama iki gün sonra baktım bazı ürünlere en azından kargo bedava işareti koymuşlar.
ama şuan fiyatı uygun görünüyorsa ihtiyacı olanlar alabilir tabi

anaaaaam kimseler gelip gitmemiş
istifa edecem bu topicten hiç hareket yok yav:umursamaz:
annem burdayken bende çok yazamadım bu akşam yolcu etcm onuda internette çeyiz turuna çıkarım yine eklerim beğendiklerimi zemuszemus

bende iyiyim cnm
bugün 1 saat erken gidicez işe portör muaynemiz (mok muaynesi)var 6ayda bir yapılıyo gıda fabrikası olduğu için

sapıkk ya buuu sapııklülülülülülülülülülülülü

:lepi: :lepi: :lepi:
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

düğünü nerde yapacaksınız siz hiç konuştunuz mu nişanlınızla? çok büyük bir dert yaa offbilmiyorumkismile

X