-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

biraz hoş olmayan şeyler vardı da cnm halloldu artık
anladım cnm sorun hallolmuş çok şükür
selamm kimse varmııı:emir_bebek:
kızlar annemler tanıştıııııııııııı çok heyecanlıydı çoooook ama çok güzeldi çok şükür bir sıkıntı olmadı bir saat flan oturduk beraber herkes konu bulmaya çalışıyor birbirine bakıyor filan çok garipti ya eşek kıpkırmızı oldu kafasını kaldıramadı annem ne derse -hıı tabii evet inşallah doğru doğru- flan diyip durdu çok komikti halleri gözümün içine bakıyo konuşayım diye beninmde aklıma bişey gemedi ama idare ettik durumukaydirigubbakcemile3
ayrıldıktan sonra anneme konuşmycanmı bişey söyle dediim
tek bişey söylicem -çok şükür- dedi
beklediğim anlattığın kadarıyla kafamda oluşturduğum aliden eksiği yok fazlası var nesli tükenenlerden kıymetini bil dediiiiiiiopuyorumnanaktan
şükürler olsun bu günleri de gördükk ilk adımı atlattık bakalım hayırlısı:dance:
yeni çeyisler eklenmiş nevresimler kırmızıya bayıldım hele :eek:
güzel günlerde kullanın inşallah kızlar
bu gelin yatağı da tam bir işkence olmuşkafamçokkarıştı
ne güzel cnm çok sevindim iyi geçmesine annen damadını beğenmiş çok güzel

nisan canım alıntı etmedim nevresimlerin çok gzl güle güle kullan bacım.
ya benim daha yok nevresmim 2 tane var birde saten nevresim tak. var.
ya off kırmızı saten almak istiom ereğli eklemiş yukarda çok beğendim bugünde yataşta gördük nişanlımla çok beğendim. ama şimdi ilkine baya para verdik annem daha kırmızı saten aldırmaz kii :KK43::KK43:
paramı biriktirsem nee

saol canım
lepiye katılıyorum.
ben almıycam
alan pişman oluyo.
en fazla süs diye seriyolar anladığım akdarıyla ve bence hiç gerek yok.
kayıp gidiyo diolar.

ülee şimdi nolcek peki CADIARZUkaydirigubbakcemile3

bişey olcağı yok canım benim işte annem gelmişken tanışmış oldular yılda bir iki kere gelebiliyor ancak zaten oda çok merak etti laf atıyodu bana işte hoşgeldin diyen olursaq hoşbulduk derim yani gibilerindeen :1closedeyes:
bir fırsat yarattık bu şekilde tanışmış oldular güya tesadüf yaptık anneme sürpriz oldu alışveriş merkezinde oturmaya yer arıyoduk annemle
ali daha erken gelip oturmuştu bir masaya
anne dedim bak şurda bir yer var.
annem tanıdı şok tabi herkes bi heyecan panik
öyle oldu yani
nişan okul bitince inşallah bakalım daha çok erken babama imkanı yok söyleyemem henüzkaydirigubbakcemile

hg nisanım nasılsın aldıklarını güle güle kullan nisanım
bende alıcaktım saten takımlardan ablam kayıyo diye söyleyince vazgeçtim almaktan çoğu kişidende aynı şeyi duyuyorum

iyiyim kızlar. pc açıktıda bi bakayım kimler ne yazmış dedim.
misafir vardı bizdede.
bana ve kardşme kırmızı iççamaşırı almışlar :kedi:
ama cep tlf şarz az çekemedim.
çok güseller

bişey olcağı yok canım benim işte annem gelmişken tanışmış oldular yılda bir iki kere gelebiliyor ancak zaten oda çok merak etti laf atıyodu bana işte hoşgeldin diyen olursaq hoşbulduk derim yani gibilerindeen :1closedeyes:
bir fırsat yarattık bu şekilde tanışmış oldular güya tesadüf yaptık anneme sürpriz oldu alışveriş merkezinde oturmaya yer arıyoduk annemle
ali daha erken gelip oturmuştu bir masaya
anne dedim bak şurda bir yer var.
annem tanıdı şok tabi herkes bi heyecan panik
öyle oldu yani
nişan okul bitince inşallah bakalım daha çok erken babama imkanı yok söyleyemem henüzkaydirigubbakcemile

hadi bakalım cnm zamanı gelince herşey olur
şimdi tanıştılar ya
sen ve sevgilin daha bi başka bağlanmışsınızdır birbirinize kaydirigubbakcemile5

Kızlar geçmişi okudum etiketlerde ne vardı yaw ?j Bazılarını ben yazdım yalnız esprisine hangisi sorunlu? Benim yazdıklarımdan biri mi yoksam? ilgili arkadaşlar açıklarlarsa (çilek sen misin yoksam bebem cokacimcoook:tomato:kaydirigubbakcemile3??) sevinicem hayır psikolojikmen zan altında kalıyorumda:eek:klava:
nisan,güz saolun tatlılarım. Aynen saten pek tercih edilmiyor pamuk satenmiş kullanışlı olan ama ilk günler için olsada fena olmaz bir tane yauf

yok cnm ben deilim
diğer topikten pashmina die birisi espiri olsun die eklemiş
kazende gelip sildi
önemli bişey deil geçti gitti boşver..

Eneeee uyumadın mı kız sen dur bak aşağı bişey yazıyorum okukaydirigubbakcemile3

A aada:) kaç gecedir cadı gibiyim bende, uykum yok hala yarın nikah günü almaya gidicez onun içinse gram heyecan yok yaw

X