-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Nisan aga ciciler ne güzel öyle yok ki kayınvalidemiz don alsınkaydirigubbakcemile3 Yüzüğünüzede bayılldım nan maşşallah gelin kayınvalideye çeker diyenler yanılmıyormuş meğersem kayınvalidenin yaptığı yazma süper. Hepsini güle güle kullanın canımmm da o kova ne onu anlamadım iştek:)

evet boşuna dememişler bencede.
kıs o kova değil.:eek:lmaz:
boyu 15 cm bi saklama kabı kaydirigubbakcemile3

kızlar okuyamadım geçmişi.
bana bişi diyen,yazan varmı bilmiyorum.
dün anneanneme gittik aşure yapmaya.
bugün yaptık. azönce geldik.
k.validemede götürdük aşureden.
akşam akşam bi hatırlarını sormuş oldum. :kedi:

kızlar dün bi yerde kampanya vardı.anneanneme gitmeden oraya bi uğrayalım dedim.
bluehouse tost makinası ve yine bluehosue çay-kahve makinası aldım ikisi 135 tl 10ay taksit yaptık.
bide tacın nevresim takımlarından 3tane aldım 120 tl
bide yastık ve çarşaf takım aldım 15tl.
çok hoşuma gitti hepsi.
hepsini toplamda 10aya böldü.
eh işim 1yıl daha uzayınca ne varsa aldım dün ve baya bi almayada devam edicem hayırlısıyla.zemuszemus
uyku setide 50 tl idi alayım diyordum ama yılbaşı akşamı k.validem ben aldım dedi. tacın uyku setini almış. pembe renkte dedi.
bende almaktan vazgeçtim. bi 3. ye gerek yok sanırım.

grace iyiyim canım sen nasılsın.
çok yorgunum ama burayada uğramadan edemiyorum.
dün aldıklarımı sizlerle paylaşmak istedim.
yarın babamla gidip teslim alıcaz hepsini.
alınca resim çekerim.
yada nette bulursam ekliyim bakalım bi.

tacı bulamadım canım.
bu çaykahve makinem
kattlee.jpg
[/URL][/IMG]
buda tost mak.
tostmakns.jpg
[/URL][/IMG]

evet cnm daha çok zmn var gibi ama 10ay kaldı allahın izniyle gelmesine.
ve gldikten bikaç ay sora bile yapabiliriz diolar düğünü
oyüzden eksikleri azaltmam lazım.

selam kızlarrr nasılsınız bakalım
nisan canım çaykahve makinen çok tatlı görünüyor ilginç bir şekli var tam anlamadım ama güle güle kullan cnımmm:nazar:

slm kızlar
nisan güle güle kullan aldıklarını
zeynepcim eline sağlık
kızlar bu aralar iç çamaşırı alasım gelio yav:jeyyar:
gelinliğin içine ne giyceksiniz siz

slm kızlar
nisan güle güle kullan aldıklarını
zeynepcim eline sağlık
kızlar bu aralar iç çamaşırı alasım gelio yav:jeyyar:
gelinliğin içine ne giyceksiniz siz

bak seeen:jeyyar: :jeyyar:
bana daha çok var ama o gelin iç çamaşırlarını giyceğimi sanmıyorum ben en azından ipli olanları
çok rahat olmazlar tahminimce
zaten gelip banyoya girilir ilk heralde(yalnız tabi:1closedeyes:) süslenme ondan sonra olurrrr
şöyle güzel dantelli flan bir takım olabilir ama ennnn beyasından:)

kızlar netten foto buldum
daha var elimde ama yetişmedi bunları yapabildim.
onların çıktısını alıp iskambil kağıdı şeklinde kestim boyutları küçük sayılmaz bir kağıdın 4 e bölünmüşünü düşünün.
siyah fon kartonu ve kırmızı fon kartonu aldım işte kestim arkalarına hani tüpçülerden kebapçılardan magnet verirler ya buzdolabına yapıştırmak için onlardan vardı kestim arkasına yapıştırdım böle oldu işte.

em cnm ya ben sana sormuştum ama görmedin herhal. annen yemek masası örtüsü almışya cümlem devrik oldu idare edin artık:) onun ölçüleri kaç 6 kişilik masayamı uygun 8 kişilik mi ya biz diktircez de ölçüsünde karar kılamadık.
birde bugün bende terziye gittim ve sonundaa ohh diyorum pantolonum olmuş problem çamaşır oldu gittim çamaşır aldım birde içine şıkırtılı bişey aldım eklim onuda
üstüne pelerin almıştım onuda eklim

birde gelinliğimin altına normal dantelli çamaşır tak. alcam rahat edicek bişeyler jartiyer fln giymem
ne olur ne olmaz o gün çok yorucu olcak birde o yönden sıkıntıya girmek istemem

X