-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

slm kıslar nasılsınız
çileğim komşum köpekleriniz çok güzel ama ben korkuyorum köpekten annem yazlığa çok istiyo ama biz ablamla aldırmıyoruz ikimizde korkuyoruz

vallaa hep beraber onlardaydık sohbet muhabbet sonra büyükler başka bir yere geçtiler ev bize kaldı gece 4 e kdr yanyanaydık çok güzeldi romantik bir yılbaşı oldu :asigim:

vallaa hep beraber onlardaydık sohbet muhabbet sonra büyükler başka bir yere geçtiler ev bize kaldı gece 4 e kdr yanyanaydık çok güzeldi romantik bir yılbaşı oldu :asigim:

ne kadar güzell yaa.
bide bize bakk mafoldumben

slm kıslar nasılsınız
çileğim komşum köpekleriniz çok güzel ama ben korkuyorum köpekten annem yazlığa çok istiyo ama biz ablamla aldırmıyoruz ikimizde korkuyoruz

komşum alışınca korkmazsın ki yavru alsn annen yavaş yavaş alışırsın bende senin gibiydim.çok korkardım. ama benim artık köpeğim yokki:KK43:
biri askerde diğer kızıda çaldılar :KK43:

kızlar bir sitede gördüm. sevgililer gününde kar küre yaptırsam die düşünüyrm ama netten almam lazım güvenemiyrm

7058.jpg

mesela böyle bişey ikimizin resmi

böle bişey gümüş tabakmış
nişanlımın adı mehmet değil ben bunu netten tesadüf buldum

Son düzenleme:
ben yeniyıl için hediye almadım daha arın alıcam ama ne alıcağımıda bilmiyorumyaaa:KK43:pazar günü görüşücemizi bildiğim için acele etmedim aklıma hediyede bulamadım birazda ondan beklettim

X