-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

lepii kız senden gördüm geçen almıştın ya şarap koymak için bende aldım ondan
resmini çekerim yrn.nişnlımla aldık bugün ama benimkinde mantar yokda camdan kapak var
6 kadehimin ortasına koyucam vitrine sonra da dedim boyu büyük vitrine sığmazsa
yrn bi denim bizdekine bakim nsl olcak

alın size en süslüsünden gelin yatağı

ayy bu nee
aaa yok artık bu kadar da abartmaya gerek yok:)
yatağa yatmak için baya bi uğraşcak gelin üstündekileri kaldır fln ohooo.
ama bak bizde de böle yemek yapılır da yatağa serilmez meyveler tabaklarda süslenir kız tarafı yapar evde tavuk pişirilir. annem kayınvaldeme anlatmıştı onlarda da varmış bu adetler çok hoşuna gitmşti onun sizde biliosunuz ne gzl die fln. gelinin dolabına tavuk konur masaya meyveler şekerler fln

kazen :kedi:
msjımı dikkate alıp geldiğin için tşkler yerimseniben
:roflol:
etiketi yazan söylemiş zaten umarım bi daha yapılmaz

pamuk saten aldım canım
acayip bişey :jeyyar:
öyle kayacak bişeye benzemiyo
olsun kaysın ya kayıyosa :roflol::roflol::roflol:

evet cnm kayarsa kaysın amann çok önemsemiom bende ztn.
ilerde istersem alırım yine ya da vaktim kalırda alıcağım çeyizleri bitirirsem alcam bi tane daha kırmızı

Kızlar benimde kasımda sözüm olcak şimdiden başlarsam anca alırım herşeyimi.çünkü çok ayrıntı var kızlardaaa ıvırr zıvırr.. vede böyle hepsini bi anda almış olmak için almak istemiyorum tek tek seçmek istiyorum hepsini..yarın bi çıkıp bakıcam nefresim takımlarınaa uyku setlerine felan. benim havlu çettik lif tülbent vs. onlardan başka bişeyim yok inş. olcak alırsam bişeyler paylaşırım sizinlede..

iyi geceler hepsi çok güzel ama en güzeli siyah üzerine pembe çiçekli olanıalkisalkisalkis

hayırlı olsun cnm.
bende sözden önce başlamıştım almaya
o kadar çok şey var ki almak için zaman yetermi die korkuo insan.

ben kaçtım kızlar iyi gecelerr

ii geceler sonbahar 14 cnm :1hug:

Dadlu girl....aynn cnm bnmde kasım inş yavaş yavaş başladık bizde :1rolleyes:

selamm kimse varmııı
kızlar annemler tanıştıııııııııııı çok heyecanlıydı çoooook ama çok güzeldi çok şükür bir sıkıntı olmadı bir saat flan oturduk beraber herkes konu bulmaya çalışıyor birbirine bakıyor filan çok garipti ya eşek kıpkırmızı oldu kafasını kaldıramadı annem ne derse -hıı tabii evet inşallah doğru doğru- flan diyip durdu çok komikti halleri gözümün içine bakıyo konuşayım diye beninmde aklıma bişey gemedi ama idare ettik durumukaydirigubbakcemile3
ayrıldıktan sonra anneme konuşmycanmı bişey söyle dediim
tek bişey söylicem -çok şükür- dedi
beklediğim anlattığın kadarıyla kafamda oluşturduğum aliden eksiği yok fazlası var nesli tükenenlerden kıymetini bil dediiiiiiiopuyorumnanaktan
şükürler olsun bu günleri de gördükk ilk adımı atlattık bakalım hayırlısı:dance:
yeni çeyisler eklenmiş nevresimler kırmızıya bayıldım hele
güzel günlerde kullanın inşallah kızlar
bu gelin yatağı da tam bir işkence olmuşkafamçokkarıştı

zeynepcim hadi gözün aydın
ya bende ilk tanışmayı unutamıyorum
5 temmuzda gelmişlerdi annesi ablası kardeşi
bizde de teyzemler yengem kuzenim falan vardık
baya kaynaşmışlardı birbirlerini çok sevmişlerdi hala öyleler şükür opuyorumnanaktan
inşallah hep böyle devam eder zeynepcim
ee konuşuldu mu nişan tarihin ?

canım benim çok sağol inşallah
kız ne nişanı daha çooooooook var tanıştılar sadeceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…