-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

bunu ceket içine giycem
aslında çamaşır ama bady nietine giycem çamaşır olduğu çok farkedlirmi kızlar yaa.

buda pelerinim takımın üstüne giycem

taabii ben bu kadar hazırlık yapıom ben kar yağarmış yollar kapanırmış ve ben gidemezmişim
offff ne kötü olur amaa

Son düzenleme:
he zeynep almış bilmiom ki ne kadar ölçüsü. hiç aklıma gelmedi sormak kesin onunda aklına gelmemiştir. ama 12 tane peçetesi varmış onu biliom. olur herhalde her masaya olmaz mı acaba anammmm ya kullanamazsam bak telaş yaptım -tatlicadiarzu-

lepi rüyamda seni gördüm. sana soruyodum pratik ev sitesinden alışveriş yaptın mı hiç die

yooo valla hiç çamaşır gibi değil canım
ben de giyemem ya jartiyeri anca eve gelinir banyo namaz falan o zaman giyilir. ama yine de gelinliğin içine süslü bişi olsun

yooo valla hiç çamaşır gibi değil canım
ben de giyemem ya jartiyeri anca eve gelinir banyo namaz falan o zaman giyilir. ama yine de gelinliğin içine süslü bişi olsun

evet bencede eziyet olur bize o
kayınvaldem almıştı süslü bişey onu giyerim belki
güzeldi o

onun neresi çamaşır yawsssakannehir

bu alttan çıtçıtlılar varya onların çıtçıtsızıymış ne bilim bende pek çamaşır gibi düşünmedim ceket içine giycem ceketin alt kısmıda tek düğme oval şeklinde o yüzden belden de gözükür kötü dursun istemiom

ben hazırlara baktım bulamadım 12 peçeteli hep 8 peçeteliler bu derililer çıkmış 170 tl dediler yuh dedim.
bende hazır diktircem şimdi 12 peçete masa ötrüsü 80 dedi kadın ama kumaşı fln gzldi.
ama ebatını bilemioz işte tam 8 kişilik masaya göre yaptırcaz artık

ay ya içime kurt düşmüştü iyi oldu

kızlar süslerimi beğendiniz dimi yaa kendime yaptım ben onları saklıcam fikir verin

45 e almış annem bilmiom ama nasıl bişi.inşallah güzeldir. evkurda vardı 50 milyon du. onu alcaktı sonra bakmış çok sarılı dio daha sade bişeymiş

sğlun kızlar yaa.
em yeni çıkmış derililer o ne ya dedim modası geççek elimde kalcak bende sade bişey istiom beyaz masa örtüsü biraz peçeteleri süslü işte. birde kumaşı güzel kendinden desenli sarı lame bişeyleri vardı işte desenler fln hoşuma gitti.dışarda bulamadım aman zati ne varki burda onu bulayım ben

selam kızlarr
bugün gelinliğimin ilk provasına gittim ,ayy şu an sadece bezden ibaret ama o hali bile o kadar güzelki anlatamam ,,
eminönünden perde baktık, yataşdan yatak baktık
sanrım bu ay içinde alıcaz,
haa halılarıda saraydan alıcam sanırım..

siz nasılsınız geçmişe bakamadım

hoşgeldin pınarım ayy ne gzel heycan yaa.
em cnm bende iskambilleri beğendim onları dolabın alt kısmına asarım hepsi bir durur diğerini üstte renk katsın die koyarım belkide koymam bi tane daha vardı onda uhuyu fazla kaçırdım bulaştı attım çöpe yine çıkarttırcam onuda yapcam

vallaa size hayranım maşallahh ne güzel alıyorsunuz yaws evinize bişeyler ben almıyorum yaa mafoldumben

kızlarr yatağın genişliğini 180 cm olarak sipariş ettik, standartlar 160cm miş , ama ben dar yerde yatamıyorum diye geniş olsun istedim ama şimdi acaba kötü dururmu örtüler falan kısa kalırmı diye düşünüyorum. ne dersinizzz

gracem sen geçenlerde aldım demiştin ekledin mi bacım ben göremedim.
cnm ya bende durdum bu aralar biraz para biriktirim öyle başlıcam yine.
birde biliyorsun ben danışmanlık yapıyorum param ne zaman olur bilemem olduğu zaman almazsam sonra aval aval bakarım valla. yoksa bende her zaman almıyorum

pınar örtüler normal standart ölçülere göre yapılıo kuşum eğer büyük söylediysen yatağı
kısa kalabilir.
ben normal ebatlarınıda bilmiyorum gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…