-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ben yarın çıkıp kol düğmelerine bakıcam belki karar verirsem pembe panter ve kol düğmesi alabilirim.
komşum ben çıkıyrm iyi geceler tatlı rüyalar

Çilek geçmişş olsun, biricik bornozlarını güle güle kullan, sonbaharcım kuçu kuçu çok tatlı bizimde var kocamankaydirigubbakcemile3

Saol esracık
kafayı patikle bozdum çeyizim için acayip patik yapasım geldi tabii önce öğrenmem lazım el işleri topiclerine bakınıyım çakarım belki:) görüşrük kızlaropuyorumnanaktan

görüşürüz cnm bak bakalım şişle örgüyü bende severim ama çok bilmem benimde çok önce başladığım bi seccadem vardı onu bitirmem lazım ama yapıcak adam yok

kızzzzz becerdin sonunda gözümüz aydıııııın:teytey:
pazarlık yaptın mıdelikafadulden

eweeeet becerdim kız ne kadar azimliyim ben yaaa:lepi:190a aldım adam 185 e bize geldi dediklava:ancak bu kadar indirebildi..

biricik güle güle kullan cnm.
teşkler kızlar

sağol canımmopuyorumnanaktan

Çilek geçmişş olsun, biricik bornozlarını güle güle kullan, sonbaharcım kuçu kuçu çok tatlı bizimde var kocamankaydirigubbakcemile3

sağol canımmopuyorumnanaktan

yok kız ne kazıklanması nette hanedan modeli hep 250 270 arası ikimizde iyi aldık ben dahada ucuz alırım diyodum ama adam bu çok iyi bişey dedi bende vazgeçemedimde aldım gitti...sende görmesem bilmezdim bu modeli terliğide varmış kız ben bilmiyodum:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…